Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Zato nam i je ovako jer se nismo bunili!
Niskone, od svega pomalo: i škver i Marjan i Hajduk…ako nešto ne napravimo sad sramit ćemo se naše djece u budućnosti… [embarass]


Zato nam i je ovako jer se nismo bunili!
Niskone, od svega pomalo: i škver i Marjan i Hajduk…ako nešto ne napravimo sad sramit ćemo se naše djece u budućnosti… [embarass]

…i šta če se u ovo vrime napravit..?? šalješ ljude na ulicu…zapale 400auta i razbiju 100 izloga ( ajd dobro tolko i po utakmici Hajduk – Dinamo ) [lol] …i da nekog smijene ..šta ?? ima 100 drugih kandidata koji za 2 miseca rade isto…sad nemoj reć da razmišljam ka ovca ha….i da zbog takvih mišljenja nema promina…..
a kod nekih tema bi se dalo i razp….škver…fabrika za izvlačenje novca…sranja u zadnje vrime…neizvjestnost…a po drugoj stani ..generacijama solidan i siguran posa sa 50% previše zaposlenih….nije se tribalo mučit i mislit di češ dobit posa..tamo uvik..
i onda neko kaže ( za sve veče fabrike)…" tamo san radia 30 godina,sad me bacaju na cestu"..
pa jeb…ko tebi garantira danas posa za godinu kamo li….
uff pretjera san [lol] …dirnuo san u dalmatinski škver…a ja tia organizirat uskoro okupljanje… [lol] ….dobro da neznaju na kojoj adresi mi je stan ha… ajd

Octopuse, nema tu ljutnje, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja mislim da se pljački treba suprostavit i da je svaka vlast zamjenjiva. Svaka alternativa je bolja jer ovi su dokazali koliko su love opljačkali. Ako sljedeći budu krali i njih treba maknit pa sve dok se nešto ne promijeni. Samo ti organiziraj okupljanje ja dolazim ako budem pozvana. [thumbsup]

Ok. Neću doć. [angry]


Ok. Neću doć. [angry]

pozvana češ bit i neznan zašto nebi došla… nije sve u ocjenama…evo popravia san ti prosijek [wink]
jedino ako te nešto drugo brine ha…
to da je svako zamenjiv stoji i da triba bandu zamjenit isto tako….
ma dosta politike i gospod. sranja
[sealed]

Octopuse kad cca namjeravaš organizirat okupljanje?

šta se ti javljaš??? [lol] [lol]
tolko ste u ..da ne kažem…da moran ja organizirat okupljanje…
nemam pojma ..u 5. misec…..??!!
velika fešta …Zeko če donit vino, ti meso,eliza če zamisit fritule …..
tribam nać još obaveze za ostale kandidate…non stop se javljaju…nadam se da nije to jedan i isti [lol] [lol]

Ja kolko visim na PD-u ne znam di mi je glava a di guzica pa ne stignem ništa organizirat [lol] Jebga drukanje po dionicama odnosi puno vremena pa bi mora okvirno znat kad je okupljanje [lol]


Ja kolko visim na PD-u ne znam di mi je glava a di guzica pa ne stignem ništa organizirat [lol] Jebga drukanje po dionicama odnosi puno vremena pa bi mora okvirno znat kad je okupljanje [lol]

kad toliko drukaš…mora da si pun ka šipak…evo još pivo ide na tvoj teret!! [lol] i nemoj slučajno se izvlačit sa kojim TA il slično

Hahahahhah, lipo ,lipo nisam se nasmija cili dan, dok na ovu temu nisan svratija !!!

evo ga još jedan kandidat….Ribar 007 pozvan na okupljanje …mislim u 5.misec…mora da si oko ST.
sudeči po temama oko dionica Lav i AD…a nick je tako i onak super.
Ako si več dolazio prije – poziv isto važi [cool]


Hahahahhah, lipo ,lipo nisam se nasmija cili dan, dok na ovu temu nisan svratija !!!

da…na ovoj temi je uvjek tako… [smiley]

New Report

Close