Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



@octopus

smatram da Nikson nije pucao u tom pravcu…za onaj prvi link me je zvao i pita je li ga može stavit ako se ne ljutim radi zezdancije,rekao sam mu hebemi se stavi…stoga smatram da je onako bezveze stavio i ova dva nevezano za forumašice…bar bi želio da je tako,ali ipak će to on pojasnit nadam se..


A možda je Nikson bio samo ljubomoran jer ga Zeko nije pozvao kad smo se opet tak na brzinu vidjeli [wink]…mogli bi još koji put tako, pa makar opet cure platile [smiley]

[emo_cool]




@octopus

smatram da Nikson nije pucao u tom pravcu…za onaj prvi link me je zvao i pita je li ga može stavit ako se ne ljutim radi zezdancije,rekao sam mu hebemi se stavi…stoga smatram da je onako bezveze stavio i ova dva nevezano za forumašice…bar bi želio da je tako,ali ipak će to on pojasnit nadam se..


A možda je Nikson bio samo ljubomoran jer ga Zeko nije pozvao kad smo se opet tak na brzinu vidjeli [wink]…mogli bi još koji put tako, pa makar opet cure platile [smiley]
[/quote]
[thumbsup]
tada ih ne želim zvati jer znam da su u velikom poslu pa da ih ne remetimo [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




@octopus

smatram da Nikson nije pucao u tom pravcu…za onaj prvi link me je zvao i pita je li ga može stavit ako se ne ljutim radi zezdancije,rekao sam mu hebemi se stavi…stoga smatram da je onako bezveze stavio i ova dva nevezano za forumašice…bar bi želio da je tako,ali ipak će to on pojasnit nadam se..


A možda je Nikson bio samo ljubomoran jer ga Zeko nije pozvao kad smo se opet tak na brzinu vidjeli [wink]…mogli bi još koji put tako, pa makar opet cure platile [smiley]
[/quote]
ajd more bit i tako….meni je ovak na brzinu i bez obaveza uvik o.k. [lol]
red je da i Zeko jedan put plača [cool]

a baš sam mislio ovu godinu proć lišo…morat ću rebelans napravit [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


a baš sam mislio ovu godinu proć lišo…morat ću rebelans napravit [angry]

je,je….baš ti [lol] …imaš tolko pod kušinom da spavaš sjedeči [lol] ….

OBAVIJEST a ujedno i MOLBA
kako sam dobio dosta poruka na pm da di sam ja i da kako sam mogao zaboraviti svoje prijatelje na pd ovim putem Vas obavjestavam da sam tu i da se nisam neko vrijeme javljao jer sam non stop u moru…….ne bi bio ja ja da nisam pito starog pofuka kaj da radim i on mi je reko plivaj ledjno i moci ces biti na forumu a istovremeno i na moru…….buduci da sam steko dojam da me vec polako muskufiber ah ah aha ha…..pardon naguto sam se slane vode……molio bih nekog od mojih prijatelja iz dalmacije da mi kaze da li postoji koji drugi nacin da budem u moru i aktivno sudjelujem na forumu
unaprijed hvala
pofuk


a baš sam mislio ovu godinu proć lišo…morat ću rebelans napravit [angry]

..snađi se ,..malo mašte …
..jednom ti mi tako izašli vanka u Manili ..nas četvero , nabasali na neki restoran ..
..i pita ti konobarica nas , da koji smo mi …
..kažen ja da smo mi poznati mađioničari …i ona ti se odma zagančala ,..da joj pokažen neki trik…
..nema problema , kažen ja…evo staviču jelovnik na kolina i pomaknuču ga bez ruku i na pod baciti ….. [proud] ..ali ako uspijen ,..da onda imamo mukte isti i piti ..
..i tako ti se skupilo njih desetak ….ja stavin ”menu” priko nogu,..nako sideči ..i kažen …kad Vi pljesnete rukama , knigica če ”poletit” ….
..oni PLJES ..a ja HOP … [lol] ..i bogami upalilo …
..a je istina ..bilo prije tog misec dana navigacije od Roterdama ,..a i mudante san zaboravija obuči …..
..dalje nesmin ..Anđa viri ……….. [smiley]
..btw. hebeš kumpir salatu ………bolje bi joj bilo da da recept za gulaš od kumpirovih zlatica … [cry]

Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry]
Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]

dan
pofuk ovde
setam ja danas po tribunju
gledam ja taj kraj,gledam more,gledam nebo i sve vise mirisem zrak
pa ljudi moji nis mi nije jasno
imam puno frendova dalmosa kaj zive u zgb i stvarno moram reci da imam dojam da su izgubljeniji od mene…….moram nekak napravit lovu i selim se na brač
pofuk


Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry] Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]

niksone evo malo sam se potrudio po ovome pitanju,kod prijatelja u "POA i SOA"…
pa kažu…za kolegu pofuka u dosjeu piše da strastveno voli ženske…
tako ne računaj na njega [lol] [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry]
Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]


mašta ?? u vezi čega [lol] ??
ajde reka sam ti da težko skontam vaše fore…i kad te cure nisu napale …mora da je sve 6.
p.s. dobro si se izvadia sa pićem…znaš da Mateja dolazi 1 put u dvi godine [lol]



Nakon zeke ,sjuzann,Forda,mateje,pa opet zeke sad me i pofuk odfukao a ja mu nudio besplatan smještaj [lol] totalno sam razočaran [cry]
Što se tiče youtubea nisam ni vidio naslove clipova a nakon prvog clipa koji ne fercera dobio sam napad smehuljice kad se srušio cjeli studio na voditeljicu okinava brajo druga dva su linakani bezeveze.

P.S mateja kad naletiš idući put obećavam da ja plaćam piće [lol]

P.P.S octopuse odakle ti toliko bujna mašta? [shocked]


mašta ?? u vezi čega [lol] ??
ajde reka sam ti da težko skontam vaše fore…i kad te cure nisu napale …mora da je sve 6.
p.s. dobro si se izvadia sa pićem…znaš da Mateja dolazi 1 put u dvi godine [lol]
[/quote]
Kakva cuga jebi ga sve u dionicama [lol]
Nego Ford mi večeras predloži da se oblejamo možda na primjer u konzuma [lol]

New Report

Close