Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


..zna san da se mogu u Vas pouzdati ,..hebate …a koga ču pitati ako ne Vas sa kapama …. [wink]
..imate ga Vi pravo … [proud]

e tako,sad nas poslušaj da slušaš ženu…. [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

http://www.nudetimes.net/portfolio/krivtsov/b02.jpg
…vidin da vama dečkima ni puno toga kjaro, pa van moran razbistrit…
….eto nas tri cure smo tri suside sa Matejuške, istina Flora je gore nas iz Babine ulice…sve tri smo van odrasle uz slane srdele, bevandu i maslinovo uje….
Zato nan je svin tri slična užanca, kožica nan je ka saten sa foteja iz Doma mornarice, a i zato volimo toliko mušku, a i žensku lipotu…
Tile smo se sa svin vama škercavat i kortejat, ma je i Cvitu i Floru već neki isprašili, pa san ostala samo ja Maare… Istina i Keka se nabaciva nan u društvo dama , ali ona van je šupljača iz geta, ni nan ni do kolina… puno laje, opširna je i tila bi se j..avat, a da joj subjekt nema predikata….
…evo ne more se ni raskrečit ka ja ovdi na moju sliku…..

[lol] [cool]

ne sićam se kad mi je dionica dva dana za redom u blokadi…nadam se da je netko i od vas ima u portfelju [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ne sićam se kad mi je dionica dva dana za redom u blokadi…nadam se da je netko i od vas ima u portfelju [thumbsup]

ja se sičam …pa mora bi se i ti …samo ne u pozitivnoj [lol]

Uf,ne spominji mi to [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ne sićam se kad mi je dionica dva dana za redom u blokadi…nadam se da je netko i od vas ima u portfelju [thumbsup]

…onda….. mogla bi se draga smijati večeras … [wink],..reka je jedan da kad mu dionice padaju nema volje ni umiti se ujtro ,..kamoli šta drugo… [lol]



ne sićam se kad mi je dionica dva dana za redom u blokadi…nadam se da je netko i od vas ima u portfelju [thumbsup]

…onda….. mogla bi se draga smijati večeras … [wink],..reka je jedan da kad mu dionice padaju nema volje ni umiti se ujtro ,..kamoli šta drugo… [lol]
[/quote]

oćeš reć da će omastit brk… [lol] ..vrime je da se diže….ovi vrag crobex

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

i jesi iskoristia priliku [lol] ….da ne pogleda tek danas izvješče [wink]…ili tek sutra [cool]….bit češ suvog….brka [lol]

…e sad neka gleda di oće [lol] …

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


…e sad neka gleda di oće [lol] …

što nisi javia da češ se iskrcat.. [lol]

…evo pren bilo na Blonbergu ..nika reportaža…..bile su i satelitske slike ……tobože da su negdi kraj Sinja otkrili velika naftna polja ,..čak da netriba ni kopat puno duboko i da je sve pronto za eksploataciju ,..,..šuška se da če i Janaf tu prste umišati ….ali ,…hebiga ,..uvik ima ali ……..neče jedna baba da in proda zemlju …jer da joj tu največi i najslaji kumpiri rastu ..i sad se tu zakompliciralo ,..došlo je do sukoba interesa ..jerbo je sin od ote babe krcat janafa -ra … [lol] [cool]
..a on opet ima neke vizije da bi tu plantažu mrkve učinija …e sad ti znaj… [tongue]



…e sad neka gleda di oće [lol] …

što nisi javia da češ se iskrcat.. [lol]
[/quote]

…nisam ima vrimena od priše [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close