Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

je,je…nije tako strašno [cool]
…a šta ti na forumu u takvoj uri…nema ručka danas il…moderna žena [lol] ?

..@ šjora maare ..
..a kakve šušte su te spopale …prvo..nije ekološki a ako nisu dobro podešene more bit i opasno …
..moj susid..automehaničar ..je ugradija od starog citroena amortizere ….pa mu se žena uvik fali da joj je sad baš lipo mekano ležat ??? [shocked]….a ko more svakon gušt pogodit..ja san uvik mislija da žene volu na tvrdon ležat …,..a biče da je bolji i mekani nego nikakvi…. [rolleyes]…..hmm..da nebi ko krivo mislija..mi ode pričamo o krevetima i otomanima…..
..ma isto san kuriož ..i sve mislin kako bi ja isprova taj njegov krevet …. [wink]

…..em ti vreme…..
..ćapala me škina……….
pofuk


…..em ti vreme…..
..ćapala me škina……….
pofuk

…ajde šuti ….a šta bi da te prijapizam uhvati… [tongue]
…iščašio bi desnicu …u ramenu .. [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=bjCrf2rrvTk&feature=related …šteta,..ne razumin dobro ,..iman osječaj da je super crtani.. [lol]

…nima ni Zeke, Octopus, bwina65…
…ča je ovo opet nikog nima na okupljanju, kad je u Dalmatinci radno vrime… ????
[cool] [lol] [lol]

..evo dobro jutro svima !!!
maara vidiš kad počinje radni dan ….težka je radnička [thumbsup]

…evo opet
…nima ni Zeke, Octopus, bwina65…
…ča je ovo opet nikog nima na okupljanju, kad je u Dalmatinci radno vrime… ????
…pri bi srela Gospu Sinjsku nego Dalmatince da radu…. jel tako !!??
[thumbsup] [lol] [thumbsup]
[img]http://www.galleries.badgirlsblog.com/celebs/anahickmann/01/anahickmann037.jpg [/img]

..e maara ..lako je tebi svirati …… ,čujen da ti muž na stranca naviga ,.i da ti je ostavija karticu ..onu zlatnu [wink] …da se dižeš u podne i onda akcija po buticima.isprobavanje hulahopki ,..haltera,minića …da imaš dobru svekrvu ,..tako da netribaš ni kuvati,..ni prat ..
..rekla mi je ona ženskica ..šta radi u trafiki kraj pazara …..da svaki dan baterije kupuješ [shocked]
..tobože da imaš bežičnog miša koji puno troši … [lol] …lipo san joj reka..ko zna za kakvog miška ti kupuješ baterije [cool]

..a vidiš ove naivce iz Splita i okolice [smiley]…bacili su upljuvak na Radio Dalmaciji da je Bere sakrija dolare od kamijona na Marjanu ..u kavezu sa ćimpanzama ….i sad nema nikog na forumu ..pokupovali su banane po marketima i trk uzbrdo……tobože okupljanje .. [lol] [tongue]
..a Octopus da sa čarteron dolazi… [cool]
..bik mamicu….

šta je to neka tuga ?? 6 dana niko niš ne napiše….
dobro je maara rekla [lol] …….

i jeb….Vjeko…skaču mi ove reklamice i prozorčiči….da popizdiš !!! [tongue]
nema to veze sa Dalmacijom al…. [lol]

New Report

Close