Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


šta je to bwin…? gotovo sa tom temom…od pravih dalmoša ostali samo ti i ja [lol] [lol] ajd i Zeko !! sve ostalo nestalo ??? vrime je godišnjih pa…. [lol]

..hebiga ..ovi tvoji izgleda svi brutalno zarađuju,..ima ih od Djevičanskih otoka , priko Canara ..pa sve do KUBE ,..piju pinacolade i ..puše trube … [undecid]
..a najesen če svi kod Zeke ..po vričicu-dvi kumpira ..
…hm…moga bi ga i ja za adresu pitati .. [embarass]

A koja prevara [angry] ,,,,mene niko nije zvao!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


A koja prevara [angry] ,,,,mene niko nije zvao!!!!!!

….Zeko je reka da če zvat sve pa sad…. [shocked]…. [lol] [lol]



A koja prevara [angry] ,,,,mene niko nije zvao!!!!!!

….Zeko je reka da če zvat sve pa sad…. [shocked]…. [lol] [lol]
[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=yHD8FkTL_MU [lol]

a šta je bando ožednili ste,je li… [lol]
a kad sam skužio ako ja zovem onda moram i platit sve,tako da mi se žurilo tu večer [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



šta je to bwin…? gotovo sa tom temom…od pravih dalmoša ostali samo ti i ja [lol] [lol] ajd i Zeko !! sve ostalo nestalo ??? vrime je godišnjih pa…. [lol]

..hebiga ..ovi tvoji izgleda svi brutalno zarađuju,..ima ih od Djevičanskih otoka , priko Canara ..pa sve do KUBE ,..piju pinacolade i ..puše trube … [undecid]
..a najesen če svi kod Zeke ..po vričicu-dvi kumpira ..
…hm…moga bi ga i ja za adresu pitati .. [embarass]
[/quote]

e tako…onda mogu da sa premijerkom Kosor spremaju krumpir salatu,jer se ona pohvalila kako to dobro sprema [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

bwin nemoj gnjavit Zeku zbog krumpira….reka sam ti da si zakasnia…drugu godinu kad se crobex popravi [cool]

..a ja iman običaj za Velu Gospu ,..izist štogod sa ražnja ,… glede…..unatoč .. [tongue]


..a ja iman običaj za Velu Gospu ,..izist štogod sa ražnja ,… glede…..unatoč .. [tongue]

šta to častiš ražanj???? če ti pustit žena da ulete 5-6 nabildanih frajera sa par dugonogih forumašica [cool]



..a ja iman običaj za Velu Gospu ,..izist štogod sa ražnja ,… glede…..unatoč .. [tongue]

šta to častiš ražanj???? če ti pustit žena da ulete 5-6 nabildanih frajera sa par dugonogih forumašica [cool]
[/quote]

..ajde biži ..da mi se dica ispripadaju … [shocked]
..ćuješ ,..sa ražnjon ču počastiti ,..iman jedan u konobi …ti nabavi janje ..i to je to … [wink]

ajde dogovorite se više,meni je svejedno….ja ću vas podržati svojim prisustvom [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




..a ja iman običaj za Velu Gospu ,..izist štogod sa ražnja ,… glede…..unatoč .. [tongue]

šta to častiš ražanj???? če ti pustit žena da ulete 5-6 nabildanih frajera sa par dugonogih forumašica [cool]
[/quote]

..ajde biži ..da mi se dica ispripadaju … [shocked]
..ćuješ ,..sa ražnjon ču počastiti ,..iman jedan u konobi …ti nabavi janje ..i to je to … [wink]
[/quote]
[lol] [lol] nemam vrimena !!………kod janjetine je najbolja -kapulica [lol]

New Report

Close