Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Čujen da će predavanje o TA biti u Dugobaban,…da premjerovo selo isto iđe na TK….i da sve iđe UP,UP,…. [cool]

a od kud sve znaš,bićeš dobro upućen da nećeš i ti bit jedan od predavača [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Čujen da će predavanje o TA biti u Dugobaban,…da premjerovo selo isto iđe na TK….i da sve iđe UP,UP,…. [cool]

a od kud sve znaš,bićeš dobro upućen da nećeš i ti bit jedan od predavača [shocked]
[/quote]
E zajeba si se,..Nikson mi reka,… [cool]

Sve je stvar psihe.....

pa di si govranu !!?? kako ? šta te interesira oko moje trave ?? koja sorta ili po kolko gram [lol]



..a jesi ti sudac ??? [proud]..
.ili stepaš ..,,,a vrime če ti se taman do godišnjeg popraviti ..
..očekujem poziv na gradeladu.. [tongue]

sudac…to bi još duže trajalo….ja sam jedan od "vatrenih" roditelja… [tongue]
gradele…pa moglo bi…ti ribe..Zeko krumpir evo fešta..
[cool]
[/quote]

..ajde …sad znan i ko če trave doniti … [tongue]


pa di si govranu !!?? kako ? šta te interesira oko moje trave ?? koja sorta ili po kolko gram [lol]

Sorta je uvik ista stativa,…..aj počasti pa bi uzeli na veliko kad provamo,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

http://www.nshoneys.com/hosted1/hh/gals/eve-angel-hot-to-trot/pic01.jpg
…evo i ja u svon dvoru iman zelene trave, ka oleander i lovorika…samo ako se pritira more i zabolit glava ili stat srce, zato i držin ladne vode, da spasin onog kome se zamanta kad dođe do mene…zato se Gavrane i Zeko nemate čega strašit slobodno dođite da vidimo i dal van paše ….
[thumbsup]




..a jesi ti sudac ??? [proud]..
.ili stepaš ..,,,a vrime če ti se taman do godišnjeg popraviti ..
..očekujem poziv na gradeladu.. [tongue]

sudac…to bi još duže trajalo….ja sam jedan od "vatrenih" roditelja… [tongue]
gradele…pa moglo bi…ti ribe..Zeko krumpir evo fešta..
[cool]
[/quote]

..ajde …sad znan i ko če trave doniti … [tongue]
[/quote]

a to nam je za desert [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


http://www.nshoneys.com/hosted1/hh/gals/eve-angel-hot-to-trot/pic01.jpg
…evo i ja u svon dvoru iman zelene trave, ka oleander i lovorika…samo ako se pritira more i zabolit glava ili stat srce, zato i držin ladne vode, da spasin onog kome se zamanta kad dođe do mene…zato se Gavrane i Zeko nemate čega strašit slobodno dođite da vidimo i dal van paše ….
[thumbsup]

evo mi pošli samo neznamo di [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


http://www.nshoneys.com/hosted1/hh/gals/eve-angel-hot-to-trot/pic01.jpg
…evo i ja u svon dvoru iman zelene trave, ka oleander i lovorika…samo ako se pritira more i zabolit glava ili stat srce, zato i držin ladne vode, da spasin onog kome se zamanta kad dođe do mene…zato se Gavrane i Zeko nemate čega strašit slobodno dođite da vidimo i dal van paše ….
[thumbsup]

Nije ovo Cvjeta trava,..ovo ti je prije koka……[cool]

Sve je stvar psihe.....

Uh da imam par kom.i par nickova,uz to bujnu maštu šta bi čuda radio [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Uh da imam par kom.i par nickova,uz to bujnu maštu šta bi čuda radio [lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....

A šta tebi bi [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close