Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


I.S.:… a trebati će mi nešto para za lokalne izbore… o tome smo već pričali…
F.L.: može… dogovoreno. a ovo za izbore ćemo se još dogovoriti. ajd’ pozdravi ekipu i suprugu… čujemo se.
I.S.: i ti isto.. budi dobar i čuvaj se.. ak’ što zapne… telefon imaš.
F.L.: da, naravno…

… tu-tu… tu-tu… i ja se probudih sav u znoju….


Šta ovaj ovo govori, vriđa čini mi se I.S…?!?…. [cool]

Sve je stvar psihe.....



nema mi druge,ovi tjedan sam brutalno popušio…… [angry]
Idem na naše za večeras bacit,valjda nije i to namišteno…bik mamicu [lol] [lol] [lol]

A šta reći….
da je u vrići 100 pi..a i 1 k…c ja bi se za njega mašio [angry]
[/quote]
Maši se u moju vriću, možda bude sriće,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

A u tvojoj je obrnuto [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[im]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/10399-7.jpg [/img]
…Nedija nan je proša da je bilo pravo ludilo….
…poze smo minjali tako da, ko je bia dolje, doša je gore… sve dok nisu svi posvršavali na svoje pravo misto… Moj Karum kako da je pravi laff… oni koji ga štimadeju odma su gori, a oni koji oslabudu, izlete ka da nisu nikad ni je..vali u Banovinu..
… moj Rico koji je pravo mene odabra za savitnicu, zna vidila san načinit brutalne šolde, a ja mu još nisan otkrila da ih ja znan brutalno trošit … zasad san mu otkrila samo bokune, pa se sav zamanta ča je dobro za cili Split….
…Moran se bidna opet za svih vas patit….živia mi sto lita za dobro našeg Splita…
[cool] [proud]

..ja neznan što je ovo došlo ,..svi računaju nike libore i postotke a niko da spomene onu lipu tetovažicu,…što je ono Cvijeta, leptirič ili rajska pičica…
.eee,..i još ,..združena Natova flotila je u Splitu,..ima za svakog ponešto ,..ima Francuza, Francuzica ,..ima Talijanov i Talijanki ..Amerikanaca…bilih , crnih …po želji…dalo bi se tu štogod i zgemblat i zaradit…. [wink]…samo triba izač vanka, a kiša je ,..a ne cili dan na kompjuter..
..evo mi se Cvjeta javila da joj je skeđual ispunjen tri dana unaprid ..

..sutra da vodi Španjolce u đitu ,…a što mislite di ,…Dioklecijan da ih ne zanima ,..ženske da neče ,..da su svi pravi katolici,..vjerni ,….i na kraju da ih jedino zanima izlet u Radošič ,..jerbo da oni svake godine priko satelita prinose Bikijadu ,…i da su in rekli od doma da se nevračaju bez slike sa Rudonjom i Zlatonjom…i Radošičkon koridon…. [undecid]

..onda priksutra da mora udovoljiti glavnon zapovjedniku …..talijanskon kontraadmiralu ,…da je čovik cili priplašen ,…..jerbo da je Berlusconi sa Ricon razminija prijateljske poruke na Fejsbuku,..i čestita mu ,…a usput da ga je pozva na Sardenju u vikendicu na čašicu razgovora u bazenu ,..ali nako leđero i bez bagaja,..bez žene ,…ali da povede nekog ko je vješt sa jezikon ,..oče reč ..ko dobro parla……..i kad mu je Rico reka za Cvjetu …ovi se napalija i ispalija ,…i da je reka da je i on ricast ……i sad ovi jadni kontraadmiral mora nači Cvijetu , uručiti joj poklone i provati je nagovoriti da ide sa Ricon u vižitu…..a ako ne uspije da mu je reka da ne dolazi u Italiju ,..da more slobodno ostat u međunarodnim vodama….do daljnjeg………poverino.. [cry]

…a onda Amerikanci….. [smiley]
..njih da ne interesiraju ni muzeji ,ni Marjan ..ni Grgur …..ništa….
..prvo da ih vodi u kladionicu…valjda da če se kladit na Detroita.., ondak …da idu u kažino …da če tuč ..velika – mala
..ali da obavezno moraju do Brodogradilišta …, da je ona mislila da ih interesira remont brodova , uvjeti i to …, ali da joj je reka ovi..kapetan korvete ,..neki Đon Gunn ,…da on mora upoznati jednog čudo pametnog čovika ,..jerbo da je njegov stric napisa neku knjigu koja ništa nevalja pa da mora nač tog čovika da mu to kaže ,..jerbo da ovi čovik zna puno bolje od njegovog strica… [tongue]

…eto i ja san se izlaja , valjda se Cvjeta neče naiditi…
[cool] [wink]

Jesi ti ovo sve sam napisa,….?!?… [cool]

Sve je stvar psihe.....


Jesi ti ovo sve sam napisa,….?!?… [cool]

A tko te naljutija,….?….. [sad]

Sve je stvar psihe.....



Jesi ti ovo sve sam napisa,….?!?… [cool]

A tko te naljutija,….?….. [sad]
[/quote]

..haha …kod mene je sve pod kontrolom ….
..ma,..da nisi ti advokat od ovog kontraadmirala
[tongue]



Jesi ti ovo sve sam napisa,….?!?… [cool]

A tko te naljutija,….?….. [sad]
[/quote]

..a jesi ga i ti neka faca od qurca,…ni kisela ni vesela ..
što ču ti drugo reč.. [bye]

…e i zaboravija san reč ,—
..ove Francuze ,i to tamnopute ne zanima ništa osim Gavrana021,….jerbo da bi tili izmirit ko ima večeg …ovog boga IQurca…
[cool]

@bwin65
[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ovdje upišite svoj komentar… [lol]

New Report

Close