Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



Velikih potresa, veli, ne bi trebalo biti bar još 70-ak godina, dok ne naiđe Haleyjev komet..

..aj ,fala bogu …sutra još neču kupovat ništa ..
a preksutra kad navalin… [smiley]

čini mi se da ćeš preksutra biti sam i na kupnji i na prodaji [lol]
[/quote]

..a majku mu ,..praznik je .., vidiš kako pošten čovik nema sriče ..kad neče…neče.. [embarass]

a ko zna možda ti je baš srića [undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[im]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/10399-11.jpg [/img]
…vidite ča me je tokalo činit da spasim moga Rica…morala san čirit i podat se onome šporkačunu i zavidniku od O-stojića… Stoji mu ma ka na krivome mistu i od čistega jeda oće mog Karuma u pržun…
Neš ti pržuna za moga atletika, kome stoji da ne mora, ka ovi stavit si tu reklamu u prezime „da mu stoji“ …moram Van se izlajat , sve san dala od sebe (skinula san i veštu kako vidite) i ka Mata Hari ja san prva vidila tu pritnju na moj-bi-tel-u….O-stojiću san ono njegov spustila, a Na-čunu-viću san morala na čunu poglidat ča mu ono na čuno-bi-tel- stoji ka SMS…
Neš ti, meni moreš sakrit, ka da ja nisan veća pokvarenuša od nji politikanti…
E moj Karume ne daj im se zaj…avat,
ti si meni kita najlipšega cvita
i obasut će te hvala od tvojega Splita….

[im]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/10638-12.jpg[/img]
….danas san trkala za mojin Karumon, ali mi je uteka, jer da ima posli oko Ajduka, ma ga večeras neću molat…
….Ja ga jedina razumin pa san na se i obukla sportski, dala se na bile nove take i stavila mali kroejša kasič na kockice, oli ča ga zovu bolero u susidnoj nam Barceloni.. Evo znan da jedino moj Karum ima dosta penezi da opet budemo prvi na svitu, a ne samo u Splitu… moj prilog će bit da mu neću više peglat kartice do minusa kako rade druge šupljače…a on će onda lako dodat onih dvajst milijuni ča falijedu u kasu…
…..i mi cure ćemo doć na svoje, jer će bit puno drago probat puno novih i lipih mladih nogometaških nada …balun nan je uvik bila prava stvar, diza nam se Curobex ili pada, balun uvik liti…
Moj Rico bit će Ajduku likar
Nije mu ravan ni spliski vikar
Pobidit ćemo već ovoga lita
Karum će sve dati za našega Splita
[thumbsup] [cool] [proud]

Ajde gospeti cvita šta nas više hebeš ovdi [lol] ….pa cili Split zna da taj Rico ima u portfelju redom blondine samo… [shocked] [shocked]
ili je prominio ukus [shocked]
ako je nije loše [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..a što,..da je danas opet cirkusa bilo na pazaru san čuja….
..ovi naš kandidat da je opet demonstrira mađionićarske vještine..
..i da su fasovali niki furešti sa kruzera ,..
..da je bila oklada ,..da če stuč kil orasa za minut ali bez ruku .. i da je zaradija 100 usd …netto ..
..ovi što su izgubili ,..isto da nisu bili razočarani ,..jer da takove vanpansionske ponude nisu nigdi na Mediteranu vidili i da osim čistog mora i sunca stvarno imamo ča i ponudit.. [proud]
..neka,neka ..vidi se da Bajs to čvrsto drži u rukama.. [tongue]
..a šta san ti ja reka.. [lol]

eto vidiš istina je da je bilo opet derneka….
žena mi je bila taj dan išla na pazar,da se zaželila trišanja [angry] ….puno se svita skupilo u krug pa nije mogla vidit šta je….mislila je da su šibicari u điru,a da je znala šta je ne virujem da se ne bi progurala i vidila šta je….onako ko da je i nije briga [undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ajme, kak je meni ova Cvijeta več dosadna [yawn]. Ne znam kak vama muški ali se nadam da ne gledate samo te slikice Cvijete i njenih prijateljica nego da ste jih i upoznali i imate nešto od toga [tongue]

[emo_cool]

Uh, kak se ja to ponašam [embarass] prvo vas trebam lijepo pozdraviti kad se več dugo nismo čuli [smiley] i da ne zaboravim, čula sam se sa curama, da me se još uvijek nađemo [wink] i nismo ko muški kojima ponos ne dozvoljava daljne druženje [sealed] a kako imamo lijepo sječanje na vas, sjetile smo se da bi bilo zgodno ponoviti naš Skradin, što vi mislite o tome [undecid]…rukavica je bačena [lol]

[emo_cool]


Uh, kak se ja to ponašam [embarass] prvo vas trebam lijepo pozdraviti kad se več dugo nismo čuli [smiley] i da ne zaboravim, čula sam se sa curama, da me se još uvijek nađemo [wink] i nismo ko muški kojima ponos ne dozvoljava daljne druženje [sealed] a kako imamo lijepo sječanje na vas, sjetile smo se da bi bilo zgodno ponoviti naš Skradin, što vi mislite o tome [undecid]…rukavica je bačena [lol]

Ja sam za,… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Mateja pozdrav tebi i curama [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mateja pozdrav tebi i curama [cool]


Uvlakačino,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close