Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


..a ništa ,drugi put …..evo mi je posla p.m. da je u žurbi , da nosi za Split španjolskih mušica …
.biče Cvjeti i Ricu .. [wink]

[lol] [lol] slat ču ja tebe ……p.m. [lol] koje španjolske… do sad sam bio mišljenja da to Dalmatinkama netriba [wink]


..a ništa ,drugi put …..evo mi je posla p.m. da je u žurbi , da nosi za Split španjolskih mušica …
.biče Cvjeti i Ricu .. [wink]

As ti gospe što će se prašiti [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



..a ništa ,drugi put …..evo mi je posla p.m. da je u žurbi , da nosi za Split španjolskih mušica …
.biče Cvjeti i Ricu .. [wink]

[lol] [lol] slat ču ja tebe ……p.m. [lol] koje španjolske… do sad sam bio mišljenja da to Dalmatinkama netriba [wink]
[/quote]

..a čuješ, priča se svašta …..najnovija ,što san ja ima čut ….da doli na Braču neki poduzetnik otvara uzgajalište španjolskih mušica na bazi genetskog inžinjeringa …
i da je več prikupija solidnu količinu ovih domačih zujara …..i da čeka vezu izvana da mu donese ove španjolske , …dionice če izlistati na pazaru ,.a ako križanje uspije …to če poletit nebu pod oblake…
..a biče ti imaš kakvi inside info ,..može i na p.m. [lol]

..bogami, kad ga Cvjeta uvati u klinč …..neče mu tribat na trajnu ići ..
[/quote]
[lol]

biće se cimentira more pa nema nikoga…. [undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


biće se cimentira more pa nema nikoga…. [undecid]

nije baš dan za slavlje [lol]

[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14322-15.jpg[/img]….sva san se išenpjala morala sam na mog Karuma ić ravno u borbu prsa o prsa, jer on mi je pravi junačina i tek je paa, kad je pala ona moja zapovid: noćas P….. mora pasti….a vi drugi nemojte mi ga vriđat, jer Španske mušice se dile onima koji nemoru, a moj Rico neš ga ti da nemore…moga bi van on sve svoje blagajnice poslat na more…bija mi je ricast moj Rico i ostat će ricast, pobidia me je, a i svaku bi samo sad mora u Banovini j…vat sve one birokratuše i one čimavice ča vole u zoru zakašnjavat…nek nam živi sto lita u slavu našeg Splita …. [cool] [thumbsup]

ajd Cvita danas ne pomaže ništa ….ni ti,ni prijateljica nit mušica….sve palo [tongue]

Ovdje upišite svoj komentar…


ajd Cvita danas ne pomaže ništa ….ni ti,ni prijateljica nit mušica….sve palo [tongue]

http://www.aukcije.hr/item.php?id=430133

..evo prijatelju ,..provaj…nemaš što izgubiti
[lol]

octopu i bwin65…sad ja vidim gdje ste se zalijepili…..hahaha…ispale vam oči..pa ne možete trgovati na burzi

samo što nije...


ajd Cvita danas ne pomaže ništa ….ni ti,ni prijateljica nit mušica….sve palo [tongue]

e baš nam je danas do njezini sisa [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close