Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Mark vidim da smo samo nas dvoje danas imali ležeran dan[lol] ostali trebaju malo odahnuti od burze[wink]

A ja[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


mark1: ” Ajmo dalmoši , završila je burza šta gledate više u ekran………………… ” E Mark,zbrajaju godisnju dobit a ja vec napola u slavlju[lol] [lol] [lol]

I meni danas više paše slavlje[lol] a pozicije na burzi več su odavno izabrane!

[emo_cool]


mateja: ” Mark vidim da smo samo nas dvoje danas imali ležeran dan[lol] ostali trebaju malo odahnuti od burze[wink] ” A ja[angry]

Pa vidim ja malo kasno da si i ti tu[sad]Izvini Zeko molim te[pray]

[emo_cool]

Ok.Mateja nego bas me zanima dok si tu reci kako ces provest vecer[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ok.Mateja nego bas me zanima dok si tu reci kako ces provest vecer[undecid]

Onako kako najviše volim a to je u krugu domačih. Idem k mami i ocu na večeru gdje čemo dočekati i ponoč. A ti Zeko ideš na kakvo slavje ili nešto treče?

[emo_cool]

A Mark je izgleda več išao slaviti[wink]

[emo_cool]

svi su planovi propali u zadnji trenutak kako se cini,a i nije me briga puno zabavit cu se na svoj nacin[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


A Mark je izgleda več išao slaviti[wink]

Ne ove godine sam doma sa mojima i rođacima , ako vratiš malo nazad vidičeš da sam cilo jutro kuhar…….

Sigurno češ nači nešto zanimljivo a i kad je u zadnji tren tad je najbolje[thumbsup] Vidiš i ja sam se na brzinu odlučila i došla u Split a bilo mi je tako super da neču brzo zaboraviti. Vi Dalmatinci ste pravi[proud]

[emo_cool]


mateja: ” A Mark je izgleda več išao slaviti[wink] ” Ne ove godine sam doma sa mojima i rođacima , ako vratiš malo nazad vidičeš da sam cilo jutro kuhar…….

A što češ dobro skuvati?

[emo_cool]

Pašticada gotova , odojak pečen / cili/, u pečnici , težak cca 12 kg , sarma se kuha , a kolači su ipak kupovni…..
Još predvečer manistru uz pašticadu i vidićemo oćemo li više popit ili pojist….

O hvala Mateja,nadam se da nam nisi sta zamjerila,zelim ti ugodnu vecer i tvome drustvu i da ti Nova bude uspjesnija i sretnija od ove,Hvala ti na druzenju koje cemo nastaviti nadam se jos veselije,a mozda se jos cujemo danas bilo bi mi drago[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close