Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

[img]http://5.media.tumblr.com/IplFN49gsomnllr5NLVYwameo1_400.jpg [/img]
…triba se pripremit za susrete , a posebno me straj od Niksona, kako ga ovod ogovaradu bildera, a bome i iskusnog Bwina65 sa pancirkom.
Da mi je znati jeli mu ono65 godine ili kalibar? Radoznala san.
Ja se dotad volin rashladit sa voćnon i Maraschinon, samo san se tako zanila, da mi same padadu… valjda mi je tako suđeno….
[thumbsup]

…kilaža..draga…kilaža ,..evo ,reči ču ti i visinu ,… 1.65 …..skoro pa idealan omjer … [rolleyes]
..samo..neman sriče sa nogama ….br.47 ..pa teško nalazin postole ….pa jadan ti san , uvik bos ‘odan ,…i to uglavnon po noči ,.jer me po danu dica po kvartu zahebavaju…i smiju mi se… [embarass]
..ma i tebi bi bija smišan …ala .šta bi se ….smijali….. [lol]

Niksone vraga ti izia je ti sve ide od ruke,čini mi se da si zanimio kad si vidio floru….a ti bi još cvjetu pored ovake divojke
A nema više cvjete bit će da njoj je rico zapritio kad je čuo da pali po forumima, e da će čast izgubiti
Eto ti si ipak skroman u odnosu na octopusa,on je sve prijateljice posida oko sebe…s kim ću ja sidit [angry] bar da bwin dođe,ali izgleda da pancirka nije izdržala [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..ajde bogati………ja nogu br. 47 ..a ti uši br. 48 … hebate..nebi se ljudi mogli ni napiti od smija .. [shocked]


..ajde bogati………ja nogu br. 47 ..a ti uši br. 48 … hebate..nebi se ljudi mogli ni napiti od smija .. [shocked]

[lol] [lol] [lol]
livo mi je za broj veće od desnog [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



..ajde bogati………ja nogu br. 47 ..a ti uši br. 48 … hebate..nebi se ljudi mogli ni napiti od smija .. [shocked]

[lol] [lol] [lol]
livo mi je za broj veće od desnog [cool]a
[/quote]
_…. a šta ….pa reci ženi nek promini malo ………šta te uvik za livo poteže…. [tongue]

kaže da njoj je naruku [proud]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..e meni bi sad jedna vočna sa Maraschinom bila naruku … [smiley]


Sjuzzan šta je sa tvojim prijama??!! ni čut ! neče na feštu il su još na GO??
a ni NicK se ne javlja….samo tamo TA i one teže razumljive teme [lol]

pusti malog nek se igra…. [smiley]…

Šmrc šmrc nema više cvjete [cry] baš mi je žao [lol]

[img]http://fc04.deviantart.com/fs19/f/2007/264/2/9/2905e17274f79fad.jpg [img]

….jedan moj je izija voćnu, pa je evo lega….oborilo ga…a meni kad već same sklizidu jer laštik ne drži sama sam ih kalala…i ovdi triba Malo vitra
…@Bwin od 65 kil vajda znaš bordižat…a da se fortuna jidro i ne skine….
[thumbsup] [thumbsup] [lol]

..e vidin ja da se Flora dobro u brode tendi……i sad san i ja znatiželjan …jel više voli one male..brze gliseriče ….il one spore ….što imaju dublji gaz ,..oče reč ..veču istisninu ….. [tongue]
[proud]

New Report

Close