Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Onda na jesen [proud]…smijeh, pivo i najvažnije prijatelji [smiley]

[emo_cool]

Dogovoreno [thumbsup]



Carice mi se nalazimo kako uspijemo nekad češće,sad ipak rijeđe vikendice brčkanje i takve stvari.Garantiram ti da će mo se zaželjeti jedni drugih tamo u 9 mjesecu kad nas ova ljetna histerija pusti.

Onda kad se budete vi tak zaželjeli jedan drugog, da se nađete samo mi javite i možda i ja dovučem još koju forumašicu sa sobom…onu sa stvarno dugim nogama [wink]
[/quote]
[lol] [lol] je,je….sigurno ču si zaželit npr. Forda na jesen…. [cool]
p.s. Mateja pozdrav !!!!!!!!!!!!!!!!!

..vrag odnija i Zrče …..još mi oni tam-tam u glavi bubnja ….
..jesu me lipo primili i odma na vratima pitali za zdravlje ….i kakvo mi je srce ,..jer da oni imaju tablete ,..pa da in se javin …
..donili su mi niki koktel ,.pa me odma zamantalo …i dok si reka keks ..me teleportiralo ravno doma ,..baš se dobro i ne sičan detalja ,.. i di san mudante izgubija ….
..i čije san tange obuka … [wink]
[lol]


..vrag odnija i Zrče …..još mi oni tam-tam u glavi bubnja ….
..jesu me lipo primili i odma na vratima pitali za zdravlje ….i kakvo mi je srce ,..jer da oni imaju tablete ,..pa da in se javin …
..donili su mi niki koktel ,.pa me odma zamantalo …i dok si reka keks ..me teleportiralo ravno doma ,..baš se dobro i ne sičan detalja ,.. i di san mudante izgubija ….
..i čije san tange obuka … [wink]
[lol]

ako su tange od kakvog Fabrizia bolje da se ne sičaš [lol]


[lol] [lol] je,je….sigurno ču si zaželit npr. Forda na jesen…. [cool]
p.s. Mateja pozdrav !!!!!!!!!!!!!!!!!

Onda nekak slično razmišljamo [lol] …ni meni cure tak puno ne fale jer jih vidim puno češče nego vas ostale a za tebe koji si mi još najbliže da ni ne govorim [embarass] [wink]

[emo_cool]



[lol] [lol] je,je….sigurno ču si zaželit npr. Forda na jesen…. [cool]
p.s. Mateja pozdrav !!!!!!!!!!!!!!!!!

Onda nekak slično razmišljamo [lol] …ni meni cure tak puno ne fale jer jih vidim puno češče nego vas ostale a za tebe koji si mi još najbliže da ni ne govorim [embarass] [wink]
[/quote]
…..ajde sigurno če na jesen Nik i Zeko nešto organizirat….nešto su se hvalisali [lol] …pa ako se ne vidimo prije i pošto ti tolko falim ..mogu ti bit tada na uslugu [lol]

Nesmimo mi po tom pitanju ništa poduzimati,znaš da šef voli imati sve pod kontrolom pa i to [smiley]
bolje bi bilo na jesen jer će nam bwin doći u tangicama [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nesmimo mi po tom pitanju ništa poduzimati,znaš da šef voli imati sve pod kontrolom pa i to [smiley]
bolje bi bilo na jesen jer će nam bwin doći u tangicama [lol]

..samo ti zahebaji …
..a da vidiš kako mi dobro stoje ,..pogotovu kad ih naopako obučen .. [tongue]

…hm… [huh].. možda i nije najbolja ideja ….
..bilo bi u maskirnim bojama ,…naprid žuto a ozada kafenog …. [lol]
..i bokun crvenog… [proud]


…hm… [huh].. možda i nije najbolja ideja ….
..bilo bi u maskirnim bojama ,…naprid žuto a ozada kafenog …. [lol]
..i bokun crvenog… [proud]

dobro da si shvatia [lol]



…hm… [huh].. možda i nije najbolja ideja ….
..bilo bi u maskirnim bojama ,…naprid žuto a ozada kafenog …. [lol]
..i bokun crvenog… [proud]

dobro da si shvatia [lol]
[/quote]

nemoj tako [cool]…ubit ćeš ga u pojam… [lol]

New Report

Close