Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ala ludila evo sad sae hik rasta sa Fordom kad ono imam šta i vidit vratija se i svojnov9 [thumbsup]
Pa šta ima kućo stara?
…jeb..Nik ..šta si navalia….pobiga čovik [lol]

Ma nije ni skužija pozdave i čestitke, bit će bolje drugi put.

….ajde laku noč svima!!
p.s. moram napisat da zna bwin kad se odjavim [lol]

..molim ovog forumaša poviše mene da mi se skine ..sa glave..
..a ako ima koja forumašica ,..može se slobodno ulogirati ispod mene…. [cool] [tongue]

podzrav, dragi moji ribari!
glista nijesam vidio, ali ima puževa, ako može pomoći, rado sam na usluzi.damama naročito.
živili, Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

evo jedne inside….
u petak 4.12.u 19.30 …okupljanje u Splitu( samo jednodnevno [lol] )
lokaciju javim kad saznam.ako bi ko doša pa nebi ako nezna ako dolazi i on pa bi ako nebi on il ona…
[lol] …vabljena oba dva [wink]…
potvrde može i u tajništvu …kod Zeke d.o.o.
p.s pozvan i ovaj koji traži da se mu skinem… [lol] …ej nebi se ti ni popeo [lol]

..mislija san da če se ispod mene ulogirati Cvjeta ili maara ..kad ono Gadaffi .. [embarass]
..a opet ,.moga san i gore proči ,..a šta da je Bin Laden ,..to van je oni što puževe sa TNT-om hrani
..bogami, bilo bi ribe.. [lol] [proud]


evo jedne inside….
u petak 4.12.u 19.30 …okupljanje u Splitu( samo jednodnevno [lol] )
lokaciju javim kad saznam.ako bi ko doša pa nebi ako nezna ako dolazi i on pa bi ako nebi on il ona…
[lol] …vabljena oba dva [wink]…
potvrde može i u tajništvu …kod Zeke d.o.o.
p.s pozvan i ovaj koji traži da se mu skinem… [lol] …ej nebi se ti ni popeo [lol]

…može,može…i prije izvršiti uplate na račun koji će dobiti putem PP [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

….vidim Zeko da velike gužve nema… [lol] jedino ako imaš ti tajanstvene potvrde…
da nisu shvatili ko da je to zajebancija [bye]

…ko je za to zna da nije zajebancija [wink]
@niksone šta se ne javljaš [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


…ko je za to zna da nije zajebancija [wink]
@niksone šta se ne javljaš [shocked]

…ajde Nik ..prva runda je tvoja [thumbsup]….ajd bolje da druga …on uvik malo zakasni [lol]


..mislija san da če se ispod mene ulogirati Cvjeta ili maara ..kad ono Gadaffi .. [embarass]
..a opet ,.moga san i gore proči ,..a šta da je Bin Laden ,..to van je oni što puževe sa TNT-om hrani
..bogami, bilo bi ribe.. [lol] [proud]

…a šta da je oni qurcomlat [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close