Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



..ma baš …..čudin se šta je ..dva dana niko da slova napiše ..kurobex raste ..znači brutalno se zarađuje ..a tajac u eteru …..ono ka ..svi su tu a nikog nema….
…a ekipa kutri na temi okupljanje ličana povratnika……hebiga..dosadila in blitva i špinača i di koja frigana srdela….. [wink]… ehh…mljac ..tamo se malo konkretnija spiza spominje ….počevši od tučiča pod peku,..janjaca..jariča …pa sve do vola na ražnju…i ostalih etno-specijaliteta ..
..i sad …što me ..ovaj što vas muči…….daa..kako dobiti wild card za taj turnir…. [cry]

…pitaj…mislim da če te primit….
i mi smo par komada koji nisu sa Dalmacije [lol]
[/quote]
forumašice su sve dobile poziv od aliena [lol] al ja em ne hodam na sastanke di ima muških jer mi to vjera ne dopušta em čitam da jedu bakice na putu do tam [tongue]


..ne bojin se ja za tebe ….neš se ti izgubiti ….imaš kvalitetan G PS… [rolleyes]

…viruj…nemam [bye]

Zeko….javia mi Nik …da i u slučaju da Ameri danas završe v crvenom…sutra crobex ostaje skoro neprominjen [thumbsup]

..meni je ovo Nik javio… [wink]

..moš i ti Octopus pogledati… [lol]


Zeko….javia mi Nik …da i u slučaju da Ameri danas završe v crvenom…sutra crobex ostaje skoro neprominjen [thumbsup]

…ajde odma mi je lakše….viruj mi sutra neću ni gledati kad je tako [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Zeko….javia mi Nik …da i u slučaju da Ameri danas završe v crvenom…sutra crobex ostaje skoro neprominjen [thumbsup]

…ajde odma mi je lakše….viruj mi sutra neću ni gledati kad je tako [cool]
[/quote]
..ja isto ne….virujem mu na rič [thumbsup]




Zeko….javia mi Nik …da i u slučaju da Ameri danas završe v crvenom…sutra crobex ostaje skoro neprominjen [thumbsup]

…ajde odma mi je lakše….viruj mi sutra neću ni gledati kad je tako [cool]
[/quote]
..ja isto ne….virujem mu na rič [thumbsup]
[/quote]

…i ja do ponediljka [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

jeb…stvarno znate pogodit kad imate praznik…sve odma u zeleno…
[bye]


jeb…stvarno znate pogodit kad imate praznik…sve odma u zeleno…
[bye]

…ako je nama praznik nije tebi…ko tebi smeta trgovati [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[img]http://farm4.static.flickr.com/3217/3062616895_c82137bc48_o.jpg [/img]

…..ponoć još nije prošla, a moji Dalmatinci svi pošli spat…
,,,,,Ja i moje cure tile smo subotu izić vanka, ali nema nikog za dogovorit se….
…..Di ste Zeko, Octopuse, Bwinu65 i Niksone…????
…..Evo ovaj cvit ka sa linka će uvenut, nima ko zalivat, pa ćemo mi cure svojim suzicama to činit….ajde sutra momci kasnije treba ići dronjat…jel tako ????

ajde maara..a ja mislia,da svaki cvit u Dalmaciji može duuuugo izdržat bez kapi… [lol]

[img]http://farm4.static.flickr.com/3017/3061680964_6c7e2ae1d9_o.jpg [/img]….

@Octopus

Evo prošlo podne, a opet vas nima… cvit ka cvit , ako se ne zaliva mora umrit…. Svudi po svitu, to je ka zakon biokemije…
….kad Van je radno vrime ??
….Pari samo da ste u fjaki i da ubivate oko po vas cili dan…tribat će prominit šušte na otomanima pred tv… jel taako ???
[cool] [kiss] [yawn]

New Report

Close