Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije






šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

Baš si dobro opra ovoga Pofuka,….on će meni neki Jutu, a šta mi je sa Thompsonom ne pita,… [cool]
[/quote]
ja sam pofuk sa malo p a ne Pofuk,moze te mi svasta reci i sve raditi ali me nemojte vredjati sa veliko P jer ja nisam Pofuk nego pofuk
pofuk
prijatno posle podne
[/quote]
Ajme ispričavam se,….sad ću s malim slovom pofuk,….:)))…. [cool]
[/quote]
hvala Vam najljepsa i oprostite molim Vas ako sam previse povisio glas
Pofuk,ovaj sad sam se ja zgubio……htio sam reci pofuk
pofuk
p.s.uzas,gotov sam ……laziro sam svoje ime……ah nis da skratim
hvala Vam
pofuk

Aj ti gavrane …ili "poglavico sa sto nickova" ne bavi se sa tim jeftinim forama,šjor pofuka jako cjenim tako da tvoj pokušaj podjebancije ti ne prolazi….
pofuk ne obaziri se na ovake upade,viruj mi nije mu zamirit…nije on kriv što je takav [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Jesan ti reka pofuk na PM da će se Zeko ispričat za ono,….vidiš da nije loš,… [cool]

Sve je stvar psihe.....

..ahhmmm…hu-hu … [lol]

….pssst …djeco tišina ..


Jesan ti reka pofuk na PM da će se Zeko ispričat za ono,….vidiš da nije loš,… [cool]

[lol] [lol] [lol]
a je inteligentan si svaka čast….nisi ti bio badava najbolji u SKOJ-u….

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


..ahhmmm…hu-hu … [lol]

….pssst …djeco tišina ..


Dobraaaaaa…… [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Jesan ti reka pofuk na PM da će se Zeko ispričat za ono,….vidiš da nije loš,… [cool]

[lol] [lol] [lol]
a je inteligentan si svaka čast….nisi ti bio badava najbolji u SKOJ-u….

[/quote]
Vidiš pofuk kad mu se nešto ne sviđa onda počinje napadom i vrijeđanjem,….tako je bilo s tobom i Jutuom,…..ima nas svakakvih,….idemo dalje,… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Prijatelju,je tako je kako god ti kažeš…nemam komentara…ako može jedna molba da se ne moraš trudit moje postove komentirati ako se ne odnose na tebe a nadam se da će takvih biti malo..
Pozdrav

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Opa počeli smo se ljutit,…….
To znači samo jedno, da sutra idemo UP,….. [thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

evo nam i Hajduk može kopačke o klin [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Molio bih da mi se nikakvoj varijanti ili smislu ne spominje Hajduka,….. [cool]

Unaprijed hvala,….

Sve je stvar psihe.....

Ajde dečki ne budite djeca, da vas ne bi trebale cure doči ohladiti [tongue]

[emo_cool]

New Report

Close