Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Pa pokušavam prominit sentiment ulagača novim avatarom,…. [thumbsup]
Znaš li ti Octi ko je ovo,…?

znam ko je …al zašto bi bio genije kako kaže Mravak neznam.. [lol]



Pa pokušavam prominit sentiment ulagača novim avatarom,…. [thumbsup]
Znaš li ti Octi ko je ovo,…?

znam ko je …al zašto bi bio genije kako kaže Mravak neznam.. [lol]
[/quote]
Zato šta je ovi barba jaaaaako pametan,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....




Pa pokušavam prominit sentiment ulagača novim avatarom,…. [thumbsup]
Znaš li ti Octi ko je ovo,…?

znam ko je …al zašto bi bio genije kako kaže Mravak neznam.. [lol]
[/quote]
Zato šta je ovi barba jaaaaako pametan,….. [cool]
[/quote]
[lol] …jeb…gavrane ..nikad logiran a skačeš na post odma ka pirka na ješku [lol]
to ko pametan il ne ….relevantna stvar…i tu su za neke pričali da su genialci pa… [lol]

Kažu, opet mudri ljudi, a tko će  drugi;
da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija, također i naranču zbog vitamina C  i obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi, svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije trčeći u WC što udvostručuje vrijeme koje smo do tada provodili). Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da bismo imali sve samo dobre bakterije, za koje nitko ne zna šta su točno, svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav. I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za šta. Ako se popiju odjednom, međutim, može se dobiti moždani udar, ali ne treba se sekirati, nećemo ni primijetiti. Svakoga dana treba jesti mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smijemo zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100-120 puta. Tako da nam samo za jelo treba 5 sati. E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari. I tako sve dok imamo zube u ustima, s tim da se ne zaboravi zubni konac, masaža desni i ispiranje vodicom za usta. Bilo bi dobro urediti kupatilo, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćemo puno, puno vremena unutra.
Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje nam 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno, između ostalog, mora se ostati informiran i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imali kritički stav. Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu.
Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša (cjepanje drva), da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu. Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati.
Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno:
Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena – tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod. Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati). Uuuuuuf!
No, ako ti je ostalo dvije slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba paziti kao biljke) dok jedeš žlicu meda, koja je vrlo korisna, između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više šta trebam, ali moram hitno u WC. Ušićarit ćeš par minuta ako istovremeno pereš zube.
 
 Mudri ljudi su mudri ma što god oni zborili


Kažu, opet mudri ljudi, a tko će  drugi;
da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija, također i naranču zbog vitamina C  i obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi, svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije trčeći u WC što udvostručuje vrijeme koje smo do tada provodili). Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da bismo imali sve samo dobre bakterije, za koje nitko ne zna šta su točno, svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav. I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za šta. Ako se popiju odjednom, međutim, može se dobiti moždani udar, ali ne treba se sekirati, nećemo ni primijetiti. Svakoga dana treba jesti mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smijemo zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100-120 puta. Tako da nam samo za jelo treba 5 sati. E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari. I tako sve dok imamo zube u ustima, s tim da se ne zaboravi zubni konac, masaža desni i ispiranje vodicom za usta. Bilo bi dobro urediti kupatilo, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćemo puno, puno vremena unutra.
Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje nam 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno, između ostalog, mora se ostati informiran i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imali kritički stav. Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu.
Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša (cjepanje drva), da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu. Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati.
Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno:
Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena – tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod. Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati). Uuuuuuf!
No, ako ti je ostalo dvije slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba paziti kao biljke) dok jedeš žlicu meda, koja je vrlo korisna, između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više šta trebam, ali moram hitno u WC. Ušićarit ćeš par minuta ako istovremeno pereš zube.
 
 Mudri ljudi su mudri ma što god oni zborili

sjuzann svaka čast….par riči sam razumia …ostalo je previše i za mene [cool]….ma drugo mi i netriba [lol]

srž mudrosti si razumija.. [cool] [lol] …drugo nije toliko ni važno… [lol]

…gledali ja i did dnevnik ,.. Jaca vamo ,Jaca namo ,..te smanjila, te zabranila , te ukinula ..
..čudi mi se did ,.kaže…sinko a koja je ova opasna ženska..
..a moj dide , vrimena se minjaju , kad su mogli Englezi ,…a moremo onda i mi imati željeznu lady .. lipo če ti smanjiti penziju , meni plaču ,…pa čemo zajno stezati remen ..i za par godina ,Hrvatska če bit zemlja manekena , nečemo pušiti i piti , izbacičemo masnu hranu ..i bičemo najlipši na svitu … [proud]
..e moj sinko , a nije ti to baš dobro …..kaže ti did meni ,…zamisli samo kad izađeš vanka, za kojon se radije okreneš ,…za manekenkon ili nikon debelon ,…e sad zamisli kako če nas .??.. neče nan se tribat natezati na wc-u , sve če to slobodnin padon ispast, ako bude šta …
..i tako se did navija , pa san mu bacija minu , da država grca od žeđi ..i da če mu vjerovatno nacionalizirati vino iz konobe i da če morat piti čaja svako popodne, ka pravi Englez..
..e onda je poludija , ispa mu je španjulet iz usta…pa je spominja rodbinu i Jaci i Englezima i reka je da on neče pit čaja …da se to pije kad je čovik bolestan ,i da zato i jesu ovi furešti Englezi , kad obuču majice na špaline ,..da paru rentgenske slike rebara, nako blidunjavi ..
.. a našeg domačeg čovika ,ribara i težaka , da je lako pripoznat ,.. preplanulog tena , oči svitle i popucane kapilare navr nosa .., kil pečenog satare za pet minuti ,..a čajon niti garofule ne zaliva ..
…onda san mu ja reka , da bude sritan što ima priko 80 godin ,.. jerbo da če ..more bit …ove mlađe vratit na posal umisto penžjuna ,..za koju godinu ..
..i onda se zabarakadira u konobu i več tri dana ne otvara … [tongue]

[smiley]

Vaš link
Evo ti, pa se sad misli,……

Sve je stvar psihe.....

..evo i ja jedan link , samo da popravim likvidnost.. [lol]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/07/15/0349006.html?pos=n2
..btw. jel ko vidija Octopusa
[tongue]

Sad si mi da mislit [angry] …od kad sam popio onaj konjak cili sam u oblacima i još me drži…
Nije bilo tikete nikakve,još mi je reka da je iz domaće radinosti i da je teško za nabavit,eto pošto smo dobri za mene je nabavio i da je za mene besplatno…ali sljedeća boca je 400eur….
Ma nisam ja sam pio, i žena je je nagela par puta i to iz boce…bilo je par prijatelja ali kad ih god zovem kažu im žene da uvik spavaju…a biće ovo vrime umrtvi čovika…
Ajde Octopuse zovni me …skupit ćemo za bocu hebiga triba nam… [pray]

@bwin65
kad dođe boca je si li ti za čašicu razgovora [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..bogami , meni bi dobro došla jedna boca otega napitka ,..za Anđu …, jer ,što je starija to manje spava … [huh]


Sad si mi da mislit [angry] …od kad sam popio onaj konjak cili sam u oblacima i još me drži…
Nije bilo tikete nikakve,još mi je reka da je iz domaće radinosti i da je teško za nabavit,eto pošto smo dobri za mene je nabavio i da je za mene besplatno…ali sljedeća boca je 400eur….
Ma nisam ja sam pio, i žena je je nagela par puta i to iz boce…bilo je par prijatelja ali kad ih god zovem kažu im žene da uvik spavaju…a biće ovo vrime umrtvi čovika…
Ajde Octopuse zovni me …skupit ćemo za bocu hebiga triba nam… [pray]

@bwin65
kad dođe boca je si li ti za čašicu razgovora [cool]

[lol] [lol] [thumbsup]….glavno da funkcionira….ej naša sam ga u nekom dučanu…več testira…nije ni skup…tako da mislim da može počet sivi uvoz [lol]

New Report

Close