Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


LOTO ćorak [angry]
sad nek ide bar u Zadar [thumbsup]

..6+1…zamalo,za picinu dlaku… [wink]

Al će se u ponediljak drmati burza [lol] [lol]
a sigurno na sistemu

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Al će se u ponediljak drmati burza [lol] [lol]
a sigurno na sistemu

..asti…krivi tiket san uplatija ,ja igra 6 od 45 …..
..ma izače oni i sutra… [cry]

neznam mogu li ovi tehničari nacrtat šta u vezi lota…npr.u kojem su valu neparni a u kojem parni [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


neznam mogu li ovi tehničari nacrtat šta u vezi lota…npr.u kojem su valu neparni a u kojem parni [cool]

-..evo ja vrtin tel.imenik ,..tražin broj od onoga Ganna …pa nigdi nemogu nači.. [sad]


nema mi druge,ovi tjedan sam brutalno popušio…… [angry]
Idem na naše za večeras bacit,valjda nije i to namišteno…bik mamicu [lol] [lol] [lol]

A šta reći….
da je u vrići 100 pi..a i 1 k…c ja bi se za njega mašio [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[im]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/10399-1.jpg [/img]
…društvo moje, nisan van se mogla javit cili petak, jer ako je to bija dan za metak od mog Karuma bio je za mitraljez sa dva redenika, pa me je skroz okupira…moj Rico van je poduzetan ka neki poduzetnik…
.prvi dan je isprašia linčine u Banovinu,
u utorak je izjeeee ba sve one šupljače ča su ga olajale, a nisu mu ga dale u zoru pozdravit…
u sridu je cili Split posla u tri P.M.(prava mala) dječja vrtića, skupa sa Joletom i njegovin ditetom,– u četvrtak je bidnu sestricu imenova za blaženu svetu zaštitnicu blaženu i Nevinu…e sad može se nebo cipat , a mom Ricu nemore bit ništa, da ga ni ja sa svim mojin grisima nemoren uništit….a u petak na naš sveti dan, smo se nas dvoje okupirali i moram van se izlajat, al nemojte nikome reč, činili smo karambole i slagali nove poze za Banovinu….tek će se čut…ma izludija me je sa toliko novitadi….
[thumbsup] [cool] [rolleyes] [proud]



nema mi druge,ovi tjedan sam brutalno popušio…… [angry]
Idem na naše za večeras bacit,valjda nije i to namišteno…bik mamicu [lol] [lol] [lol]

A šta reći….
da je u vrići 100 pi..a i 1 k…c ja bi se za njega mašio [angry]
[/quote]

..jesan ti reka ,…srbi 1 , portugal 2 i hrv.1x ,…
..čovik i magarac uvik znaju više nego čovik sam… [wink]



nema mi druge,ovi tjedan sam brutalno popušio…… [angry]
Idem na naše za večeras bacit,valjda nije i to namišteno…bik mamicu [lol] [lol] [lol]

A šta reći….
da je u vrići 100 pi..a i 1 k…c ja bi se za njega mašio [angry]
[/quote]
na prvu si se mi činia drugčiji [lol] [lol]

inicijali se sasvim slučajno podudaraju s vodećim ljudima neke naše banke i nekog našeg ..

F.L.: e.. ja sam…
I.S.: vidim, vidim.. reci…
F.L.: možeš pričati?
I.S.: ne mogu sad… ajd nazovi me za sat vremena.
F.L.: vrijedi…

(za sat vremena…. glasovi mi se učine poznatim i ja ne spuštam slučalicu… i čekam… )

F.L.: ej.. evo mene opet.
I.S.: reci…slušam te…
F.L.: gle… ne znam da li pratiš ovo sa kamatama vani… jebiga, sve su niže… u cijeloj europi se kamate spuštaju… trebali bi i mi, a mene žabari a i ovi naši stišću da držim kamate na istoj razini… a kojekakvi likovi upadaju u poslovnice… prijete… neki dan jedan porazbijao mi pola poslovnice… prijete da će raznijet i sebe i banku. ljudi koji su malo bolje upućeni dolaze u poslovnice i prave sranja, traže objašnjenja… ne znam ni sam koliko mi je djelatnika na bolovanjima zbog stresa… i oni se boje… jebiga… svaki dan dobijam po nekoliko malova.. neki si i prijeteći…
I.S.: hm, da, da…
F.L.: ne znam da li da pokrenem policiju zbog toga… ili …
I.S.: ne, nemoj ništa pokretati.. nikakvu policiju… ne treba nam publicitet te vrste. to će samo ohrabriti ostale.. to nikako…
F.L.: ma tako i ja mislim…ali velim ti…. trebali smo spustiti kamate već prije par mjeseci a mi ih držimo …. imamo najveće kamate u europi.. veće nego u bosni jebote… pa libor za švicarski franak je na 0,7 %,…a mi već digli kamate za 30%… i rate na kredite su skoro za toliko porasle … mislim …i kada smo se svi namirili i uzeli koliko je tko htio, opet je povećanje dobiti u odnosu na predhodnu 40% veće… i to kao u vrijeme nekakve krize… što da ti kažem… morao sam te nazvati… i sam znaš tko su sve dioničari banke…
I.S.: znam, znam… samo… što ti je to libor?
F.L.: to ti je praktički koliko mi plaćamo kamatu drugim bankama…
I.S.: aha… u kurac… i ta europa… i ti švicarci… nek idu u kurac…
F.L.: e… i što sad… ako spustim kamate neće biti vrhnja kao u do sada… a znaš da smo navikli da se ima… a ovce ne možeš šišati kol’ko ‘oćeš, već samo do kože… kužiš što hoću reći…?
I.S.: da, da… gle.. kamate nemoj nipošto spuštati… a neće ni druge banke…
F.L.: ma kako neće … evo baš sam razgovarao sa B.P. prije neki dan i on veli… idu dolje sa kamatama… kaže ovo više nema smisla da se ovako deru ljudi…
I.S.: o tome ne brini… to ću ja srediti s njim.. a ostali će šutjeti i uživati…
F.L.: i što sad.. što da radim?
I.S.: e, jebiga stari.. pa drkaš se po toj banci godinama i još nisi naučio neke stvari… pa ja to rješavam već godinama na isti način….
F.L.: što … ? ne kužim ..što ?
I.S.: ma dobro .. nema veze… dobro je da si se meni obratio… gle… da bi nekog dobro opalio moraš ga najprije dobro podić… dakle bacit malo u zrak pa onda zanahnut palicom i kad se krene spuštat, .. e onda ga zavališ palicom svom snagom. veliš ljudi.. ovi upućeniji traže da se kamate smanje… ma njih je malo… zar ne? …oni su manjina…?
F.L.: ma jest ali, hm….. većina ih plaća dok mogu i uglavnom šute i trpe… ali ima ih glasnih… objašnjavali smo povećanje kamata sa nekakvom krizom… pa onda … jebiga… ispalo da imamo rekordnu godinu po dobiti… pa smo onda objašnjavali da su i kamate vani rasle… ali jebiga .. evo već par mjeseci padaju.. sada su kamate vani na rekordno niskoj razini…. ne znam više što da izmislim… nisi ni ljudi tako blesavi…
I.S.: ma nisu kurac moj… ne misliš na dance, već na hrvate, zar ne? hohohohoh.. hgr, grh.. hehehehe
F.L.: da, naravno… hahahaha…
I.S.: ovako ćeš: ajde ti lijepo digni kamate još gore..
F.L.: .. ma kako misliš još gore.. jebote , pa ubit će me netko…
I.S.: čekaj čekaj.. smiri se…. samo polako …čekaj da završim… digneš kamate i šokiraš ljude… neka se smrznu od straha… neka padnu u očaj… nek im se tresu gaće… jer ne mogu ništa… moraju plaćati rate… a onda još jedan šok.. ali onaj put p

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ali onaj put pozitivni… jednostavno odustaneš od povećanja kamata… i ostaviš ih na i
F.L.: bemti… po to je to. kako se toga nisam sjetio…
I.S.: hehehe… znaš onaj vic o sinu i ocu odvjetnicima?
F.L.: znam, znam… sad shvaćam…
I.S.: e.. to ti je slično… ja se držim tog recepta već godinama i nikada nije omanuo.. baš uvijek pali… UVIJEK.. upamti to. idemo naprijed… hahahaha… ali gledaj… nemoj dugo razvlačiti s tim… mislim… da povlačiš povećanje.. najviše 24 sata… najbolje da povećanje najaviš u ranim popodnevnim satima… da mediji to saznaju i prenesu.. neka bude na naslovnicama a već slijedeće jutro mi kao nešto razgovaramo .. mislim vlada i zagrebačka banka… pa ti, odnosno banka kao odustanete od povećanja… jer, kao mi … jebiga… ako se to bude razvuklo na par dana.. pojavit će se oni kreteni na internetu.. oni sa fejsebuka… pa će dignut galamu.. a onda smo u kurcu… mora da ti bude jasno, nikako ne želim da ispadne da se odustajanje od povećanja kamata protumači kao pritisak niti na nas niti na vas… to mora da bude kao da sam ja to sredio… razumiješ?
F.L.: e jesi baja… baš si majstor. u redu… tako ćemo napraviti… sredit ćemo da sve izgleda kao pravo… razradit ćemo povećanje za sve vrste kredita.. pa pola posto ovaj pa jedan i nešto posto onaj kredit.. i tako… bez brige… premda do sada nikad nismo medije obavještavali o povećanju kamata… već samo ovim papcima proslijedimo obavijest… ali ovaj put ćemo napraviti drugačije.. idemo samo prema medijima…
I.S.: opet ti govorim….meni je bitno da ja ispadnem kao onaj tko je sredio stvar.. mislim ja… vlada.. naravno. ali ZNA SE tko vlada … jebiga tko je vlada… pa ja, naravno, nije valjda jadranka vlada?… hahahahaha…. a jest ovaj narod stoka… u pičku materinu ovo nema nigdje…
F.L.: kužim, kužim.. zna se tko je gazda… hehehehe
I.S.: tako je… što se tiče medija, …novina…znaš i sam koji su naši… i kome treba poturiti informaciju?
F.L.: ma jasno da znam… samo, kad misliš da je to zgodno napraviti?
I.S.: pa ne znam.. trebalo bi razmisliti.. jer to će u suštini, na kraju, izgledati kao dobra vjest, zar ne?
F.L.: da, da…
I.S.: ..pa onda bi trebalo to iskoristit za ubiti još koji muvu kad se to samo od sebe nudi… hehehehe…gh,grh..hihihi…
F.L.: da, da…hohohoho… hgr.. ghrh…
I.S.: gle… pred kraj godine ide nekoliko poskupljenja koje kreću od prvog, plin, struja i tako to… a i ovo sa zravstvom kreće… onda je dobro da malo rasveselimo ovu bagru u to vrijeme, da se malo sve to prekrije i da se zamaskiraju te loše stvari….da, mislim da je kraj godine idealno vrijeme…
F.L.: onda kad? 30.12?
I.S.: to je utorak, zar ne?
F.L.: da.
I.S.: .. a srijeda se već ne radi… mislim radi onaj ‘ko mora.. hahahahaha… ma mi smo to u vladi sve spojili… mene nema u zagrebu uopće taj tjedan i ni naredni.. ali ja ti i ne trebam… sve možeš sam sa svojima, je l’ tako?
F.L.: da, da.. mogu.
I.S.: hm…ne, ne.. neka objava bude u ponedjeljak 29.12. a mi, ja… kao promptno reagiramo i vi kao pod pritiskom a puni razumjevanja i zbog socijalne i društvene odgovornosti kao odustanete od povećanja kamata i kao izvlačite lovu iz rezervi da pokrijete gubitke…. može?
F.L.: ma može prijetelju… svaka čast… ne znam što bih ti rekao.. kako da ti se odužim…
I.S.: …hehehehe… pa smislit ćemo nešto… a ostao si mi dužan i za ovaj novi zakon … ono o bankarskoj tajni…
F.L.: znam, znam.. samo reci…
I.S.: gle.. poslat ću ti par imena … sve su to djeca ovih mojih krkana… jebiga… nekakve škole imaju.. neka privatna učilišta … što ja znam…
F.L.: a to nije bitno…
I.S.: .. da… mislim da ih ima četvero ili petero… pa postavi ih negdje da se vrte… tamo u onaj svoj ZB Invest ili negdje gdje se ne vide… svakom po 10 tisuća neto.. na jedno godinu dana pa ću ih ja povući poslije kao ljude s iskustvom u neko ministarstvo….
F.L.: to smatraj riješenim.
I.S.:… a trebati ć

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

I.S.:… a trebati će mi nešto para za lokalne izbore… o tome smo već pričali…
F.L.: može… dogovoreno. a ovo za izbore ćemo se još dogovoriti. ajd’ pozdravi ekipu i suprugu… čujemo se.
I.S.: i ti isto.. budi dobar i čuvaj se.. ak’ što zapne… telefon imaš.
F.L.: da, naravno…

… tu-tu… tu-tu… i ja se probudih sav u znoju….

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close