Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


@Vjerni pase,
Drag si mi što si kavalir, ali ča Mateju pitaš pogrešno. Pitanje si trebao postaviti napadačima, a ne žrtvi. Srećom divljih je uvijek ipak u manjini.
Mateja baš te je lipo ponovo čut, a i prilog je super


…..a odkad se niste čule??… [proud]


ej Mateja lipi pozdrav pa makar bila Slovenka [lol] [lol] [thumbsup]
…je me spizdia stari [lol] [lol]

[lol] [lol]



@Vjerni pase,
Drag si mi što si kavalir, ali ča Mateju pitaš pogrešno. Pitanje si trebao postaviti napadačima, a ne žrtvi. Srećom divljih je uvijek ipak u manjini.
Mateja baš te je lipo ponovo čut, a i prilog je super


…..a odkad se niste čule??… [proud]
[/quote]
tak znači više joj ne pašu nina i karla, mara je zanimljivija sad [lol] …sad me bu čula samo kad je vlovim [lol]


Ajde da i ja malo pozdravim stare prijatelje [smiley] a kako vidim ima ovdje jako puno novih imam nešto samo za njih ali trebaju bit ustrajni i pogledati do kraja [tongue]

http://www.worktobejudged.com/strippause/peca.html


ja se ne usuđujem to otvoriti,ja se računam pod stare jel da [wink] [lol]

Vozi se hercegovac brzo po Splitu i zaustavi ga policajac.
Kaže mu cajo: "Vozili ste sto dvadeset na sat, glasno ste puštali narodnjake
te i time remetili javni red i mir, niste vezani. To vam je 4 i po tisuće
kuna, oduzimanje vozačke na šest mjeseci i tri boda"
hercegovac kaže: "OK, evo ti lova, neš ti malo preko iljadu maraka, evo
uzmi i vozačku, ionako iman dvije…"
Pita ga cajo: "A šta ćemo s tri boda?"
hercegovac: "A šta ja znan, daj ih Ajduku"


Ajde da i ja malo pozdravim stare prijatelje [smiley] a kako vidim ima ovdje jako puno novih imam nešto samo za njih ali trebaju bit ustrajni i pogledati do kraja [tongue]

http://www.worktobejudged.com/strippause/peca.html

lijepo je vidjeti te opet


ej Mateja lipi pozdrav pa makar bila Slovenka [lol] [lol] [thumbsup]
…je me spizdia stari [lol] [lol]

Bar jedan ovdje koji se sjeti neki put pozdraviti pa makar jednu Slovenku [tongue]

…a što češ znaš kako kažu, što je čovik stariji to je zajeb….. [sealed]

[emo_cool]




@Vjerni pase,
Drag si mi što si kavalir, ali ča Mateju pitaš pogrešno. Pitanje si trebao postaviti napadačima, a ne žrtvi. Srećom divljih je uvijek ipak u manjini.
Mateja baš te je lipo ponovo čut, a i prilog je super


…..a odkad se niste čule??… [proud]
[/quote]
tak znači više joj ne pašu nina i karla, mara je zanimljivija sad [lol] …sad me bu čula samo kad je vlovim [lol]
[/quote]
Daj, nemoj mi sad još i ti srati prijateljice [huh] Dobro ti znaš ko je meni najdraži a ja na tvom mistu ipak ne bi vjerovala sve ono što pričaju [rolleyes]

[emo_cool]



Ajde da i ja malo pozdravim stare prijatelje [smiley] a kako vidim ima ovdje jako puno novih imam nešto samo za njih ali trebaju bit ustrajni i pogledati do kraja [tongue]

http://www.worktobejudged.com/strippause/peca.html


ja se ne usuđujem to otvoriti,ja se računam pod stare jel da [wink] [lol]
[/quote]
Pa znaš dobro da smo sad več stare ovdje na forumu i nemoj misliti, da nečeš dobiti šeširiča ko i ja[wink] …a bilo je več vrijeme, da damo malo prostora i ovim našim lijepim, mladim curama, da se malo napričaju…skužile su cure, na kojoj temi se skitaju najbolji forumaši [smiley]

[emo_cool]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3493&pg=1826

.. [shocked] ..a skoro će polugodište [lol]


mateja, sorry šta vako upadan al moran te nešta pitat!
malo san čita stare stranice i skužija da te neki napadaju jer si slovenka, a kako san ja vidija osoba si na svon mistu. za tebe sve samo pohvale!!!!
Čita san i blogove, i oni bi tribali na naslovnicu.
ajde sad mi probaj objasnit u čemu je problem da te tako napadeju?
onda ću valjda skužit zašto nema više nekih ljudi koi su prije pisali po 100 postva dnevno

mateja nema baš cajta pa je mene zadužila da ti odgovorim kad već pitaš.
-svatko tko upozna mateju zavoli je a to što je slovenka problem je samo onima koji su mateji kao i svima nama nebitni.
-ne vjerujem da je bilo ljudi koji su pisali 100 postova dnevno no istina je da svi dobri ljudi s ove teme i dalje održavaju kontakte i to vrlo prijateljske na razne druge načine koje pruža virtualia samo to ne žele više djeliti sa zlima koji provociraju po ovoj i drugim temama.odlučili su svi da se šale i zabavljaju,dijele burzovne i životne teme daleko od očiju takvih.ponekad samo protutnje malo forumom iz čiste zabave. u isto se vrijeme na drugom mjestu smijulje zbog toga.
-u slučaju da imaš još pitanja možeš ih ostaviti ovdje a odgovor će uslijediti kad se nađe vremena za njega.





@Vjerni pase,
Drag si mi što si kavalir, ali ča Mateju pitaš pogrešno. Pitanje si trebao postaviti napadačima, a ne žrtvi. Srećom divljih je uvijek ipak u manjini.
Mateja baš te je lipo ponovo čut, a i prilog je super


…..a odkad se niste čule??… [proud]
[/quote]
tak znači više joj ne pašu nina i karla, mara je zanimljivija sad [lol] …sad me bu čula samo kad je vlovim [lol]
[/quote]
Daj, nemoj mi sad još i ti srati prijateljice [huh] Dobro ti znaš ko je meni najdraži a ja na tvom mistu ipak ne bi vjerovala sve ono što pričaju [rolleyes]
[/quote]
ma znam [kiss]..al malčice te moram potegnuti za jezik, znaš da ja volim kad se raspričaš [wink]

New Report

Close