Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

…čula san van ča se neki dan dogodilo tu kod nas u Splitu…
Ušao purger u kafić i viče sa vrata:
– Ja bi pivo.
– A pivaj! Oli ti ko brani !?
Odgovori mu mala ča nosi kafu….
…a ja velin i neka kad nan tako lipo pivaju o porezi i neš ti krizi….
[lol]

@octopuse kad dolaziš….držalo me do danas a već ćutin neku krizu,svega se skupilo a likarije nema…samo nemoj slučajno u Zadar ulazit….oni će te uncut skuvat pa ću ostat ko "brabak"na cidilu
e aj ti priko Knina..ili još bolje priko Bihaća,znaš oni stari put ZG-ST
e tako i gledaj stavit u kakv frižider i još pojačaj sa kojon bocom smrznuton….amo doli je ugrijalo malo,ako potraje koji dan ovako možemo skinit dugi rukav [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


..hebate.., neka friškeca danas …
..sričon ,san savnu uredio ,..a vi se smrzavajte … [lol]

zahebaji se ti zahebaji,e kad je gavran to čudo ugradio kaže spasio se…da nema kad ni pisati po forumima …još kaže da mu bolje funkcionira liti nego zimi,kad izađe iz savne da se puši iz njega cili dan,pa se čudi što se za njim okreću ljudi…
Tako i moja klima bogami bolje oladi zimi nego liti

[cool] [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


@octopuse kad dolaziš….držalo me do danas a već ćutin neku krizu,svega se skupilo a likarije nema…samo nemoj slučajno u Zadar ulazit….oni će te uncut skuvat pa ću ostat ko "brabak"na cidilu
e aj ti priko Knina..ili još bolje priko Bihaća,znaš oni stari put ZG-ST
e tako i gledaj stavit u kakv frižider i još pojačaj sa kojon bocom smrznuton….amo doli je ugrijalo malo,ako potraje koji dan ovako možemo skinit dugi rukav [wink]

pa jedva sam pobiga na vikend..a ti več gnjaviš…sve si več drmnuo?? ugrijalo je i tu…sutra se bacam u jezero…19 st.
dolazim ti tamo oko 6.-7.8….
ma moga bi ja priko Zadra….ima jedan koji nudi komarče od kamena za ljek…a ti samo krumpir [lol]



@octopuse kad dolaziš….držalo me do danas a već ćutin neku krizu,svega se skupilo a likarije nema…samo nemoj slučajno u Zadar ulazit….oni će te uncut skuvat pa ću ostat ko "brabak"na cidilu
e aj ti priko Knina..ili još bolje priko Bihaća,znaš oni stari put ZG-ST
e tako i gledaj stavit u kakv frižider i još pojačaj sa kojon bocom smrznuton….amo doli je ugrijalo malo,ako potraje koji dan ovako možemo skinit dugi rukav [wink]

pa jedva sam pobiga na vikend..a ti več gnjaviš…sve si več drmnuo?? ugrijalo je i tu…sutra se bacam u jezero…19 st.
dolazim ti tamo oko 6.-7.8….
ma moga bi ja priko Zadra….ima jedan koji nudi komarče od kamena za ljek…a ti samo krumpir [lol]
[/quote]

a da mi to pomišamo svi zadovoljni [lol]
nema ga ili lovi komarče ili te već čeka na auto putu….da nije malo uranio [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




@octopuse kad dolaziš….držalo me do danas a već ćutin neku krizu,svega se skupilo a likarije nema…samo nemoj slučajno u Zadar ulazit….oni će te uncut skuvat pa ću ostat ko "brabak"na cidilu
e aj ti priko Knina..ili još bolje priko Bihaća,znaš oni stari put ZG-ST
e tako i gledaj stavit u kakv frižider i još pojačaj sa kojon bocom smrznuton….amo doli je ugrijalo malo,ako potraje koji dan ovako možemo skinit dugi rukav [wink]

pa jedva sam pobiga na vikend..a ti več gnjaviš…sve si več drmnuo?? ugrijalo je i tu…sutra se bacam u jezero…19 st.
dolazim ti tamo oko 6.-7.8….
ma moga bi ja priko Zadra….ima jedan koji nudi komarče od kamena za ljek…a ti samo krumpir [lol]
[/quote]

a da mi to pomišamo svi zadovoljni [lol]
nema ga ili lovi komarče ili te već čeka na auto putu….da nije malo uranio [wink]
[/quote]
komarča u škrovadi sa krumpirom….pa moglo bi [thumbsup]

…ja guštan ribu loviti ,..ali za poisti ..nema tice do prasice , može i janjčić ..
..a kažu da se na Boraji dobro ”lovi” ,.. moraču provjeriti.,nema druge ..
…ove moje komarče nisu od kamena,..nego od porta .,sve su debele i masne …genetski modificirane,..sve priko 2-3 kila…..hm…, možda je bolji Zekin kumpir ,…biče on od Mavrovića sime uzima .. [tongue]…a čuješ ..mali su , ali sla’ki ..
[smiley]


…ja guštan ribu loviti ,..ali za poisti ..nema tice do prasice , može i janjčić ..
..a kažu da se na Boraji dobro ”lovi” ,.. moraču provjeriti.,nema druge ..
…ove moje komarče nisu od kamena,..nego od porta .,sve su debele i masne …genetski modificirane,..sve priko 2-3 kila…..hm…, možda je bolji Zekin kumpir ,…biče on od Mavrovića sime uzima .. [tongue]…a čuješ ..mali su , ali sla’ki ..
[smiley]

a jeb… Bwin…onda ti uloviš samo koje su pobigle iz uzgajališta pa ni neznaju šta im priti kad vide pušku…. [shocked]…morat ču sačekat Navigara ili pristat na krumpir [lol]

..velike komarče su lukave pa moraš bit lukaviji od njih…
..isickaš par srdela,volaka i bibija ..i to staviš..,najbolje u žensu najlon-čarapu ,..nemoj se zahebati pa stavit u svoju čarapu,.ima da pobignu za Anconu ..od miomirisa… [lol]
..maska mora bit sa efekton ogledala ..
..i onda zaroniš iza kakvog kamena ,.i zakadiš ka pop .,ali moraš mrmljati…na mala na..
..i onda če ti doči , vidiče svoj odraz u maski ,..doče ti na metar ,.i onda ja neman srca pucati …više puta pljesnen rukama i tiran ih ..iš..iš..iš…. [embarass]
[lol]

šta je to bwin…? gotovo sa tom temom…od pravih dalmoša ostali samo ti i ja [lol] [lol] ajd i Zeko !! sve ostalo nestalo ??? vrime je godišnjih pa…. [lol]

A šta se sad žališ na ostale cugaš sa zekom cilo vrime[thumbsup] ostale ne zoveti ni pod razno [angry] reci zecu da mi je dužan par piva [smiley]


A šta se sad žališ na ostale cugaš sa zekom cilo vrime[thumbsup] ostale ne zoveti ni pod razno [angry] reci zecu da mi je dužan par piva [smiley]

ma nisam mislia da ti platim piče več samo,da se malo javiš na temi [lol] šta ja znam koga smo več sve zvali….niko neće….tebe jeb…datumi,Ford non stop šopingira,svojnov neče prije 23.ure,o Njettu il gavranu il…nema ni sluha ( a još mi je dužan kavu),bwin samo obečaje,…a ostali neznam di su nestali…Dalmatico,Mravak,Brentos,Mark,Dr…..i tako se ja i Zeko našli sa curama koje su se velikim zadovoljstvom zaletile do Dalmacije…nisam ni primetia da jim je bilo ža da nema nikog drugog [lol] [lol]
A za Zekine pive češ se načekat mislim….dužan je meni 5-6 pa niš.Prošli put platile cure…Sramota!!! [lol]

New Report

Close