Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


..bogami , meni bi dobro došla jedna boca otega napitka ,..za Anđu …, jer ,što je starija to manje spava … [huh]

čuvaj ti Anđu čuvaj…. [wink]
p.s. pozdrav i tebi [thumbsup]


..evo i ja jedan link , samo da popravim likvidnost.. [lol]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/07/15/0349006.html?pos=n2
..btw. jel ko vidija Octopusa
[tongue]

[lol] o,6g ….stvarno grosista [lol] jeb..kako su to izvagali [lol]



Sad si mi da mislit [angry] …od kad sam popio onaj konjak cili sam u oblacima i još me drži…
Nije bilo tikete nikakve,još mi je reka da je iz domaće radinosti i da je teško za nabavit,eto pošto smo dobri za mene je nabavio i da je za mene besplatno…ali sljedeća boca je 400eur….
Ma nisam ja sam pio, i žena je je nagela par puta i to iz boce…bilo je par prijatelja ali kad ih god zovem kažu im žene da uvik spavaju…a biće ovo vrime umrtvi čovika…
Ajde Octopuse zovni me …skupit ćemo za bocu hebiga triba nam… [pray]

@bwin65
kad dođe boca je si li ti za čašicu razgovora [cool]

[lol] [lol] [thumbsup]….glavno da funkcionira….ej naša sam ga u nekom dučanu…več testira…nije ni skup…tako da mislim da može počet sivi uvoz [lol]

[/quote]
ej Zeko samo nemoj nikome reč….da nam neko ne isprazni skladište…mislim da je bilo i tih slučaja po Splitu…[lol] [lol]


..bogami , meni bi dobro došla jedna boca otega napitka ,..za Anđu …, jer ,što je starija to manje spava … [huh]

…i ja pod stare dane postala ranoranilac ….. ak bu djelovalo kod anđe obavjesti me o kakvom se to napitku radi[wink]



Sad si mi da mislit [angry] …od kad sam popio onaj konjak cili sam u oblacima i još me drži…
Nije bilo tikete nikakve,još mi je reka da je iz domaće radinosti i da je teško za nabavit,eto pošto smo dobri za mene je nabavio i da je za mene besplatno…ali sljedeća boca je 400eur….
Ma nisam ja sam pio, i žena je je nagela par puta i to iz boce…bilo je par prijatelja ali kad ih god zovem kažu im žene da uvik spavaju…a biće ovo vrime umrtvi čovika…
Ajde Octopuse zovni me …skupit ćemo za bocu hebiga triba nam… [pray]

@bwin65
kad dođe boca je si li ti za čašicu razgovora [cool]

[lol] [lol] [thumbsup]….glavno da funkcionira….ej naša sam ga u nekom dučanu…več testira…nije ni skup…tako da mislim da može počet sivi uvoz [lol]

[/quote]

..aj ti pošalji jednu cisternu otega sprajta put Banskih dvora ,..ali da stigne prije rebalansa .. [wink]

viruj da če ti po rebalansu više pasat….a što se tiče plačanja….ima dana!! [lol]

…pa može i koja kompenzacija ….ti šalješ par kila brancina….samo ne one koje si sa sekirom [lol]


viruj da če ti po rebalansu više pasat….a što se tiče plačanja….ima dana!! [lol]

..nema vrimena ,.. janjci sve stariji oko Boraje ,… a što sad,..pa jes reka daš ti platiti… [smiley]



viruj da če ti po rebalansu više pasat….a što se tiče plačanja….ima dana!! [lol]

..nema vrimena ,.. janjci sve stariji oko Boraje ,… a što sad,..pa jes reka daš ti platiti… [smiley]
[/quote]
platim bocu a ti tražiš cisternu ?? di bi ti to uliva??
[lol] ….



..evo i ja jedan link , samo da popravim likvidnost.. [lol]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/07/15/0349006.html?pos=n2
..btw. jel ko vidija Octopusa
[tongue]

[lol] o,6g ….stvarno grosista [lol] jeb..kako su to izvagali [lol]
[/quote]

..vraga vagali , ko če trošit vagu za to zeru ….to se lipo popuši , a ima matematička formula, centimetar x sekunda .. [sealed]




Sad si mi da mislit [angry] …od kad sam popio onaj konjak cili sam u oblacima i još me drži…
Nije bilo tikete nikakve,još mi je reka da je iz domaće radinosti i da je teško za nabavit,eto pošto smo dobri za mene je nabavio i da je za mene besplatno…ali sljedeća boca je 400eur….
Ma nisam ja sam pio, i žena je je nagela par puta i to iz boce…bilo je par prijatelja ali kad ih god zovem kažu im žene da uvik spavaju…a biće ovo vrime umrtvi čovika…
Ajde Octopuse zovni me …skupit ćemo za bocu hebiga triba nam… [pray]

@bwin65
kad dođe boca je si li ti za čašicu razgovora [cool]

[lol] [lol] [thumbsup]….glavno da funkcionira….ej naša sam ga u nekom dučanu…več testira…nije ni skup…tako da mislim da može počet sivi uvoz [lol]

[/quote]
ej Zeko samo nemoj nikome reč….da nam neko ne isprazni skladište…mislim da je bilo i tih slučaja po Splitu…[lol] [lol]
[/quote

a je,je…sad sam se sitio..a šta da mu je ovi extra konjak u skladištu ne bi prinoćio [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

stvarno smo seljačine…posebno ti bwin…Karla bi malo da čakula sa tobom..i priča o napitku a ti nit pozdraviš [angry]
Karla lipi pozdrav !!!!! [kiss]

New Report

Close