Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Lebicada je.

o poštovanje g.Mravak!!
….jebicada ???!!! koji je to vitar [proud]…

..tu pri nami obično zapuhuju ob pol noč..vse raz jutra [smiley]

..ma ovi moj mačak puno sere u zadnje vrime ..a ni taj sabun za mačke nije jeftin ..
…paa ..ovi šta imaju dionice Ingre ..ako mi mogu poslat 2-3 karijole sabuna ..ako in ne triba ….jer san čuja da če dobit dividendu u sabunu ..i to Saharskome..

http://www.youtube.com/watch?v=Xj5TCLod5P0&feature=related [kiss]


..tu pri nami obično zapuhuju ob pol noč..vse raz jutra [smiley]

di to pri nami..??..juče me zvala Anđa pa…. [sealed]

Anđa? Šta nije Anđa bw…. Zbunjen sam! [bye]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Lebicada je.

o poštovanje g.Mravak!!
….jebicada ???!!! koji je to vitar [proud]…
[/quote]
…ili garbinada
Zdravi mi bili,kolega !!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



..tu pri nami obično zapuhuju ob pol noč..vse raz jutra [smiley]

di to pri nami..??..juče me zvala Anđa pa…. [sealed]
[/quote]

..baš….tebe može jedino kakva Pehtra zvati [lol]

Pehtra ??? koja ti je to…? mora da je neka Finka…oni imaju ..htr..u imenima i prezimenima


Pehtra ??? koja ti je to…? mora da je neka Finka…oni imaju ..htr..u imenima i prezimenima

Pehtra, Pehta baba, Pehtra baba ali Pehta
Pehtra je grda, huda in strašno kosmata baba, ki ima burkle, da dregne, v drugi roki sekiro, da jo zasadi človeku v hrbet, na hrbtu pa nosi žerlin, nesramen koš. Takšen bajni lik je opisan v tesni povezavi z gorskim svetom, saj se pojavlja od Soške doline do Pohorja. Ljudska vraža omenja, da je nespoštljivo vedenje do Pehte kaznovano s slepoto ali sekiro v hrbtu, vendar

..kolega …..knjigu u ruke [lol]

ko je Pehta znam….al nisam zna da je kod vas Pehtra i Pehta isto….
bila je Pehta u filmu Kekec ak si možda gleda.( al si žmuria od groze..da ne uzme i tebe)..sa košem al bez sikire…nije tako loša…izgleda da si ti naša neki malo čudan citat..

Kako ste moji Dalmatinci? Več dugo se nismo čuli i kako sam vidjela, kakvo nevrijeme vas je jučer snašlo, trebala sam se javiti, da vidim ako ste svi još na okupu?! Nadam se, da ste imali sreču u nesreči…
p.s.: Octi a kamo bi ti to selio u ovoj krizi, kad nam takvi dobri momci samo još više trebaju kod kuče, a ne da jih izvozimo u druge zemlje koliko god nam bile drage 🙂

[emo_cool]

New Report

Close