Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

[img]http://img1.photographersdirect.com/img/19583/ps1563164.jpg[/img]
….ja san van ispala ovdi ka prava plavuša, jer bidna još ništa nisan saznala !!!
…ni kada je susret ?
… ni gdi je ? ni ko poziva ni ko je pozvan ?
…ni ko će kako sidit ? ni ko sve to plać ?
ili možda uopće ni za stvarno već se motadu prazne fore ???!!!

[cool]




..pusti Zeku …….nema loših žena , ima dobrih….boljih ……….i tuđih….. [smiley]
[/quote]
[img]http://www.petite-coquette.co.uk/blog/images/flibustine/flibustine-2.jpg [/img]

….i mi male imamo svoju komparaciju ča je boje
…kod nas to ide:
muškić, novootkriven i samo da ni moj, i onda tajkun pun ko brod (diamond card)… [thumbsup]
[/quote]

..a vi’š ……..pojma neman .. [huh]..
..ja san bidan uvik mislija da to ide ono ka …..velik…veči……taman.. [lol]
..ali imaš ti…..u jednu ga ruku pravo .. [tongue]…..diamond je ,..za pravu ženskicu najboji prijatelj
..a ovo drugo i nako ima iza svakog kantuna .. [thumbsup] [tongue]
btw. ako ti ona plava prijateljica nema mista ,..meni..ovaj ..ja ,….ma evo ,..več san se diga ..
[rolleyes]

..a sad iden u ”Maraschina” na makijato ……..pa ako me ko pripozna ,..plačan turu .. [lol] [cool]




…je li se sad dovelo u red [shocked] [shocked]

šta ?
[/quote]

a hebiga….ništa,eto šta…
[/quote]

što opet izmjena…ponedjeljak!? [lol]





…je li se sad dovelo u red [shocked] [shocked]

šta ?
[/quote]

a hebiga….ništa,eto šta…
[/quote]

što opet izmjena…ponedjeljak!? [lol]
[/quote]
[lol] [lol] ne,ne….nešto se priča oko nedilje [lol]

nisam duže pratila ,vidim floru imate ,to je nekaj novoga ,sad će i fauna valjda uletjeti [lol] ……pozdrav svima ovdje ,čak i njima [wink]






…je li se sad dovelo u red [shocked] [shocked]

šta ?
[/quote]

a hebiga….ništa,eto šta…
[/quote]

što opet izmjena…ponedjeljak!? [lol]
[/quote]
[lol] [lol] ne,ne….nešto se priča oko nedilje [lol]
[/quote]

…. [yawn]….ringe-ringe-raja …….
..doći če ……čika Paja …….
..nesmin dalje ………prosto je ………do jaja … [tongue] [lol] [cool]

…Octopus …što ?? ….neznaš kako sina napraviti …….što te muči …..sinko … [tongue] [cool]


..a sad iden u ”Maraschina” na makijato ……..pa ako me ko pripozna ,..plačan turu .. [lol] [cool]

svi smo bili tamo i prepoznali smo te
kaj je glavna fora i ti si nas prepozno
nismo se htjeli nametati da zavrnes rundu jer je kriza pa sam ja zavrnuo a neko drugi je platio,tj mislim da je reko konobaru da pise to na gopsodina bwina56 jer je bio dogovor ako ga prepoznamo da pijemo na njegov racun a da te ne zelimo gnjaviti jer da vidimo da imas svoje drustvo
konobar je reko vi ste vec 4 ekipa danas sta ga je prepoznala i sta pije na njegov racun tako da ne bi bilo lose ako nisi podmirio taj ceh da promjenis birtiju
pofuk
prijatan dan


…Octopus …što ?? ….neznaš kako sina napraviti …….što te muči …..sinko … [tongue] [cool]

……??….e to nisam ni proba…. [lol] …….trenutačno me muči kvar na brodu [lol]



…Octopus …što ?? ….neznaš kako sina napraviti …….što te muči …..sinko … [tongue] [cool]

……??….e to nisam ni proba…. [lol] …….trenutačno me muči kvar na brodu [lol]
[/quote]

..bitno da je brod zdrav ..da nema osmoze …….kvar baci u more , preko bande ……nabavi latinsko idro i javi se Flori ..u školu jedrenja ,..ona če te podučit bordižanju i orcanju ,..nemoj u plitko ..da ne razbiješ kolumbu … [lol] [lol] ………ono..ka ,..Malo vitra ..u kosi .. [wink]

[img]http://img-2007-01.photosight.ru/24/1887361.jpg [/img]
…tila san vas svih lipo izgrlit, a ono mi se niko ne javlja na moj PM.
…Barem Zeko ili Octopus, koji su ka šefovi, kumovi bande tribali bi odgovorit na moja pitanja, (gdi,kada,ko plaća ????), jer ako san ja Flora, oni su fauna i tribali bi se mi lipo slagat.
….Fauna se uvik skriva i uvlačije u floru, gdi će zviri nego u šumicu, da pobignu od lovaca….

[cool]

New Report

Close