Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

..što je Octopus ..jel prošao vodeni val…..ili pecaš sa balkona [undecid]

Kad smo već kod tog vodenog vala, nikome od ljudi kojima je poplavilo nije palo na pamet da imaju ribe po kući [huh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

je,je…nije bilo smišno….skoro pa mi bilo ža da iman brod u Jadru [lol]

evo sredi Ljubljane [thumbsup]
http://www.zurnal24.si/slovenija/boardanje-sredi-ljubljane-184933/video

..*ebate….imačete veči prihod od daskanja nego mi [thumbsup]

imali smo jedan dan i više obale nego vi… [lol]


Kad smo već kod tog vodenog vala, nikome od ljudi kojima je poplavilo nije palo na pamet da imaju ribe po kući [huh]

…zamirisat če za koji dan… [lol]


imali smo jedan dan i više obale nego vi… [lol]

Sad je vode i previše??? [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Vaš link
Kad mećava Split zamete

…nikson stvarno zanimljivo da si pogodija na moj video uradak ima ih još dosta , a ovaj zadnji predlažem octopusu….

itd…….pozdrav

video o.k. !! samo nikog ne pripoznam [proud]

IZVOZ DALMATINACA STARIJE DOBI……..unosan posao, jašta!

Vidim po broju posjeta da vas imaaa……fala, falaaa. A ima i mene bogami ljutite…Kako i ne bih , kad vidim čitam i znam , da Dalmatinci starije životne dobi postaju " izvozna roba " u susjednu nam državu Bosnu i Ercegovinu. Nu…..kako i ne bi ?

Stari, jadni, napušteni , siromašni s malom mirovinom , ne mogu sebi osigurati starost u nekim od domova za stare i nemoćne u Splitu i okolici……Nemaju dovoljno love za skupi smještaj , imaju ili nemaju djecu a ako je i imaju , u ovoj besparici ni djeca nemaju dovoljno i preostaje samo jedno:

napustiti ovu divotu od dalmatinske arije, vonja mora , ćakule sa spli’ske rive i šentade i partiti u drugu državu (!) , da bi ih zakucane čavlima opet vratili u postojbinu!

Nije dobro….nije ni lipo……..nije ni pristojno od ove države……ali jebiga : ko te pita kad love nema a smještaj košta ka bolji hotel. I to, ako ga dočekaš jer liste čekanja su poduuuugačke.

I tako, neka bar nešto izvozimo , jer sve uvozimo a ni "zaduživanja nisu zaduživanja" nego samo način vraćanja starih dugova…Čiji dug plaćaju Dalmatinci ???

New Report

Close