Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


..iden malo trbušnjake vježbati……. [embarass]

aj ti rađe otkrij kak imat trbušnjake bez muke …svako vježbanje i neprirodno mučenje tijela i duha je isključeno [sealed]

Ovdje upišite svoj komentar…

…..tuzan sam….
http://www.youtube.com/v/UyMVR7dq2l4&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/UyMVR7dq2l4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

OBAVIJEST
ispricavam se sto gnjavim u ovo doba
nadam se da Vas nisam zbudio
pofuk ovdje
zadnjih dana dobivam dosta upita na pm kakav ce biti koncert od jutua
molio bih moje prijatelje iz druge zupanije da me prekosutra podsjete da se putem ove stranice osvrnem u napred glede koncerta te grupe na maksimiru i da napravim recenziju bas na ovoj stranici
zasto a ovj stranici??????
zato sto je pa gotovo sto sve imalo vredi u nasoj zemlji u modernoj muzici doslo iz ove zupanije a bogami ni krleza nije bio u krivu kad je reko da boja pod noktom dalmatinskog slikara vredi vise nego citava paleta boje na paleti od kontinentalnog slikara
sada nemam snage napisati osvrt na koncert grupe u2 u zagrebu jer me primio isisas zbog toga sto sam pod stare dane bio na kosarci ali do kraja radnog tjedna radim osvr na koncert kako bih pomogao ljudima koji idu na koncert da se sto bolje provedu
pofuk
lahko spavajte i snivajte

kaj ti u2 još postoje? pa oni su bili ishlapjeli čikice još dok sam ja bio mlad. i to ono baš ishlapjeli, da se sažališ nad njima, ne neki cool seniori kao što su keith richards i kompanija.

šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


kaj ti u2 još postoje? pa oni su bili ishlapjeli čikice još dok sam ja bio mlad. i to ono baš ishlapjeli, da se sažališ nad njima, ne neki cool seniori kao što su keith richards i kompanija.

….eto……drago mi je sto sam od prve uvidio i cijenio kako Vase postove od dionicama tako i Vase osvrte na koncertna zbivanja kako kod nas tako i u svijetu
pofuk


šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

u Čavoglavima je bilo nista novo
vec vidjen folklor
ljudi se zabavljali i uzivali i to je najbitnije
šjor thompson dobru lovu radi i drago mi je da se ipak seti i napravi za narod veselicu
isao sam na njegov koncert na trg prosle godine jer mi je to struka da vidim sta radi
njegov projekt je poslovno dobro isfuran i donosi pare i narod se zabavlja
sta se tice muzike,dobro je dok ga neko izvana ne klepi po dzepu jer radi plagijate
….da……o njegovim porukama nebi jer to nije moja struka a i bas ga previse ne razumijem jer se nikada ne fokusiram na libreto vec promatram muzicku formu samo kroz melodiju i harmoniju,ukljucivo sa poliritmikom
pofuk



..iden malo trbušnjake vježbati……. [embarass]

aj ti rađe otkrij kak imat trbušnjake bez muke …svako vježbanje i neprirodno mučenje tijela i duha je isključeno [sealed]
[/quote]

..a ko more po ovoj vručini utege dizat ,..i vježbe radit ..
..ja i Anđa se zavučemo pod koji bor ,..u ladovinu i kulturno se uzdižemo….i spuštamo….dva tri reda Kamasutre danas ,.dva–tri sutra … [lol]

[/quote]


šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

Baš si dobro opra ovoga Pofuka,….on će meni neki Jutu, a šta mi je sa Thompsonom ne pita,… [cool]

Sve je stvar psihe.....




šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

Baš si dobro opra ovoga Pofuka,….on će meni neki Jutu, a šta mi je sa Thompsonom ne pita,… [cool]
[/quote]
ja sam pofuk sa malo p a ne Pofuk,moze te mi svasta reci i sve raditi ali me nemojte vredjati sa veliko P jer ja nisam Pofuk nego pofuk
pofuk
prijatno posle podne





šjor pofuk…lipo od tebe da nas malo informiraš što se tiče koncertnih događanja,pa sve čekam da se malo osvrneš kako je bilo u Čavoglavama…je li bila Jaca i njezina družina,ili su i oni za vrlim predsjednikom put pod noge za zagreb….već kad sam kod predsjednika pošto si sa njim na ti koliko čujem,deder ga pitaj je li istina da u crkvu nije tio ići da nebi kap vode nanj pala od blagoslova…
e i još di je oni pop što je nekad navraća na PD,možda da predsjedniku predložiš da ga on ispovidi i malo vjerski preispita,dobro bi mu došlo u ova turbulentna vrimena…
Aj stoj mi dobro i kani se košarke [wink]

Baš si dobro opra ovoga Pofuka,….on će meni neki Jutu, a šta mi je sa Thompsonom ne pita,… [cool]
[/quote]
ja sam pofuk sa malo p a ne Pofuk,moze te mi svasta reci i sve raditi ali me nemojte vredjati sa veliko P jer ja nisam Pofuk nego pofuk
pofuk
prijatno posle podne
[/quote]
Ajme ispričavam se,….sad ću s malim slovom pofuk,….:)))…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close