Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Vile i ganovi kažu formacija srednji prst! [lol] [wink]

Evo za octija da sve rasčistimo
U lomljenju kopalja li smo Grr-grr ili mu-mu ja mogu da kažem ia-ia sa kupovinom na 385.
[lol]

A šta kažu kako je EL BAHATI otiša da je ukinut zakon o pušenju….već da je se jučer pušilo na veliko…..ionako ja nisam prista pušit nikako [lol] [angry] [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

…..neznam judi ča je ovo cili svit poludija… mislila san da je bar na virtualnoj raj, a ne ko u stvarnosti, a ovo ni ovdi muški nisu kavaliri, A judi su isto beštije i zviri umisto gospoda…ka trebate bit inteliđenti da vidite da je naša Cvita pala… kad je bila lipa i u snazi svi ste joj dilili stotice, a kada je pala i nima je onda van je dosadna i gruba… e pa pozdravja vas i ona i Flora …. iziziste se sami …. ča od đelozie ča od … ipak je ovo samo na Balkanu ne moru nan ni interneti pomoć da se osvistimo…ne javjan se više pa da me molidu ka našega Ivu… biće da je i on isto doživia….FALA IN http://www.fuckstars.net/galleries/kscans/kscans_eve_angel_strip/pics/13.jpg”> [kiss]

Evo imene,…neka njega snamin,…..

Sve je stvar psihe.....

…hm….u pravu si,imate dosta zajedničkih karakteristika [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ivo Sanader – ostavka song

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Obavijest
evo ovim predzadnjim postom na pd sam se dosao samo javiti svojim prijateljima iz Dalmacije,zahvaliti se sto su me trpjeli ovakav kakav jesam i zazeliti im svu srecu
pofuk


Obavijest
evo ovim predzadnjim postom na pd sam se dosao samo javiti svojim prijateljima iz Dalmacije,zahvaliti se sto su me trpjeli ovakav kakav jesam i zazeliti im svu srecu
pofuk

A šta je ?

Sve je stvar psihe.....

da i on neopozivu ostavku,na sve funkcije [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Vrati Pofuk lovu,….

Sve je stvar psihe.....

..slabo mi nešto pišete ,..biče da je Octopus kriv ,čujen da je doša u Split sa punin portapakon pomagala …da je jedva boca konjaka stala …. [smiley]……
..i sad biče isprobavate ,..pa čete mi najboje pokupit ..a mene će opet škart dopasti…tipa sek’nd hend ,..evo, vidin da je gavran021 za tu priliku i avatar prominija ……a ružnog čovika ,..da ga vidin u mraku ,..nebi mi svejedno bilo ,…..nije ti to stric valjda ..dio mio …. [shocked]
..Zeko isto nešto kutri …hm .., biče mu miš otkaza , ili more bit tastatura …ili more bit da njegovo pomagalo pušta zrak… [embarass]…pa je ljut..
..a ja san bija jednu lipu naručija ,..i eto ti ga vraže ,..govori mi da ga zaustavila carina i da in je mora jednu dati , i da su izabrali baš ovu moju što ima najmanji ventilič … [huh]…..hebiga …..šit hepens …
btw. Cvjeta …jučer si bila online , …što si dobila šup–kartu od Karuma ili i tvoj miš neradi … [tongue]

New Report

Close