Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije




bwin iznenađuješ me svaki dan više…e poet,ribolovac ,psiholog, sexolog….pa Zadar,pa Bačvice ..pa Cvita i Riva ,trešnja….pa čovik ne pratim više [lol]

..jes to ti Octopus ,…bija san u najtklab ,..pa nevidin baš najbolje ,..nemoj zamirit.. [yawn]
[/quote]

Šta je nesrićo još bićeš nisi doša sebi,lipo sam ti reka da za tvoje godine nije više noćarenje [lol]
vidi kako octopus navrime legne i odma je jutros raspjevan ko grdelin [thumbsup]
[/quote]

je,je ..lako je njemu kad kod njega nema čuvitara ..
..pita bi ga ja,..da mu sleti u 2 ure po ponoča na ponistru i počne kukuvijati …
..a isto san ga zračnicon podrepija ..
..reka je moj did ,..svaka noga u guzicu ,..brže se gre ….
..da vidiš kako je brzo poletija …
[smiley]

[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/11069-1.jpg[/img]
….Lijep i sunčan dan , a ja sama na prve Bačvice , dobro ste me navukli… za prvo okupljanje uzela san svoj oziljniji bikinac, ma ni bilo koga da užije u vidu…
…. svi ste lajali na foruma, a ja se zaludu požurila sa mise i pol svojih grihi sam na ispovidi fratru skrila od silne preše, da vas vidin…izgleda da zbog toga ni on nije svršia, već je još vika za manom, da ni dobro prekidat grihe..kako oni sveti rečedu raditi interuptuse… Zaludu svi znaci za pripoznat se.. na Bačvice nisan vidila od Forumaša ni morastog, ni onoga sa dugim, ni onoga filozofuša….Prepekla san se sva i pocrnila svudi osim tamo di su druge crne i ne padam više na obećanja i gren okupiti se samo, kad dogovor bude čvrst….
…..nisan van se stigla pohvalit da mi je moj Rico da dan slobodno , jerbo je iša sa malin gledat našega Mirka kako ga peštadu u Njemašku…zna moj Rico gdi triba pokupit finte za peštanje …otkrilo se da onaj Juriša šta mu ujutro čuvade šolde u Banovinu popodne juriša i j.b.je malu Inge šeficu u tužibabe , mom Karumu bidnom more bit ni Mirko neće moć pomoć, ako se Juriši digne kad ga se toka…neš ti prave kontrole u Banovini….
U mog Karuma snaga ka u Mirka
ne dam nikom da mi ga dirka
ljubila ga Cvjeta sva ova lita
Neka samo radi u slavu ciloga Splita
[proud]

@ Cvijeta
O o o o o o o o ovo je dosadno.Cvijeta NETKO bi vas mogao prijaviti moderatorima [lol]


@ Cvijeta
O o o o o o o o ovo je dosadno.Cvijeta NETKO bi vas mogao prijaviti moderatorima [lol]

[lol] [lol] nikson pa ti mi djeluješ mlad…kako ti može bit nešto takvo dosadno [lol]
dosadni smo ja i Zeko….da o bwinu u opšte ne pričam al…. [lol]

..@Cvjeta
.bilo mrzlo more ,..a zaboravili smo i kupače , pa se neki sramili .. [embarass] i na kraju smo na bazen otišli…
..a mogla si nas lako pripoznat .., Zeko je ima list od palme.. [shocked] ,..ja od smokve .. [undecid]..
..ovi treči ,što se sramija ,..a nesmin ga izdat koji je ,..btw. nije gavran ,..ima je list od fafarikule .. [lol]

Ma jesam ja mlad ali u kući mi ima i mlađih od mene pa stalno vise na PD [lol] Tata bi isto čita PD [lol]

Da vas je i više,ima vas ona sa čime dočekat [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ma jesam ja mlad ali u kući mi ima i mlađih od mene pa stalno vise na PD [lol] Tata bi isto čita PD [lol]

koji jim je nick?? [lol] [lol]

…ah što ću…i ja sam radoznala…išla sam potražit na netu kakav to list ima fafarikula… [lol] [wink] [cool]



Ma jesam ja mlad ali u kući mi ima i mlađih od mene pa stalno vise na PD [lol] Tata bi isto čita PD [lol]

koji jim je nick?? [lol] [lol]
[/quote]
[lol] [lol] [lol]
a možda neki obiteljski [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


..@Cvjeta
.bilo mrzlo more ,..a zaboravili smo i kupače , pa se neki sramili .. [embarass] i na kraju smo na bazen otišli…
..a mogla si nas lako pripoznat .., Zeko je ima list od palme.. [shocked] ,..ja od smokve .. [undecid]..
..ovi treči ,što se sramija ,..a nesmin ga izdat koji je ,..btw. nije gavran ,..ima je list od fafarikule .. [lol]

nije da je nismo tražili..aj ti prvi put pogodi [cool]
http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/zrce-u-bosni/28129

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


…ah što ću…i ja sam radoznala…išla sam potražit na netu kakav to list ima fafarikula… [lol] [wink] [cool]

…evo ga….list je obično dimenzije oko 25cm [lol]

New Report

Close