Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


..ala..ala ……..skinite gače pa se izljubite … [tongue]

da ti nisi gavran021?… [cool]


OBAVIJEST
negde sljedeci tjedan se spustam prema splitu najvjerojatnije pa bi mi bilo drago da zavrnem rundu za prijatelje iz druge zupanije
pofuk

I red je da me pozoveš i na večeru, jer sam radi tebe naija se govana braneći te,… [cool]

Sve je stvar psihe.....


..ala..ala ……..skinite gače pa se izljubite … [tongue]

Ja bi, on neće,…… [lol]

Sve je stvar psihe.....


Ajde dečki ne budite djeca, da vas ne bi trebale cure doči ohladiti [tongue]

Nisam ja te sreće,…… [tongue]

Sve je stvar psihe.....


..ala..ala ……..skinite gače pa se izljubite … [tongue]

lako je tebi reć kad nosiš tangice [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



..ala..ala ……..skinite gače pa se izljubite … [tongue]

Ja bi, on neće,…… [lol]
[/quote]

..uzmeš tu na pazaru malo karote …pa ga namami .. [smiley]

pogledajte ovu izvedbu …

p.s. bwin je u sredini…
[thumbsup]

…..veče…..jutro …..ili sta je vec…..ispricavam se malo sam si popio………
,,,,,ah…….prokleti alkohol…….ajoj……daklem da prejdem na stvar……….
…bio sam toliko uzbudjen sta su mene moji prijatelji iz dalmacije pozvali na more da nisam mogo doci k sebi……….i tako ja sav ponosan kako sam vazan,idem sljedeci tjedan na more i svi ce me tamo kao zvijezdu docekati…….odem ja van …..kresnem pice ,dva i pohvalim se frendovima ….kad oni meni na to rekose pa pofuk kak ce te prepoznati u splitu……..ja njima sta kak?????pa znaju ko je pofuk……i rijec po rijec i ja skuzim da SU U PRAVU i pocenme razmisaljati ,makar nemam sa cime kak da Vi mene moji prijatelji prepoznate kad dojdem u split…….i nakon dugo vremena se dosjetih……doci cu u hajdukovopm dresu da me svi prepoznate…….kako nisam neki nogometni fan,nemam nikakav dres a bogami ni hajdukov…….haltam kroz pice ,dva frenda da mi nabavi hajdukov dres……otpela on mene na neko mjesto u zvonimirovoj da tam uzmem …..dojedem tam i trazim hajdukov dres…….neki nadobudni klinci kaj nemaju 2 daske u glavi mi vele pa ovo je bbb fan klab……kad nakon toga cujem poznati glas koji se dere pofuk opet si cugus da ti jebem sve po spisku koji kurac pijes kad ti skodi?????kaj hoce s hajdukov dres???? kaj ce ti to pa ti nisi navoijac
ja velim njemu idem u split kod frendova i ocu obuci to kao znak raspoznanja da me prepoznaju
ovaj frend se zdere na klince i veli njima dajte mu hajdukov dres ak pofuk oce a mene skoro zbombo jer veli da nije more za mene jer da se svaki put iz dalmacije vratim u psihozi a ne kao svi drugi normalni tiopovi fjakastog raspolozenja……..rekel mi je ak ne prestanem cugati i ak se ne uozbiljim da slobodno ostanem dole a ak vam pocnem ici na onu stvar da me slobodno prvom burom posaljete za italiju
pofuk
lahko i lepo snivajte
p.s. lepo Vas pozdravlaj i veli da su Vama ko bog kirurski odstranili zivce kad se druzite samnom

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]
neznam baš da ćeš biti prepoznatljiv jer puno ljudi u gradu defilira sa hajdukovim dresom….možda da obučeš koji drugi npr.dinamov prije ćemo te uočiti [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Stara šema prepoznavanja hladiti se sa izvodom iz SDA!

prije bi reka da samo tlak može skočiti kad pogledam u tu pi…..u [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Nisi jedini kojem se diže tlak.

New Report

Close