Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ej dušo lipi pozdrav !!! [kiss]
..ma šta se tolko brineš za ove Dalmatince….? nije to za njih niš…
a kad san se ja vozia bordom po ulicama Ljubljane
nisi niš pitala kako san… [lol]
oko selitve neznam…vidim donilo puno smeča na obalu [tongue]…a to,da me kod kuče tribaju
primečujen svaki dan više [lol] [lol]

jeb…ko u školi …odma jedinica [lol] …sad dal zbog pozdrava tebi il albanskog smeča..ko če ga znat [lol] …al mislim da svejedno neču imat problema sa [yawn]


ej dušo lipi pozdrav !!! [kiss]
..ma šta se tolko brineš za ove Dalmatince….? nije to za njih niš…
a kad san se ja vozia bordom po ulicama Ljubljane
nisi niš pitala kako san… [lol]
oko selitve neznam…vidim donilo puno smeča na obalu [tongue]…a to,da me kod kuče tribaju
primečujen svaki dan više [lol] [lol]

Vidim Octi, da si se ti več preselio, kad si se jedini od Damatinaca javio [lol]
A kad si se ti to vozio brodom po Ljubljani a nisi se sjetio zvati jedne prijateljice, koja bi ti pjevušila dok bi ti veslao, a onda se čudiš, kako se sama niš ne javim [undecid]

[emo_cool]


jeb…ko u školi …odma jedinica [lol] …sad dal zbog pozdrava tebi il albanskog smeča..ko če ga znat [lol] …al mislim da svejedno neču imat problema sa [yawn]

A ocjene vidim da se još uvijek djele…samo pitam se ja još uvijek, kako možeš na ležernom djelu foruma nešto pametno ili malo manje pametno napisati i koji su ti kriteriji, koji važe na tom djelu za ocjenjivanje…kako god, bilo me nije neko vrijeme a postova od prije sam napisala ko salate, tako da udri narode sa ocjenama ako imate volje [smiley]
A ti Octi si se izgleda malo zajeb.. jer si mi se jedini javio, jer češ si tako samo narušit ukupno ocjenu [sealed]

[emo_cool]

ma nejavlja se niko…to ti je namjerno…a kad npr. Zeko il Nik..uf..pa Svojnov je još gori nešto zatribaju..evo odma..

da bi se vozia brodom po ulicama bi te zva….al čitaj bolje.. bordom !!! me nisi vidila na Tv-ju..
poplave..ulice Ljubljane…pa jedan luđak borda po vodi…avto ga vuče …. [lol] …sad dal bi tu našla vrime za pismu [lol] [wink]
…uff dobro si rekla to sa ocjenama…bio san poprilično o.k. rangiran ….sad češ me ti zaj…. [angry]
[lol] [lol] ….ne brini …več san iz škole naučia da nije sve u ocjenama [lol]

a šta ću se javljat što sam tražio od tebe od…a si me [undecid]
lipo vas je vidit na ovoj temi,posebno Mateju…nadam se da će se vratit dobra stara vrimena [thumbsup]
….malo sam vam popravio ocjene [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


a šta ću se javljat što sam tražio od tebe od…a si me [undecid]
lipo vas je vidit na ovoj temi,posebno Mateju…nadam se da će se vratit dobra stara vrimena [thumbsup]
….malo sam vam popravio ocjene [cool]

….kad imaš čudne želje [lol] [lol] …vrimena če se vratit…stariji čemo bit…jeb…Zeko češ se moć dovuč [lol] …ja bogami neznan [wink]….sad smo več predobro ocjenjeni…

evo počele zimske "radosti"….ima sniga 10cm…od petka…evo sad je počea ponovo…kažu da neče stat dok ne padne 40cm…??!! [tongue]

Tako kažu i za Crobex,ko će više past pratit ćemo…
moj zicer je snig [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

lipo za vidit……ima ga več 30cm..i piči…bit če sranja ujutro po cestama [angry]

http://www.24sata.hr/sudbine/slovenac-ima-cetvero-djece-a-dobro-zive-od-1-eura-dnevno-199606

..jebeš ovakvu evropu [rolleyes]..tamo jedno zečevi prosperiraju [lol]


lipo za vidit……ima ga več 30cm..i piči…bit če sranja ujutro po cestama [angry]

..lipo za vidit ….20 cm ..i ne pada [lol] ..bit če klizavo večeras ..

New Report

Close