Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Sretna Nova godina svim forumašima i forumašicama od Hrvatske do Slovenije………………………[cool]

Kako je to lijepo vidjet[thumbsup]

[emo_cool]


Ford: ” pa di su svi večeras…. ništa mi nije jasno… ” Pa izgleda da se zabavljaju[smiley]

Pa kud će nočas vani.. hladno je, puše bura…

Evo i mene….Mateja, Ford sve najbolje u idućoj godini, sve želje da vam se ispune…

Hvala sjuzann na dobrim željama… tebi također sve sve najbolje!


Evo i mene….Mateja, Ford sve najbolje u idućoj godini, sve želje da vam se ispune…

Sjuzann hvala ti[smiley] Ja ti isto želim sve najbolje te puno zdravlja i sreče kod dionica u slijedečoj godini[thumbsup]

[emo_cool]

Kaže se kako dočekaš Novu takva će ti biti čitava godina…
JA sam ovu Novu dočeka na forumu sad ćemo vidit …


Kaže se kako dočekaš Novu takva će ti biti čitava godina… JA sam ovu Novu dočeka na forumu sad ćemo vidit …

Bio si kod kuče? Nadam se da ne sam, jer bi me sa Sjuzann sigurno došle tješiti te[lol]

[emo_cool]

hvala mateja, trebaće nam svima sreće kod dionica , ali nek je zdravlja i ljubavi pa ćemo za sve drugo lakše…[smiley]

Kako si se ti provela?
A Ford di ti je zeko nestao, nije stobom pošao na rivu…


Bio si kod kuče? Nadam se da ne sam, jer bi me sa Sjuzann sigurno došle tješiti te[lol]

Kod kuće sam bio…morat ću češće tako…
Prošli doček sam bio u jednom velikom hotelu blizu splita, muzika uživo, jedno 500 ljudi u sali… ajme majko,katastrofa….


Kako si se ti provela? A Ford di ti je zeko nestao, nije stobom pošao na rivu…

Je Zeko je nesta, propali su mu svi planovi ali mu opet nisu baš toliko propali da se sa mnom druži za NG
[angry]


Kako si se ti provela? A Ford di ti je zeko nestao, nije stobom pošao na rivu…

Bila sam kod svojih na večeri, a onda mini vatromet…Tako mi je najugodnije a čim sam se vratila, sjela sam za kompjuter[lol]

[emo_cool]

New Report

Close