Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


[img]http://fc04.deviantart.com/fs19/f/2007/264/2/9/2905e17274f79fad.jpg [img]

….jedan moj je izija voćnu, pa je evo lega….oborilo ga…a meni kad već same sklizidu jer laštik ne drži sama sam ih kalala…i ovdi triba Malo vitra
…@Bwin od 65 kil vajda znaš bordižat…a da se fortuna jidro i ne skine….
[thumbsup] [thumbsup] [lol]


…vidi je li mu dobro,promrdaj ga,poljubi ga u čelo dignit će se….možda je vočna pokvarena [shocked] [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ooooooooo…poštovanje g.Mravak !! [thumbsup]
javi se Zeki….skuplja rezervacije za feštu…


ooooooooo…poštovanje g.Mravak !! [thumbsup]
javi se Zeki….skuplja rezervacije za feštu…

Be”m mu miša pa Vi samo na fešte mislite……..a ko će "KOPAT"?????
Mislin ti ovako da do Gospe o ‘sniga će mo još nekako i izdržat sa ovom lovom od turizma, ali od Gospe… "NIKO – NIKOME!"

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



ooooooooo…poštovanje g.Mravak !! [thumbsup]
javi se Zeki….skuplja rezervacije za feštu…

Be”m mu miša pa Vi samo na fešte mislite……..a ko će "KOPAT"?????
Mislin ti ovako da do Gospe o ‘sniga će mo još nekako i izdržat sa ovom lovom od turizma, ali od Gospe… "NIKO – NIKOME!"

[/quote]
ajde ne kukaj….svita ko u priči…opet su ti Slovenci spasili sezonu [lol] ….nakrca se ti eurima da možeš izdržat 3 svijetski [cool]

[img]http://www.sinnliches.ch/erotica/wp-content/photos/Erotic_by_MatthewCooke.jpg [img]
…EVO MOJ Zeko,išla san ga dignit, no lastika mi ne drži, pa su mi one pale,…bojin se da neću uspit….nesmin više nikome dat voćne…… sad ono zadržite mi misto…ja dolazin….

…Moran van još izlajat, jer Nikson pita za nju,…Cvjeta mi govori da joj njen Rico ništa njoj ne priči, već su se samo novinarčići urotili i proti nje, a ne samo proti njena Karuma…govori mi da će i ona doć samo ne voli gubit dane za ništa, pa me pita kakav nan će biti skedule na okupljanje???
Ča da joj odgovorin ???

[cool]

…kaj je tu lepo………
bogami gospon nikson je u petak dobro reko kaj ce danas bit na burzi,šjor zeko je bio suzdrzan a od mene kao i uvijek nije bilo nikakve koristi jer uopce nisam ni imo svoje misljenje kak sam zgubljen,ali vrhunac svega je kad se maknem od kompa uvijek se nekaj desi ,e da to tehnicerima javim dan dva prije da se micem od kompa ne bi vise oni gledali u zvijzde i crtali grafove nego bi bili u kontaktu samnom i cekali da se maknem sa burze………
sad mi naviru ne bas najljepsa sjecanja ali svakako i ne previse draga ali istinita
kad sam ja doso na burzu i to sa lovom koja je za nekoga kikiriki a ja mislim da bas i nije mala burza je dozivjela slom
daklem buy signal je par dana prije nego kaj se ja maknem od kompa i to se ciklicki ponavlja pa gotovo u sekund tocno
pofuk

@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

pa to je istina ali i odmor sam odlucio provesti sa jedinim istinskim prijateljima
pofuk



@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

pa to je istina ali i odmor sam odlucio provesti sa jedinim istinskim prijateljima
pofuk
[/quote]

..pusti Zeku …….nema loših žena , ima dobrih….boljih ……….i tuđih….. [smiley]




@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

pa to je istina ali i odmor sam odlucio provesti sa jedinim istinskim prijateljima
pofuk
[/quote]

..pusti Zeku …….nema loših žena , ima dobrih….boljih ……….i tuđih….. [smiley]
[/quote]

a neznam,meni žena kad god idem vanka govori da se čuvam loših žena…e sad aj ti znadi koja je koja…zato ja nemam posla sa nikakvim za nefalit [cool]

@pofuk
mislim da se danas bolje osjećaš [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

pa to je istina ali i odmor sam odlucio provesti sa jedinim istinskim prijateljima
pofuk
[/quote]

..pusti Zeku …….nema loših žena , ima dobrih….boljih ……….i tuđih….. [smiley]
[/quote]
TOČNO, TOČNO
postoji i dobra pokvarena žena i takva jedna treba svakom muškarcu da ga baci iz letargije u ralje života…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim





@ pofuk
koliko se sićam ti si reka da ideš na odmor,koja burza uživaj i čuvaj se loši žena [wink]

pa to je istina ali i odmor sam odlucio provesti sa jedinim istinskim prijateljima
pofuk
[/quote]

..pusti Zeku …….nema loših žena , ima dobrih….boljih ……….i tuđih….. [smiley]
[/quote]

a neznam,meni žena kad god idem vanka govori da se čuvam loših žena…e sad aj ti znadi koja je koja…zato ja nemam posla sa nikakvim za nefalit [cool]

@pofuk
mislim da se danas bolje osjećaš [wink]
[/quote]

..kad ideš vanka ostavi joj novčanik ,…i onda ti neče ništa reči …. [wink]
..a možda ti na povratku zaključa vrata…
[lol]

New Report

Close