Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije








evo tek danas prekrižia prvi dan skijanja …
lok. Kr.Gora….vrime -niš posebno, svita poprilično dosta…Englezi i Hrvati u večini [thumbsup]
skoro se mi smantalo od kockastih kombinezona [lol] [thumbsup]

Mogao bi reči gdje odlaziš na skijanje, jer sam bila tamo za praznike a ja mislila da se Octi skija na Voglu i nisam te niš posebno tražila…sad na sreču znam i lokaciju i termin za drugu godinu [lol] …ajde uživaj i puno sunca ti želim
[/quote]
ma jeb….šteta !!! šta ču radit sa dicom na Voglu? pa svaki dan gore dole…NEDA se MI !!!
ako imam zbog mojih Dalm.prijatelja more bezplatno [thumbsup]…mogu barem na skijanje nešto potrošit
evo imam još jedan termin : 31.1. – 7.2. ..Kr.Gora…pa ako ko navrati
[/quote]
Sad si stavio takav termin, koji se nikako ne poklapa sa mojim a i kad malo bolje razmislim, bolje da se dogovorim tamo di si doma, nego da idem u Kr. goru, jer ipak je to još jedan put dalje za mene [huh]
[/quote]
….ajd ne kukaj [lol] [lol] …..pa u 2010 se vidimo – tako je odlučio plemenski savjet i to je to!
Zeko če organizirat [thumbsup]
[/quote]
Koliko znam godina može biti duga [huh]…samo mi nemoj reči da je okupljanje samo za odabrane, jer ja još nikakve pozivnice nisam vidjela [angry]
[/quote]
…..ma ti imaš wild card !!!!!! [thumbsup]
[/quote]
Možeš mislit [lol]

[emo_cool]

…Pozdrav mateja,lipo je vidit da se sitiš nas…što se okupljanja tiče bez tebe ,sjuzann,ninne nije pravi štimung ali nadam se da ćemo nadoknadit to…
…čujem da nam sprema bwin iznenađenje(nemoj te mu reći)…oće da ulovi ribe za sve,navodno da je dogovorio sa cvjetom,florom i onon drugon zaboravio sam na koju misli…vrag ga zna sve to on zove Anđom…..a da će povest i modnog mačka muhomlata kako li ga već zove [lol]
…mislim da nas čeka burna godina u svakom pogledu…
…@octopus sad si me zadužio kod svoje Anđe da opet nabavim orahovicu,ali sada ide to njoj a ne tebi jer tebe traje do granice samo [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ne mogu ja baš tako lako zaboraviti svoje Dalmatince [smiley] Previše lijepih stvari smo prošli zajedno i one če ostati zauvijek u sječanju. Ako se uspijete sakupiti i nači i Suzanu i Ninnu, onda računajte i na mene ali se bojim, da nam je mala pobjegla [sad]

[emo_cool]


.slabo skijam …ali sam precizan u grudanju.. [proud]

znači ti kak i ja , s bundom šetaš okolo [lol]



.slabo skijam …ali sam precizan u grudanju.. [proud]

znači ti kak i ja , s bundom šetaš okolo [lol]
[/quote]

..ja san ti više ..ono ka ..Goran Milić …istražujen kuva li se di vino ..peku kobasice i tako [smiley]


Ne mogu ja baš tako lako zaboraviti svoje Dalmatince [smiley] Previše lijepih stvari smo prošli zajedno i one če ostati zauvijek u sječanju. Ako se uspijete sakupiti i nači i Suzanu i Ninnu, onda računajte i na mene ali se bojim, da nam je mala pobjegla [sad]

koja mala?? [wink]



Ne mogu ja baš tako lako zaboraviti svoje Dalmatince [smiley] Previše lijepih stvari smo prošli zajedno i one če ostati zauvijek u sječanju. Ako se uspijete sakupiti i nači i Suzanu i Ninnu, onda računajte i na mene ali se bojim, da nam je mala pobjegla [sad]

koja mala?? [wink]
[/quote]
Mislila sam na našu dobricu, koja se više nigdje ne javlja a fali mi puno [sad]
A sad pogledaj koja od ostalih cura se nigdje ne javi…to ti sigurno neče bit tak teško [rolleyes]

[emo_cool]




Ne mogu ja baš tako lako zaboraviti svoje Dalmatince [smiley] Previše lijepih stvari smo prošli zajedno i one če ostati zauvijek u sječanju. Ako se uspijete sakupiti i nači i Suzanu i Ninnu, onda računajte i na mene ali se bojim, da nam je mala pobjegla [sad]

koja mala?? [wink]
[/quote]
Mislila sam na našu dobricu, koja se više nigdje ne javlja a fali mi puno [sad]
A sad pogledaj koja od ostalih cura se nigdje ne javi…to ti sigurno neče bit tak teško [rolleyes]
[/quote]
…meni se ne javlja ni jedna pa zato….. [lol] ni gavran …mada mi on ne fali puno ha…
….dobrica?? šta to znači….totalno san zbunjen koja bi to mogla bit…. [lol]

…evo jedna za sve forumašice….pa i za tebe Zeko [lol]


…evo jedna za sve forumašice….pa i za tebe Zeko [lol]


Ajde, kad ti se čak ni Zeko nije stigao zahvaliti za tako lijepo pjesmu, onda ču se ja u ime svih …možda se sad podsjete što je kultura ponašanja [sealed]…ak se i naljute što jih provociram, bar če se javiti [smiley]

[emo_cool]





Ne mogu ja baš tako lako zaboraviti svoje Dalmatince [smiley] Previše lijepih stvari smo prošli zajedno i one če ostati zauvijek u sječanju. Ako se uspijete sakupiti i nači i Suzanu i Ninnu, onda računajte i na mene ali se bojim, da nam je mala pobjegla [sad]

koja mala?? [wink]
[/quote]
Mislila sam na našu dobricu, koja se više nigdje ne javlja a fali mi puno [sad]
A sad pogledaj koja od ostalih cura se nigdje ne javi…to ti sigurno neče bit tak teško [rolleyes]
[/quote]
…meni se ne javlja ni jedna pa zato….. [lol] ni gavran …mada mi on ne fali puno ha…
….dobrica?? šta to znači….totalno san zbunjen koja bi to mogla bit…. [lol]
[/quote]
Pitam se ja zbog čega si ti toliko zbunjen….previše si gledao kockaste kombinezone izgleda [tongue]…dobrica, to je riječ koju zaslužuju samo posebni ljudi…za mene si čak i ti dobrica [lol]

[emo_cool]



…evo jedna za sve forumašice….pa i za tebe Zeko [lol]


Ajde, kad ti se čak ni Zeko nije stigao zahvaliti za tako lijepo pjesmu, onda ču se ja u ime svih …možda se sad podsjete što je kultura ponašanja [sealed]…ak se i naljute što jih provociram, bar če se javiti [smiley]
[/quote]
eto…dobro si rekla – barem jedna kulturna!….nisan tražia zahvale al …red bi bia [lol] …ma kod Zeke – jedino supruga mu valja [lol]
ja dobrica ???!! …ajd možda al zvuči mi malo ….. [bye]..i šta ti znači ono “čak i ti ” ha…
sad san skužia koju misliš…onu malu plavu… [wink]….zbog nje san osta na kapulici i pomi…a ona ni zahvale za pismu… [lol] [angry]

New Report

Close