Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Evo imene,…neka njega snamin,…..

….di ima kuće,,,,ima i širine.. [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


..slabo mi nešto pišete ,..biče da je Octopus kriv ,čujen da je doša u Split sa punin portapakon pomagala …da je jedva boca konjaka stala …. [smiley]……
..i sad biče isprobavate ,..pa čete mi najboje pokupit ..a mene će opet škart dopasti…tipa sek’nd hend ,..evo, vidin da je gavran021 za tu priliku i avatar prominija ……a ružnog čovika ,..da ga vidin u mraku ,..nebi mi svejedno bilo ,…..nije ti to stric valjda ..dio mio …. [shocked]
..Zeko isto nešto kutri …hm .., biče mu miš otkaza , ili more bit tastatura …ili more bit da njegovo pomagalo pušta zrak… [embarass]…pa je ljut..
..a ja san bija jednu lipu naručija ,..i eto ti ga vraže ,..govori mi da ga zaustavila carina i da in je mora jednu dati , i da su izabrali baš ovu moju što ima najmanji ventilič … [huh]…..hebiga …..šit hepens …
btw. Cvjeta …jučer si bila online , …što si dobila šup–kartu od Karuma ili i tvoj miš neradi … [tongue]

EEEEEE jje dobbar## oviii konjaaačićć!___ nekki***xegfh : Aj Hvvvalla Oštropus ><;; kasNNo JE &/Q
Ideem leć $$$$$ aj Laku noććććć [tongue] [tongue] [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Evo imene,…neka njega snamin,…..

….di ima kuće,,,,ima i širine.. [lol]
[/quote]
Šta mi se rugaš,….neka injega snamin,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

…moran van se izlajat… moja Cvjeta došla mi je malo pri sva uplakana, jer ka da ju je njen Karum privarija…jer ka ono su si obećali sve jedan drugon reč, kad ono zatajija joj je više nego dva milijona… Cvjeta moja govori onako uz jecaje, da joj je njen Rico prizna za 58 milijoni keša, ma da sad odjednom priznaje 6o milijoni u imovinsku karticu..e sad ka sigurna je da je tih dva pripravija da troši na neke plavuše šupljače, a da ona ni imala pojma… i sad da tako više ne more… http://www.club-andy.net/galleries/april/eve_sexbomb_playing/06.jpg&gt; =”[img]http://www.club-andy.net/galleries/april/eve_sexbomb_playing/06.jpg[/img]
….il će znat za svaki milijon ili će ga bidnog potaracat, a rice mu isumprešavat dok ne obeća bit barem prema njoj iskren….neka mu je i hvala in što su ga stisli, pa se zaletia sa istinom…




Evo imene,…neka njega snamin,…..

….di ima kuće,,,,ima i širine.. [lol]
[/quote]
Šta mi se rugaš,….neka injega snamin,…. [cool]
[/quote]
pa gavrane lipi pozdrav !! šta se ne javljaš?? čekam te kad češ platit piče a tebe nigdi….





Evo imene,…neka njega snamin,…..

….di ima kuće,,,,ima i širine.. [lol]
[/quote]
Šta mi se rugaš,….neka injega snamin,…. [cool]
[/quote]
pa gavrane lipi pozdrav !! šta se ne javljaš?? čekam te kad češ platit piče a tebe nigdi….
[/quote]
Krijem se, nemam love, nećete da nas primite u EU, pa mi bursen pada…… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Pa pokušavam prominit sentiment ulagača novim avatarom,…. [thumbsup]
Znaš li ti Octi ko je ovo,…?

Sve je stvar psihe.....


Pa pokušavam prominit sentiment ulagača novim avatarom,…. [thumbsup]
Znaš li ti Octi ko je ovo,…?

Genije ,,,kojeg oni u deželi samo sanjat mogu…….
"…ko ne misli kao ja,,,,nije me ni briga,,,,,u manjini je….." [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo mene sa coctail partija dobar zombi dobar zoooombi krr prc vidš ti šta je bolest dođeš doma malo veseloiji i odma na PD .
Pa di si mravak kućo stara? !Nisam te vidija još od one pokvarene pive [lol] [thumbsup]

E’ lave niksone evo me nisam ja nigdi uteka samo sam se mrvu primirija dok ne prođe ova, kako bi Brkan reka,, """globalizovana kriza"""",,,,,

PSnije ti to bila pokvarena piva,nego se neko zaheba i pomiša pivu sa tonikom

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

[thumbsup] [lol]

kako bi Brkan reka,, """globalizovana kriza"""",,,,,


Zašto odaješ čovika, zar ne vidiš da mu je konspirativno ime Gavran….. [cool]

New Report

Close