Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


drchip: ” Ne…. ne neka malo pate kad se vratim … na slijedečem domijenku pregledavanje uzivo slika s laptopom… [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” Vidjet ćeš bit će Kaštelet mali …. neće svi stati …

ma počet će u pet dolaziti da zauzmu misto….[lol]


Evo doktora samo mu ne ide baš….

A Mark mi smo ti po troje se spuštali i na buvelu od traktorske gume , a da vidiš šta je tek to ….

mark1:

Evo doktora samo mu ne ide baš….

A Mark mi smo ti po troje se spuštali i na buvelu od traktorske gume , a da vidiš šta je tek to ….

Bitno da si sačuva k…..olina

Ma Saša je muško, reka mi drchip na PM.
I pitam ga ja kako ti je bilo sa Sašom.
A on mi odgovorio sa protupitanjem:” kada te svrbi uho, utraš prst i počešeš se.Jeli ti bilo ljepše prstu ili uhu?”
Sad mi ništa nije jasno kakve to veze ima…


Ma Saša je muško, reka mi drchip na PM. I pitam ga ja kako ti je bilo sa Sašom. A on mi odgovorio sa protupitanjem:” kada te svrbi uho, utraš prst i počešeš se.Jeli ti bilo ljepše prstu ili uhu?” Sad mi ništa nije jasno kakve to veze ima…

Pitaj Sjuzann , Mateju i Mravka


Ma Saša je muško, reka mi drchip na PM.
I pitam ga ja kako ti je bilo sa Sašom.
A on mi odgovorio sa protupitanjem:” kada te svrbi uho, utraš prst i počešeš se.Jeli ti bilo ljepše prstu ili uhu?”
Sad mi ništa nije jasno kakve to veze ima…

hahahah , zavisi koji je prst forde….

šta jeovo ,tema zamrla??
ne ki su tu, kao svojnov i nikson a neće ni da se jave…

Spremaju se na juriš sutra ….

ma kakav juriš… sad svi šute…. pa će sutra iza 14:00 svi govorit da su znali da će bit baš tako [smiley]

Ma ne znam ko tu koga

Dakle pokušavam shvatiti što se zbiva ali me ne ide morat ću angaržirat Ševu da mi razjasni neke stvari

nikson će sutra ujutro na kavu i konjak kolu… i neće ni gledat burzu… i proće bolje nego mi u jurišu…

New Report

Close