Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ajd Keka nema veze…..evo jedne pozitivne za Dalmaciju….ja jako razmišljam da se doselim [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/si/politika/peter-bossman,-piranski-obama,-postao-prvi-crni-gradonacelnik-u-sloveniji,96113.html
..evo još jedna pozitivna ,..a šta in je obeča…??? vrag zna ..plantažu banana ..ili bananu [rolleyes]
..da..da ..vjerovatno je kvaka u banani [lol]

..a di je bija kad se Keka udavala [tongue]


http://www.seebiz.eu/si/politika/peter-bossman,-piranski-obama,-postao-prvi-crni-gradonacelnik-u-sloveniji,96113.html
..evo još jedna pozitivna ,..a šta in je obeča…??? vrag zna ..plantažu banana ..ili bananu [rolleyes]
..da..da ..vjerovatno je kvaka u banani [lol]

….šta sada više niste zainteresirani za Piranski zaliv ??? [lol]

Sad su zainteresirani za Gvinejski zaljev [thumbsup]

Slovenija dogodine igra u Afričkom kupu nacija [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

..u subotu prijateljska Kahemba – Domžale ….fix 1 [smiley]
…al kad bude uzvrat na Planici , …. e to moran ič pogledati [lol]


..u subotu prijateljska Kahemba – Domžale ….fix 1 [smiley]
…al kad bude uzvrat na Planici , …. e to moran ič pogledati [lol]

…šta če skakat neki vaš?? [lol]
ma šta ja znan…izgleda da ču malo oladit ideu o preseljenju…kolega fotograf koji obilazi ratišta
kaže ako mu mogu malo iznajmit stan u Solinu [sad]

.a šta ..ovaj..kako ste to vi kolege ??? …šta mu ti pridržavaš ..oni bog..kako se ono zove ..oni…..uni …….objektiv , oni ka teleskop ..,..oni klinac…daj reci kako se to zove [lol]

..bonus pax in domus [rolleyes]


..bonus pax in domus [rolleyes]

hahahahahahhahahhah….koja duhovitost [tongue]

Uf, vidim da je danas vjetrovito, nije bura, jugo je, ali kako pršuti? [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Lebicada je.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close