Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Imaš ..tu ispred kuče …u Radošiču …taman za te ….”haciendu”
..ili kraj Muča , u Rajkovoj avliji ….borbe zečeva subotom ..pa biraj ..
..ugodan provod [smiley]


Ah a ko vas .ebe ja ću napravit okupljanje ovih dana u Zadru [tongue]

…pa di tamo…ima tamo nekih čudnih likova [lol]

jeb…čitan da su počeli polako preuzemi jahta …triba bacit oko dal je još sve na svom mistu [tongue]

Ovo ti je moje guvno ne idem u gostovanja.Vaš link


jeb…čitan da su počeli polako preuzemi jahta …triba bacit oko dal je još sve na svom mistu [tongue]

<
..šta ovi frflja ..prezimezi ……biče mu cedevita udrila u glavu ..
…posudiču ti ja moga pa ga preuze-zamezi [lol]

a šta tamo kot tebe preuzem ..ne znači niš ??….a da je cedevita preuzela argetu..to si shvatia il.. [lol]

..današnji neradni dan sam proveo ”radno” ….., za preuzemi je bilo orada ..salpi i piceva ..
…kvalitetna roba,..planula u 5 minuti….bez drukanja [proud]
..’ebala te pašteta..


..današnji neradni dan sam proveo ”radno” ….., za preuzemi je bilo orada ..salpi i piceva ..
…kvalitetna roba,..planula u 5 minuti….bez drukanja [proud]
..’ebala te pašteta..

….ajde koju sliku na "ribolov" ne ne rikne tema….niko niš ne lovi…neko stavlja neke školjke itd… [bye]…a izgleda da nam je i Navigare van forme….

hitno tražim neki poslič..za u fušu ……može i ubijanje komaraca po apartmanima ..plačanje po komarcu ili po dogovoru ….hebiga, nema smisla da se čehinje vratu doma ispikane u krivo misto ….alaaaa ..bilo bi fleka po zidovima..never mind …..znan ja i piturati …od zaštitnih sredstava koristim tropical blend …klizav je i lipo vonja..
..kvaliteta zajamčena , porijeklo strogo kontrolirano …
.obratite se sa povjerenjem ..
..mi smo tu radi Vas …prvo pikanje gratis …
[cool] [lol]
…ovu šansu možete iskoristiti samo ako nazovete ..odmah..baš sad , poslin če Van biti krivo ..

Ovdje upišite svoj komentar…

Ma ova ne može biti slovenka, prelijepa je da bude slovenka!

Ako i je, onda joj je 100% mama hrvatica! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ma ova ne može biti slovenka, prelijepa je da bude slovenka!

Ako i je, onda joj je 100% mama hrvatica! [thumbsup]


…e može bit…dobro, da si nabacio i ovu varijantu..a ja mislia da su svi ostali okolo malo čudni [smiley]

New Report

Close