Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni….. Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

E sad sam postala gladna[tongue] Pa ti si pravi majstore kad praviš toliko različitih jela[thumbsup], vidim da kad ču sledeči put doči u Split morat češ ti nešto skuvati[wink] Izgleda da je istina, da su najbolji kuvari muškarci!

[emo_cool]

Zeko dobro se provedi……

mark1:

Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni….. Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

E sad sam postala gladna[tongue] Pa ti si pravi majstore kad praviš toliko različitih jela[thumbsup], vidim da kad ču sledeči put doči u Split morat češ ti nešto skuvati[wink] Izgleda da je istina, da su najbolji kuvari muškarci!

Prvi hobi ribolov , a drugi kuhanje……pavidi se po meni…[undecid]

mark1:

Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni….. Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

E sad sam postala gladna[tongue] Pa ti si pravi majstore kad praviš toliko različitih jela[thumbsup], vidim da kad ču sledeči put doči u Split morat češ ti nešto skuvati[wink] Izgleda da je istina, da su najbolji kuvari muškarci!

Dogovoreno………


Zeko dobro se provedi……

I ti prijatelju,vidim iz prilozenog da oces[thumbsup][thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ništa ti se ne vidi[thumbsup] pravi si muškarac, a sad kad si napisao još da voliš ribarit i kuvati, dobit češ puno poruka od forumašica jer svaka žena želi takvog muškarca[proud]

[emo_cool]

Javljam se za dvadesetak min. ako budete još online……………..


Ništa ti se ne vidi[thumbsup] pravi si muškarac, a sad kad si napisao još da voliš ribarit i kuvati, dobit češ puno poruka od forumašica jer svaka žena želi takvog muškarca[proud]


[wink]

Zeko pa šta bi ja vama uopšte mogla zamjeriti?[lol] Svakoj ženi godi ako je okružena muškarcima, a kad su još ovakvi kao vi, jedan bolji od drugog, onda je to dan za pamčenje[thumbsup]
Na žalost je ovo moje zadnje javljanje u ovoj godini jer moram kčerku voditi na jednu zabavu a onda če bit več večera.
Svima vam želim da vam se ostvare sve želje i snovi koje imate[smiley]

[emo_cool]

Svim forumašima, a ponajviše dalmacije, želim uspiješnu i sretnu 2008 godinu. I neka vas dragi Bog čuva.


Svim forumašima, a ponajviše dalmacije, želim uspiješnu i sretnu 2008 godinu. I neka vas dragi Bog čuva.

Hvala meski , rekli bi i tebi i tvojima na isti način……


Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni….. Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

Šteta Mark da nismo bliže pa da razmjenimo tečice i tacne…ja tebi domaćih kolača, a ti meni pinkicu pašticade…[tongue]…..

New Report

Close