Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

niksone živija, idem i ja pomalo….

E ovo je lipo za nas sramežljive – kad nikoga nema.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Pozdrav svima , pa di ste , kao svi šetate , a trgujete do besvjesti ……


Pozdrav Dalmaciji. U ZG-u je -3 a ja se sav uznojio od tipkanja naloga. Hajde da još odradimo drugo i zadnje poluvrijeme u 2007.

Alabama lipo da si se javija , u Splitu po slobodnoj procjeni blizu +10 , mogu falit koji stupanj , ali tu je negdi.Ovi moji dalmoši šetaju ……. Biće valjda koja fotka sa šetnje.[thumbsup]


Alabama: ” Pozdrav Dalmaciji. U ZG-u je -3 a ja se sav uznojio od tipkanja naloga. Hajde da još odradimo drugo i zadnje poluvrijeme u 2007. ” Alabama lipo da si se javija , u Splitu po slobodnoj procjeni blizu +10 , mogu falit koji stupanj , ali tu je negdi.Ovi moji dalmoši šetaju ……. Biće valjda koja fotka sa šetnje.[thumbsup]

Ma svi su tu. (S)tiskaju se. Ovo bijelo govno opet pada u Zagrebu. (snijeg)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

I ja mislim. E da je nami malo sniga , vidija bi nereda ……..Sta bi život…[smiley]

nisam se maka danas od komjutera…. ovaj tisk gori doli… ovi poštari ludi a mi još luđi….[smiley]


nisam se maka danas od komjutera…. ovaj tisk gori doli… ovi poštari ludi a mi još luđi….[smiley]

I ja od špakera……


nisam se maka danas od komjutera…. ovaj tisk gori doli… ovi poštari ludi a mi još luđi….[smiley]

Izgleda da će mi ga ostati i za dogodine.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ajmo dalmoši , završila je burza šta gledate više u ekran…………………


Ajmo dalmoši , završila je burza šta gledate više u ekran…………………

E Mark,zbrajaju godisnju dobit a ja vec napola u slavlju[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mark vidim da smo samo nas dvoje danas imali ležeran dan[lol] ostali trebaju malo odahnuti od burze[wink]

[emo_cool]

New Report

Close