Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]

..”bivši”…..nazočan [tongue]

..hebate,..čuda [shocked],..evo zeru sniga palo , pa san iša sa malin snješka napraviti …bez rukavica ,..prsti mi prozebli ,..i onda ..mi se da prostite došlo popišati ….i dok san ja sa onin promrzlin prstin otkopča botune ..eto ti ga vraže ….pola u gače , a pola po daski i okolo ..
..hebeš zimske rasdosti ,..a ni mali se baš ne veseli . [embarass]
stisa se ka pet para ,..lipše mu je utoplome [lol] [wink]


..hebate,..čuda [shocked],..evo zeru sniga palo , pa san iša sa malin snješka napraviti …bez rukavica ,..prsti mi prozebli ,..i onda ..mi se da prostite došlo popišati ….i dok san ja sa onin promrzlin prstin otkopča botune ..eto ti ga vraže ….pola u gače , a pola po daski i okolo ..
..hebeš zimske rasdosti ,..a ni mali se baš ne veseli . [embarass]
stisa se ka pet para ,..lipše mu je utoplome [lol] [wink]

Drugi put kolega izvadi sva tri pa nećeš.
I sada će ti nedaj bože stradat prostata.Ma ni za nas snig.

Korkyra

..sve to stoji .. [rolleyes],..nego iman i drugih problema ,..triba bi skoknut do butige po cigarete ,.a sram me …hebiga ..uvatila me žena corpus delicti ..i dala mi jednu plesku ,..još mi se prsti poznaju … [cry]
..a baš bi sad jednu zapalija …ona ima a neda mi … [lol] [tongue]



ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]

..”bivši”…..nazočan [tongue]
[/quote]

mislim se zašto neke imam sa live strane [lol] [tongue] [tongue] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]

..”bivši”…..nazočan [tongue]
[/quote]

mislim se zašto neke imam sa live strane [lol] [tongue] [tongue] [lol]
[/quote]

..bogami , nečeš se ti izgubiti …imaš prijatelje i livo i desno ..rođeni pulitičar…
..samo .. [proud]…bliže se izbori ,..sad kad te prijatelji s liva i desna počmu svaki za svoje uvo povlačiti ..naheba si…..koje če uvo prije popustiti ..u težoj si situaciji od Hamleta ..
.. [tongue] [undecid] [lol]
..da nebi u Slobodnoj , na prvoj strani osvanija naslov ,..ono ka … ”DA GLAS ZA KIL MRKVE” .. [tongue] [cool]





ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]

..”bivši”…..nazočan [tongue]
[/quote]

mislim se zašto neke imam sa live strane [lol] [tongue] [tongue] [lol]
[/quote]

..bogami , nečeš se ti izgubiti …imaš prijatelje i livo i desno ..rođeni pulitičar…
..samo .. [proud]…bliže se izbori ,..sad kad te prijatelji s liva i desna počmu svaki za svoje uvo povlačiti ..naheba si…..koje če uvo prije popustiti ..u težoj si situaciji od Hamleta ..
.. [tongue] [undecid] [lol]
..da nebi u Slobodnoj , na prvoj strani osvanija naslov ,..ono ka … ”DA GLAS ZA KIL MRKVE” .. [tongue] [cool]
[/quote]
…ma nek povlače….samo da ne bi falili pa potegli di nisu mislili [tongue] [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]


živ jesan al što se prijateljstva tiče….nisam još pogleda na listu [lol]
[/quote]

…a reci bogati imali sriće na toj virtualnoj….po ovome simbolu izgleda da te ide [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..hebate,.pravi si udbaš ,..samo kutriš i čekaš ..ono ka offline …
..i kažeš (ne)ugodno bi se iznenadili …par kila mesa bez jaja .. [lol] [wink]
..bilo bi i za Božić ..i za Tri Kralja ,.i štogod u ledenicu , za Uskrs [tongue]


..hebate,.pravi si udbaš ,..samo kutriš i čekaš ..ono ka offline …
..i kažeš (ne)ugodno bi se iznenadili …par kila mesa bez jaja .. [lol] [wink]
..bilo bi i za Božić ..i za Tri Kralja ,.i štogod u ledenicu , za Uskrs [tongue]

…je li to ti octopusu upućeno [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




ima li ko od mojih prijatelja živ [shocked]


živ jesan al što se prijateljstva tiče….nisam još pogleda na listu [lol]
[/quote]

…a reci bogati imali sriće na toj virtualnoj….po ovome simbolu izgleda da te ide [shocked]
[/quote]
…je ,je…moš mislit [lol]



..hebate,.pravi si udbaš ,..samo kutriš i čekaš ..ono ka offline …
..i kažeš (ne)ugodno bi se iznenadili …par kila mesa bez jaja .. [lol] [wink]
..bilo bi i za Božić ..i za Tri Kralja ,.i štogod u ledenicu , za Uskrs [tongue]

…je li to ti octopusu upućeno [lol] [lol] [lol]
[/quote]

..neznan ja ništa ,..šta ja znan za što je on dobio onu srebrnu medalju ,..piše uz medalju 25 ..ali nevidin bez očala dobro jesu li centimetri ili postoci.. [lol] [shocked]
..a je mu drago sada .. [wink],..čujen da je nagrada zimovanje negdje u Alpama [cool]

New Report

Close