Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

kamena dalmacija..




pozdrav priki Zeki i hvala na pivi u Podstrani [smiley] [thumbsup]

svaka čast da ti uspilo..da Zeko časti [lol] [lol] ….mora da si stvarno dobar čovik il si plavuša [proud]
[/quote]

je li ti napokon jasno zašto tebe ne častim [lol] [lol] [kiss]
[/quote]
evo dobro si reka…sad san skonta…nečeš ni na telefon da se javiš [angry] …mora san sam sidit kod Fife… [cool]
bwin se barem javia…to da nije ima vrimena je drugo al.. [lol]
ajd moram se lipo ponašat…sa desne me sad ne gleda samo opasna Bakicaa nego stigla i lavica [wink]

ajd moram se lipo ponašat…sa desne me sad ne gleda samo opasna Bakicaa nego stigla i lavica [wink]


je,jako su ti one opasne za mladež [lol] rado ih navuku na krive dionice [wink]….vidla ja da je moderno imati neku životinju na slikici pored imena pa si i ja dala truda da utvrdim koja se životinja skriva u meni [sealed] [lol]





pozdrav priki Zeki i hvala na pivi u Podstrani [smiley] [thumbsup]

svaka čast da ti uspilo..da Zeko časti [lol] [lol] ….mora da si stvarno dobar čovik il si plavuša [proud]
[/quote]

je li ti napokon jasno zašto tebe ne častim [lol] [lol] [kiss]
[/quote]
evo dobro si reka…sad san skonta…nečeš ni na telefon da se javiš [angry] …mora san sam sidit kod Fife… [cool]
bwin se barem javia…to da nije ima vrimena je drugo al.. [lol]
ajd moram se lipo ponašat…sa desne me sad ne gleda samo opasna Bakicaa nego stigla i lavica [wink]
[/quote]

…je si siguran da si mene zva [lol]
…bićeš ti zva onu što se vrti doli oko sv.Duje [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA






pozdrav priki Zeki i hvala na pivi u Podstrani [smiley] [thumbsup]

svaka čast da ti uspilo..da Zeko časti [lol] [lol] ….mora da si stvarno dobar čovik il si plavuša [proud]
[/quote]

je li ti napokon jasno zašto tebe ne častim [lol] [lol] [kiss]
[/quote]
evo dobro si reka…sad san skonta…nečeš ni na telefon da se javiš [angry] …mora san sam sidit kod Fife… [cool]
bwin se barem javia…to da nije ima vrimena je drugo al.. [lol]
ajd moram se lipo ponašat…sa desne me sad ne gleda samo opasna Bakicaa nego stigla i lavica [wink]
[/quote]

…je si siguran da si mene zva [lol]
…bićeš ti zva onu što se vrti doli oko sv.Duje [tongue]
[/quote]
….. [lol] …koja to …da nije Fani? [lol]

…ma di ćeš odma na Fani [lol] …bolje ti je vataj bivšu [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


…ma di ćeš odma na Fani [lol] …bolje ti je vataj bivšu [wink]

ma bezveze…nikad si nebi moga odpustit da san financijski ovisan od žene [lol] [lol]



…ma di ćeš odma na Fani [lol] …bolje ti je vataj bivšu [wink]

ma bezveze…nikad si nebi moga odpustit da san financijski ovisan od žene [lol] [lol]
[/quote]

onda ti crnači [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Slovenac:
– Šta radi žena kad dobije jabuku?
Mujo:
– Ne znam ti ja , bolan!
Slovenac:
– Napravi kolač od jabuke!

Gleda ga Mujo:
– A znaš li ti šta radi žena kad dobije šljivu?
Slovenac:
– Ampak, ne vem!
Mujo:
– Sve radi , jarane , SVE !!!
[cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[img]http://usemycomputer.com/indeximages/2005/January/mind.the.gap.20050112.jpg [/img]
SPAVALICE
…..Ponoć još nije prošla, a moji Dalmatinci svi pošli spat…Ja i moje cure tile smo PETAK izić vanka, ali nIma nikog za dogovorit se…. Di ste Zeko, Octopuse, Bwinu65 i Niksone… Evo ovaj cvit će uvenut, nima ko zalivat, pa ćemo mi cure svojim suzicama to činit….ajde sutra momci kasnije treba ići dronjat…jel tako ????
[yawn] [embarass] [rolleyes] [cool]

..ooo maare , pa ti si performance specijalist …baš si lipi sat složila .., i ovi moj …sat ..odma življe kuca ,.neznan koja je ura kod tebe ….kod mene ”velika kazaljka” pokazuje ponoč….tamo negdi..oko pupka.. [wink] [rolleyes]

..hebate..dva dana niko ovu lipu sliku ne komentira ,..biče in satovi kod urara …. [tongue]
…ili……more bit da in kukavica minja perje.. [lol]

New Report

Close