Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ma kako si samo pogodila [thumbsup]




i šta ima nova… [shocked]

….evo doša mi prijatelj iz Amsterdama ., ..pa nešto motamo ………..se po kuči… [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=j15bTdDfiT0&feature=PlayList&p=8BC59EB812D40250&playnext=1&playnext_from=PL&index=36 … [rolleyes]
[/quote]
a kad dolazi onaj iz Kolumbije…
[/quote]

..bija je jedanput ,..pa se ništo naljutija ,..išla Anđa da če zeru lignjica svrigati ,..pa krivo brašno uzela …..a biži …, i onda smo lignje svrigane bacili , ..pa su ih mačke našle i poile ,..za boga što su mnjaukale cilu noč ,… [lol] [tongue]

Nakon 30 g.življenja u Sloveniji, Mujo i Haso

zatraže domovnicu.

Kažu im da se svaki pravi Slovenac mora prvo popeti na Triglav.

Tako njih dvojica krenu.

Na pola puta kaže Mujo : Ajde ti bolan sam, pa ponesi i moju

knjižicu i udari pečat na vrhu Triglava. Haso ode.

Vraća se, a samo sebi udario pečat.

"Zašto i meni nisi udario pečat?"

"Ma htio sam i tebi, ali sam se onda sjetio da sam ja sada pravi Slovenac,

pa nisam mogo. Jebo ga, takvi smo ti mi!"

[lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

…je je bravo Zeko!!! [yawn]

..izlajala mi se Flora da je vodila Octopusa na Biokovo ,…pa da ju je cilin puten gnjavija ..nešto u vezi nekakvog pečata …. [lol] …ko če ga kome zapečatiti .. [shocked]..ili tako nešto…. [cool]
[lol] ….e sad neznan u detalje ,..triba maaru pitati


..izlajala mi se Flora da je vodila Octopusa na Biokovo ,…pa da ju je cilin puten gnjavija ..nešto u vezi nekakvog pečata …. [lol] …ko če ga kome zapečatiti .. [shocked]..ili tako nešto…. [cool]
[lol] ….e sad neznan u detalje ,..triba maaru pitati

bwin nisan bia to ja…ja sam bia doma i gleda basket [proud]

..uglavnon ..da in je obeča jedan tekničar da če in graf kurobexa na vr Biokova ostavit ..kod sv. Jure ,..al da moraju se bosi popeti .. [lol] [cool]



..izlajala mi se Flora da je vodila Octopusa na Biokovo ,…pa da ju je cilin puten gnjavija ..nešto u vezi nekakvog pečata …. [lol] …ko če ga kome zapečatiti .. [shocked]..ili tako nešto…. [cool]
[lol] ….e sad neznan u detalje ,..triba maaru pitati

bwin nisan bia to ja…ja sam bia doma i gleda basket [proud]
[/quote]

..sram me priznati ..ali kladio sam se na zmajčeke ,..je .i navija san malo pri kraju .. [rolleyes]
p.s…ma vidiš koja smutljivica..,ko bi reka .. [undecid]..biče to Zeko sa njon bija ..
…ti boga..šta če ga bit za uši ispotezala ….oče reč… [lol] [tongue]

..malo smo se popodne ja i Anđa zaigrali …ali mi je rekla da večeras moram u dokup ….i sad nisan siguran jel to meni + ili – , što vi govorite ??? …..je vi što trgujete po noči …. [lol] ,..a horoskop po Gannu veli da če biti pod 45… [tongue]…još koju godinu ,.a onda kud koji… [bye]

slušaj Anđu i ništa ne pitaj…neš falit [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


slušaj Anđu i ništa ne pitaj…neš falit [wink]

[thumbsup]dobar savjet [lol] [lol]

..zna san da se mogu u Vas pouzdati ,..hebate …a koga ču pitati ako ne Vas sa kapama …. [wink]
..imate ga Vi pravo … [proud]

New Report

Close