Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

…a ništa ..iden onda na burek … [embarass]





..a ja iman običaj za Velu Gospu ,..izist štogod sa ražnja ,… glede…..unatoč .. [tongue]

šta to častiš ražanj???? če ti pustit žena da ulete 5-6 nabildanih frajera sa par dugonogih forumašica [cool]
[/quote]

..ajde biži ..da mi se dica ispripadaju … [shocked]
..ćuješ ,..sa ražnjon ču počastiti ,..iman jedan u konobi …ti nabavi janje ..i to je to … [wink]
[/quote]
[lol] [lol] nemam vrimena !!………kod janjetine je najbolja -kapulica [lol]
[/quote]

to ovako nekako ide,je li…
http://www.youtube.com/watch?v=Ti16QENyc3o
[lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Šta uradi jedna piva [lol] osjećam se prevarenim sad još i forumašice dugih nogu [angry] Vaš link

Vaš link
Vaš link
Vaš link

ej Nik…je da sam slovenac i da neke dalmatinske fore ne kužim odma il niš al šta si time tio reč ili pokazat mi sorry nije jasno.. [bye]…
da su forumašice koje znam ja ( i ti jasno)..glupače ????!!!
il malo blaža varianta da nemajo duge noge…???
falia si u obi dvi…al za onu prvu bi ipak tia objašnjenje….a mislim da i cure.. [cool]
p.s. jedino ako sam samo ja to pogrešno shvatia….onda sve [thumbsup]…onda me stvarno več jeb… godine [lol]

……..dan………..
pofuk ovde
eto ja sam se spustio pa ako neko ima volje i vremena i ako je lociran negde oko vodica bilo bi mi drago da popijemo kafu
pofuk

..u Vodicama ti sigurno neče biti dosadno ,…ima za svakog ponešto …samo nemoj pretjerati … [wink]

juce stavio 600 kn na nas i spance…..cisto 120 kn
danas stavio 720 na srnu,konephagen i sporting ak sam fulo….fulo
barem je ova mačka u vodicama kaj radi u kladi pristojna za razliku od one u zgb pa mi ne bu bilo zao zgubiti
pofuk

..potroši to kod Guste ..u steak hous ,.. mmmm..
..ima u Vodicama toliko zgodnih mačka ,.da bi našem Silvestru …slabo došlo ..

@octopus
smatram da Nikson nije pucao u tom pravcu…za onaj prvi link me je zvao i pita je li ga može stavit ako se ne ljutim radi zezdancije,rekao sam mu hebemi se stavi…stoga smatram da je onako bezveze stavio i ova dva nevezano za forumašice…bar bi želio da je tako,ali ipak će to on pojasnit nadam se..

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


……..dan………..
pofuk ovde
eto ja sam se spustio pa ako neko ima volje i vremena i ako je lociran negde oko vodica bilo bi mi drago da popijemo kafu
pofuk

ne bi te vrag odnia da produžiš do Splita [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



……..dan………..
pofuk ovde
eto ja sam se spustio pa ako neko ima volje i vremena i ako je lociran negde oko vodica bilo bi mi drago da popijemo kafu
pofuk

ne bi te vrag odnia da produžiš do Splita [wink]
pa to mi je jedan od najdrazih gradova
pred kraj sljedeceg tjedna sam tamo na proputovanju jer idem na brač sigurno a mozda i dalje
pofuk
[/quote]

New Report

Close