Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry]
Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]


ma dolazim ja sigurno samo necu spavati jer cu biti u prolazu a za picence sam uvijek
pofuk

Nego pofuk kad bi mogao proći ?

jutro
pofuk ovde
neverovatna je ova dalmacija i more
eto sa terase gledam more i onak neobavezno buljim u svoj portfej imena AJME JADO
i sad zamislite ovo .u zgb kad buljim u njega mi nis nije jasno kaj sam radio a tu na moru uzivam i sav sam ponosan na sebe
za neverovat kak mediteranska klima djeluje na mene
nis idem sutra za zgb posjetiti psihica da vidim kaj je ne samo samnom nego i sa njime a onda se za 10 dana spustam u dalmaciju na jednu duzu terapiju
pofuk
prijatan dan



Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry]
Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]


mašta ?? u vezi čega [lol] ??
ajde reka sam ti da težko skontam vaše fore…i kad te cure nisu napale …mora da je sve 6.
p.s. dobro si se izvadia sa pićem…znaš da Mateja dolazi 1 put u dvi godine [lol]
[/quote]
Pa došla bi ja i češče ak bi me netko pozvao[rolleyes], samo da se to u zadnje vrijeme i ne desi baš često [sealed]

p.s.: Nekak imam osječaj da ste si našli druge zanimacije….forumašice dugih nogu možda?! [lol]

[emo_cool]

..ajd’ .. sve u svemu , nije loše …
..ja sam prošle godine jedanput ,..a ove več dvaput ,.. znam da nije za pofalit se .. [embarass]
..ali je bolje od očekivanja …
[tongue]

Hi hi hi mateja pa pozovi se sama [lol] al ti je to neki problem [wink]


Hi hi hi mateja pa pozovi se sama [lol] al ti je to neki problem [wink]

Ipak sam ja navikla na pozive a ne da se guram tamo gdje mi nije mjesto [lol]

[emo_cool]



Hi hi hi mateja pa pozovi se sama [lol] al ti je to neki problem [wink]

Ipak sam ja navikla na pozive a ne da se guram tamo gdje mi nije mjesto [lol]
[/quote]
Pa kod nas si uvijek dobrodošla samo je pitanje kad će tvoj driver u južne krajeve.




Hi hi hi mateja pa pozovi se sama [lol] al ti je to neki problem [wink]

Ipak sam ja navikla na pozive a ne da se guram tamo gdje mi nije mjesto [lol]
[/quote]
Pa kod nas si uvijek dobrodošla samo je pitanje kad će tvoj driver u južne krajeve.
[/quote]
Znam da jesam [smiley]…za drivera ne brini jer sam to sve ja u jednoj osobi ako treba, više bi voljela da se vi opet malo okupite pa da kad dođem vidim vas sve na jednom mjestu a ne da vas tražim po cijelom gradu punom turista [lol]

[emo_cool]





Hi hi hi mateja pa pozovi se sama [lol] al ti je to neki problem [wink]

Ipak sam ja navikla na pozive a ne da se guram tamo gdje mi nije mjesto [lol]
[/quote]
Pa kod nas si uvijek dobrodošla samo je pitanje kad će tvoj driver u južne krajeve.
[/quote]
Znam da jesam [smiley]…za drivera ne brini jer sam to sve ja u jednoj osobi ako treba, više bi voljela da se vi opet malo okupite pa da kad dođem vidim vas sve na jednom mjestu a ne da vas tražim po cijelom gradu punom turista [lol]
[/quote]
Carice mi se nalazimo kako uspijemo nekad češće,sad ipak rijeđe vikendice brčkanje i takve stvari.Garantiram ti da će mo se zaželjeti jedni drugih tamo u 9 mjesecu kad nas ova ljetna histerija pusti.


Carice mi se nalazimo kako uspijemo nekad češće,sad ipak rijeđe vikendice brčkanje i takve stvari.Garantiram ti da će mo se zaželjeti jedni drugih tamo u 9 mjesecu kad nas ova ljetna histerija pusti.

Onda kad se budete vi tak zaželjeli jedan drugog, da se nađete samo mi javite i možda i ja dovučem još koju forumašicu sa sobom…onu sa stvarno dugim nogama [wink]

[emo_cool]

Ma ja bi sad vrlo rado udrio pivu sa forumašima ali.. svi smo negdi u điru.Ajde nešto će mo organizirati u jesen pa pustimo zeca sa lanca pa da umiremo od smijeha cijelu večer [lol] Uh jedva čekam… jesensko okupljanje.

New Report

Close