Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Svima Vam od srca želim večeras dobar provod, a u narednoj puno zdravlja, ljubavi i dionica……

Samo da pohvalim moga prijatelja s foruma ( poslije cemo imati vremena za cestitanje ) ….. s otoka znat ce on na koga mislim …. na darovanom Babiću ….. … ko grom je …. Slovenci otvorili ….. prvo me napali šta je ovo …. eno i sad svi bauljaju …mislili da je to cvicek…. .. pili cisto kao da je voda …. eno ih misle da je već Nova godina ….. [bye][bye][bye]

Pa čekam te cijeli dan, ono se i pije čisto. Ipak si ih već do sada morao naučiti kako se pije[wink].Inače kod crnih vina meni je tvoj bradati suotočanin No 1[thumbsup]

mark1:

Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni….. Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

Šteta Mark da nismo bliže pa da razmjenimo tečice i tacne…ja tebi domaćih kolača, a ti meni pinkicu pašticade…[tongue]…..

Biće prigode , ja se nadam…….mogu mislit sad kod tebe barem pet vrsta kolača /minimum/[thumbsup]

skini skype download i pokreni ja sam drchip2 ima damirst08(ford ) ima mravak pa svi zajedno možemo pisati sjuzan je sjuzann


skini skype download i pokreni ja sam drchip2 ima damirst08(ford ) ima mravak pa svi zajedno možemo pisati sjuzan je sjuzann

Zar skype nije za razgovor………., ?????

Mark ajde pokreni skype

Kad nisam neka kuvarica ali kolači su mi za 5…..[wink]


Mark ajde pokreni skype

Evo ja sjuzan bas pisemo balon je pisanje slusalica je razgovor

moram instalirat

Moram na spremanje za večeras. Svima puno pozdrava, sve najbolje i ..čujemo se dogodine[bye][bye]

Doc di ga mogu nabrže skinit , da bude do ponoći????

New Report

Close