Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


bude li se mene pitalo možete zaboravit taj red sidenja….pivaj ti octopus koliko oćeš [lol]

znaš da je zafrkan… [lol] …a ti mu prepustio sve…



bude li se mene pitalo možete zaboravit taj red sidenja….pivaj ti octopus koliko oćeš [lol]

znaš da je zafrkan… [lol] …a ti mu prepustio sve…
[/quote]
eeee da ima osječaj ko da je u politici [lol] [lol] [lol]



bude li se mene pitalo možete zaboravit taj red sidenja….pivaj ti octopus koliko oćeš [lol]

znaš da je zafrkan… [lol] …a ti mu prepustio sve…
[/quote]

Ma zna sam…ali ovoliko nisam zna [angry]
hebat ga, je mi veselje puno trajalo [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

pofuk je svoje obećanje ispunio i pozdravlja vas…a ko je ono reka da pofuk laže [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

good luck pofuk [cool]


a tooo…pa eto ti si sve riješio umjesto mene…naravno da dolazim ( koja bi propustila tako dobro mjesto sjedenja)…a i cure će biti sigurno za…još uživaju u godišnjem odmoru tako da te 2-3 karte sačuvaj za njih [smiley]

Pa ako mislite ozbiljno sa tim kartama, onda rezervirajte jednu i za mene, a za mjesto sjedenja mi nije važno, mogu čak i sa florom sjedit [rolleyes]

[emo_cool]



a tooo…pa eto ti si sve riješio umjesto mene…naravno da dolazim ( koja bi propustila tako dobro mjesto sjedenja)…a i cure će biti sigurno za…još uživaju u godišnjem odmoru tako da te 2-3 karte sačuvaj za njih [smiley]

Pa ako mislite ozbiljno sa tim kartama, onda rezervirajte jednu i za mene, a za mjesto sjedenja mi nije važno, mogu čak i sa florom sjedit [rolleyes]
[/quote]
…pa za tebe i Ninnu je karta rezervirana…..a pssst Flora je iznenađenje…skače iz torte [lol]

[img]http://urednik.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2009-01-29/Estrada/thumbnail1.jpg [/img]
…evo me ja već sada iskačem iz torte…imate li još koju muzičku, ja bi sve za vas…posebno za Zeku, Octopusa i druge mladiće…boje da ih zabavim nego da mi loču…
[lol]


[img]http://urednik.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2009-01-29/Estrada/thumbnail1.jpg [/img]
…evo me ja već sada iskačem iz torte…imate li još koju muzičku, ja bi sve za vas…posebno za Zeku, Octopusa i druge mladiće…boje da ih zabavim nego da mi loču…
[lol]

nema frke…mislim da se je Nikson javia da če te zabavljat .. pošto je mlad ,ne pije i jedini se skoro profesionalno [lol] bavi sportom..tako da je kondicijski spreman….
ja i Zeko smo zgolj šarmantni [lol] …pa bi svejedno nešto popili [lol]

@octopus
ono ko da naš posa nije [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kako ti kažeš šefe ali inzistiram pošto sam ja ipak jedan skoro profesionalni sportaš da mi sa live strane sjedi cvijeta a sa desne flora [lol]

..aha … [shocked]..vidim …stigle su jake snage mup-a …. [lol]
..sad san naheba …ček da obučen pancirku… [tongue]

New Report

Close