Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



…e i zaboravija san reč ,—
..ove Francuze ,i to tamnopute ne zanima ništa osim Gavrana021,….jerbo da bi tili izmirit ko ima večeg …ovog boga IQurca…
[cool]

A je li test bio,je li ovi naš pobjednik [lol]
[/quote]

..evo sad mi je Cvjeta javila .., ona je bila glavni sudac , jerbo je najkompetentnija i pozna materiju… [proud]
..uglavnon da se skupilo desetak ovi francuza , što gabonaca ,što ovih cotte ivory ,..kaže zubi in se smiju , ka ono..sigurni u sebe ,..a sve rankani od dva metra..
..a ovi naš da je bija nikako smiren,..ka ono miran i dostojanstven..
..i onda je počelo mirenje i to nasrid pazara , na banku sa trišnjama ..a da se sakupilo poprilično svita ..ali da nije dugo trajalo ..
..jer da je ovi naš reka da če ga on prvi pokazati ,..a da su se ovi špaheri-francuzi stali smijati
..i kad ga je izvadija i otresa na banak da su pola trišanja na pod popadale a ovi crni da su se razbižali kud koji i da su vikali nešto ka mon diu ,incrediblle i da su tamo kod krstarice poskakali u more da ih nebi ni Veljko Rogošić stiga …
..a da je bilo i nešto Čehinja ,…da su ostale još uru vrimena na pazaru otvoreni usta i da su gledale tupo u daljinu ,..ka ona bidna francuzica,..i kad su otišle da su pivale ono Co to maš , co to maš …….a da in je on reka ..Monstruma ,..i da je lipo skupija 2-3 kila trišanja mukte i da su mu sve šjore sa pazara rekle da je uvik dobrodoša i da če mu uvik rado dati …
…eto toliko ,…još če van Cvjeta u detalje…. [tongue] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0

..i njegova kita na čast vašeg Splita… [tongue] [kiss]

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol]
To me je cili dan mučilo kako je završilo,aj neka živila mu kubura [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol]
To me je cili dan mučilo kako je završilo,aj neka živila mu kubura [cool]

..nemoj da ti žena ovo gori pročita ….da nebi počesto do pazara po trišnje išla ..
.a i ja ču Anđu na oko držat…. [lol]

Opaaaa, ova tema se u razvija u nekom liberalnom smjeru,…..trebat će pozvati kojega čudorednika,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....



Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol]
To me je cili dan mučilo kako je završilo,aj neka živila mu kubura [cool]

..nemoj da ti žena ovo gori pročita ….da nebi počesto do pazara po trišnje išla ..
.a i ja ču Anđu na oko držat…. [lol]
[/quote]

A koji si ti vrag sve pogodiš [shocked]
Ja doša doma na stolu puna terina trišanja…što skašeni,što gnjilih,što crvljivih…šta je ovo ženo…tako su mi dali..pa u što si gledala,ona nešto mrmlja…pošto si ih platila,opet nešto promrlja
cila je smantana biće da njoj je ovo sunce udrilo u glavu [undecid]…a šta bi drugo moglo biti [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..a vidiš priku Gavrana 021 kad se logira ,…u 7.51 …a prije toga je probra trišnje,..obavija spizu i makijato srknija …
..ali to sa ženon ti je još sve za šalu,…kad ti počne štrudel od trišanja pravit i cherry pijuckat ..e onda je vrag odnija šalu..
[wink]
..nego..što ti misliš ….ima li u Sloveniji trišanja …
..reka mi je Octopus da on uvik sam ide u spizu ,…tobože zbog gužve …. [lol]

ma imadu oni trišanja boljih nego mi….sve po standardima EU,fino zapakiranih,u više boja,veličina,
sorti itd….ali ne mogu imati Gavrana ko što mi imamo [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

nejavlja se octopus,biće rješio danas dokrajčit onu bocu….a bogami ima razloga [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


nejavlja se octopus,biće rješio danas dokrajčit onu bocu….a bogami ima razloga [angry]

evo me….imam sporu liniju na poslu…šef zbor recesije neče ulagat ….( nigdi [lol] )

čitam danas da ste i službeno ušli u recesiju…..vidiš kako naši ne daju ni čut o recesiji [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


čitam danas da ste i službeno ušli u recesiju…..vidiš kako naši ne daju ni čut o recesiji [lol] [lol]

ne bi primetia da nisi reka [lol] [lol]

eto sad znaš [lol] [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close