Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

…za …zna se,,,,

..oj ti dušo moje duše….

http://www.youtube.com/watch?v=7vNB5d8cU1Y&feature=related
pofuk

..puste su kale…. [sad]

opet nikog…evo vratia se sa skijanja….pohvalno još uvik puno kockastih na terenu [thumbsup]
dobra stvar – kacige u zadnje vrime!!…razbio se ko…. [tongue]…cili dan mi zvonilo u glavi…
jeb…dolaze godine [lol] …


opet nikog…evo vratia se sa skijanja….pohvalno još uvik puno kockastih na terenu [thumbsup]
dobra stvar – kacige u zadnje vrime!!…razbio se ko…. [tongue]…cili dan mi zvonilo u glavi…
jeb…dolaze godine [lol] …

..evo da napišen dvi pametne na brzinu… [proud]
..ja danas iša malo po šumi prošetati ..i taman se opustija kad mi izleti zec ispod nogu ,..’ebate ..usra san se ka grlica.., a onda je junačko srce proradilo ,.dovatija san jedan babulj od šake i potega ga ,..za dlaku..očešalo mu uši,…a več san ga vidija u šugu sa palenton ..i list lovora.. [cry]
….i ondak ..san ,..nako deprimiran otiša đir po rivi …..vidin neka strka , frka–panika ….a šta je bilo [undecid]… ..Slovenki pobigla pudlica ,..pa su je lokalni đukci opkolili ..valjda su je tili za zdravlje priupitati…i onda san jadnu pudlicu u zadnji čas škapula …a možda i nisan [rolleyes]
..uglavnon gazdarica cila sritna …dala mi 100 eura .. usput mi rekla da je učiteljica skijanja ,..da ima hižicu u gorju ….pa da dođen ..,da če mi pokazati kako pada s njeg .. [tongue]
..te bože ..šta če padati … [lol] [cool]

..je je,,,,rekla ti je i Anđa da iđeš..he he…. [lol]
,,kad se vratiš doma onda će ona tebi pokazat…kako pada lipo tava po glavi….
…aj aj …stoj s miron…bolje ti je da iđeš lovat zeca.. [lol] [lol]

…ma što tava…oklagija… [thumbsup] [lol]

…bakice ..pomagaj…budi u pripravnosti….oklagiju na gotovs… [lol]


..je je,,,,rekla ti je i Anđa da iđeš..he he…. [lol]
,,kad se vratiš doma onda će ona tebi pokazat…kako pada lipo tava po glavi….
…aj aj …stoj s miron…bolje ti je da iđeš lovat zeca.. [lol] [lol]

..eeee , di si Keko …šta vi doli lovite ,…samo jegulje ???? [proud]
..tribaš je dobro stisnuti da ti ne pobigne ,..klizave su ….neznan [undecid]..tako kažu…

..a tek kad se zavije oko ruke ….pa ne moreš je odmotat….a klizi li ga klizi…
ma mogu ti reć lip osjećaj…..to ti velin iz prve ruke…. [thumbsup]

New Report

Close