Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


pogledajte ovu izvedbu …

p.s. bwin je u sredini…
[thumbsup]


odma mu je manji stomak kad je u visinama [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..evo čvarke jedem ,..baš dobro idu na ovu studen .. [tongue]
..evo..kad me baš očete viditi.. [lol]

…..ah………..
,,,,,,sviće zora………….
……….jutro stize……………
………odo ja spavati………..
laku noc
pofuk

…video je djelomično sniman u stanovitoj savni ……kraj obavezno pogledati .. [lol] [tongue]
http://www.youtube.com/watch?v=F3HMNvmP_8I&feature=related

OBAVIJEST
kako sam prije nekoliko dana rekao na ovoj stanici cu napisati kratku kritiku na koncert grupe U2 u zgb
…..daklem……..probudio sam se ujutro oko podneva sav pijan od juce i nesrecan jer sam jednom komadu reko recenicu previse i sve zasro kao u 99,00 posto slucajeva
bio sam sav u soku ne zbog toga nego zbog cinjenice da kao svojedobno jedan od vecih obozavatelja nekakve spijunske grupe iz irske necu ici na koncert jer sam prelijen i zato sto si utvaram da nesto znam o muzici
koncert
ozvucenje odlicno,zvuk odlican ali izvedba grupe sasvim prosjecna……..izbor pjesama ne po mom ukusu jer je bilo previse novih brojalica tipa ringe ringe raja i plagijatnih stvari
lajtšou dobar….pozornica spektakularna…..najjaci dio koncerta kad su izasli na pozornicu i taj huk publike……….dok su ti irci odradjivali svoje ja hodo zagrebom i na cvjetnom trgu prisustvovo cilanju i dzemanju vrhunskog tria sastavljenog od psa sive boje koji leti izmedju tipa koji svira cijev imane dzibarabu australskog podrijetla i drugog tipa koji piči po alt saksofonu
frajer puse u cijev tako da ga se odpela na rejv party bi se svi izgubili a tip na saksofonu lagano pika poput nekog koltrejnovog djaka…….pas sive boje se raskravio na asvaltu i kao da prede osluskujuci sta mu kolege sviraju……bacim ja njima par kuna i razmisljam kakav je to zivot…….ljudi satima stajali u redu i placali od 250 kn nadalje da bi im neki multimilijarderi pricali o siromastvu poput radnog odbora grupe G8 i jos im frontmen doso iz irske citirati gundulica u hrvatsku,a ja za 10 ili 20 kuna prisustvovo dogadjaju sezone na cvjetnjaku…….strava……..
i jos mi se tip na saksu zahvalio kaj sam mu dao 10 kuna……za neverovati
pofuk

OBAVIJEST
poafuk ovdje
totalno sam pijan pa cu biti kratak
ispricavam se ako ce mi se jezik previse plesti
daklem ……doso frend i kazo ajmo na jutu……odgovorih ne idem
ajmo
ja njemuu ….ne idem
on veli meni pa ti si ih obozavo
ja njemu ….to je proslo svrseno doba…….
on meni…ostala mi karta viska….
ja njemu …boli me kurac……
on meni nato nista …i ja vidim njemu u ocima prekinuo sa komadom i bilo bi mu drago da odemo i da se napijemo…………
predjimo ….na ,,stvar…..
SPETAKL NAD SPEKTAKLIMA…..ali…….opet ali…………….
onom boni sta je (psihijatrijskim zargonom u plus fazi) puca glas preko i popreko makar nikada nije imo glas al je bio poseban……….bend rutinski odradio sa iznimkom jedne stvari di je bono izvodio sa edjom i tu se edjdjdjdj ili kako se vec zove pokazo kao ne samo malo bolji pevac od bone nego i iskreniji tip………kako sam juce …najjaci dio koncerta je bio njihov izlazak i huk treibina……….na stvar koja se zove nezaboravna vatra nitko nije ni reagirao od publike ali to je tak i nije za zamerit jer muzika je zato da svak uziva u necem sto ga privlaci….i tako mene malo poneslo dok bono nije nesto poceo srati ukazivajuci na siromastvo u svijetu………cak bi i to shvatio da nisam iso pišati u tom momentu………odem ja na wc kad ono tip od 70tak godina mene pijanog ko kravu usmjerava a u pozadini bono nama objasnjava poantu zivota…………strasan osjecaj ……….uzas……………..
……..jedino sta mogu reci da sam bio vrlo blizu multimilijarderima koji cak i nisu svjesni svoje snage jer da je taj kvazi humanista jos srao 3,4 recenice o svojoj humanosti i teskom zivotu na jedinom na kugli zemaljskom polozio bi publiku na koljena
svom kolegi po kritici dragasu porucujem da kao muzicki kriticar drugi pura nebude šupak i nek na pi+še da je to spektakl koji se trebo dozivjeti ako ne i zbog cega drugogo nego da se sjetimo prijasnjih dana a ne da pise da je koncert bio lijep jer mu porucujem da je koncert bio sranje
pofuk
p.s. da ga jebao bono i jutu

..ako trevite digod Octopusa ..,lipo mi ga pozdravite , i recite mu da ga puno pozdravljan…. [lol]

…danas mi nešto i nije baš dobro bilo … [huh]……. nešto me glava bolila , biče da san preduboko ronija ……..i uglavnon..odon ja do apoteke po tabletu……….i sad ,..isprid mene u redu stoji jedna baba u vuštanu …..a isprid nje policjot ,….a ova ženska,.šta radi u apoteki ..zgodna za ispaliti ……
..i pita ti ona policajca što mu triba ,..a ovaj ti se stisa ,..i nako potiho joj kaže da mu triba kondoma …..i dade ti ona njemu jednu kutiju ,…..ali njemu malo ,..traži on veliko pakovanje ,..da bude bar 100 komada ……..a ova če ti njemu ,….a šta je .. [proud]..dosad ste nas tukli a sad če te nas hebavati .. [lol] …….sad njemu jadnon neugodno došlo …tobože da in triba za nočnu patrolu ,..za oni bog..alko test , ka balon ..jer da nemaju original balona ….jebiga ..kaže .recesija ,..a u mraku …kaže ,..to niko neče ni sinjat …..ili ako ko sinja …sigurno je trizan ……….a ovi što ne sinjaju ,..naplatiče in kaznu bii trizni il pijani …
..dobro ajde ,..još se on tu nekako i snaša ….
..ali kad ga je ona baba u vuštanu pitala da oče li ..bavati po kučan ili triba doč u stanicu ……e onda je jadan zamuka …….ka pas u kaiču …. [lol] [tongue]

@ bwin [thumbsup]

Evo za par mjeseci izlazi nova novčanica
http://www.genijalci.com/pictures/nov269anica

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

…hebate ….eto iz zajebancije , san dobija ideju za biznis ….a šta ..zašto bi od susjeda uvozili Paloma wc papir …..mogli bi u Sovičima otvorit kakvi off shore i štancati wc papir …sa onon slikon što je Zeko stavija…. [lol]
..nekako san siguran da bi roba imala dobru prođu ,..još stavimo best by cijenu ..i sve četri u zrak ..
..hebate..šta bi lova kapala …. [tongue]……..eeee, lud mali pa nezna
[tongue] [proud]

I još dobit natječaj za opskrbu sabora i vlade,išlo bi ko ludo….oni tega puno troše ništa ni ne rade nego samo s..u [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

cerhe amer,askan dolte sahiban.

MAJKO MOJA, IDE BROD.

New Report

Close