Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ja sam mislio da već večeras budemo na vinu i ramstecima.Zec oćemo na pivu izletit ?


Ja sam mislio da već večeras budemo na vinu i ramstecima.Zec oćemo na pivu izletit ?

…..neću večeras,ajde pozabavi se o okupljanju…..

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ja sam mislio da već večeras budemo na vinu i ramstecima.Zec oćemo na pivu izletit ?

ne pije više [lol]



Ja sam mislio da već večeras budemo na vinu i ramstecima.Zec oćemo na pivu izletit ?

ne pije više [lol]
[/quote]
..a ni manje [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ajmo nek se izjasne forumaši kad ko ima vremena pa da se nađemo.
Octopus može 25.10.09. ostali ?

Može [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[lol] [lol] ….evo reka sam kako če bit [lol]

malo ozb. …ma možemo mi 25. na pivce a nešto drugo mislim da nemože …ipak je to nedilja..


Sada sam tu, nije me bilo neko vrijeme …. [wink]

A i vidim da ti nije dosadno među našim dalmatincima [smiley]


Malička lijepo da si opet doma ,čekamo te na starom mjestu [wink]… kak bi rekla pjesmica

Drugi Nacin – Stari grad – http://www.youtube.com/watch?v=TMM3TT4vXB0

Dosadno ,Ninač [huh] ,ne sjećam se kad mi je zadnji put bilo dosadno…a na ovu temu rado povremeno bacim oko jer je atmosfera opuštena i ugodna [smiley]

..ma baš …..čudin se šta je ..dva dana niko da slova napiše ..kurobex raste ..znači brutalno se zarađuje ..a tajac u eteru …..ono ka ..svi su tu a nikog nema….
…a ekipa kutri na temi okupljanje ličana povratnika……hebiga..dosadila in blitva i špinača i di koja frigana srdela….. [wink]… ehh…mljac ..tamo se malo konkretnija spiza spominje ….počevši od tučiča pod peku,..janjaca..jariča …pa sve do vola na ražnju…i ostalih etno-specijaliteta ..
..i sad …što me ..ovaj što vas muči…….daa..kako dobiti wild card za taj turnir…. [cry]


..ma baš …..čudin se šta je ..dva dana niko da slova napiše ..kurobex raste ..znači brutalno se zarađuje ..a tajac u eteru …..ono ka ..svi su tu a nikog nema….
…a ekipa kutri na temi okupljanje ličana povratnika……hebiga..dosadila in blitva i špinača i di koja frigana srdela….. [wink]… ehh…mljac ..tamo se malo konkretnija spiza spominje ….počevši od tučiča pod peku,..janjaca..jariča …pa sve do vola na ražnju…i ostalih etno-specijaliteta ..
..i sad …što me ..ovaj što vas muči…….daa..kako dobiti wild card za taj turnir…. [cry]

…pitaj…mislim da če te primit….
i mi smo par komada koji nisu sa Dalmacije [lol]

..ne bojin se ja za tebe ….neš se ti izgubiti ….imaš kvalitetan GPS … [rolleyes]

New Report

Close