Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Imam vrt ,teracu,smokvu,dvorište,a nađe se štogot i kumpira za izvadit pa bilo idalno pofuče da se pojavite kroz 8 misec radi kumpira i ugodnih noći pod vedrim nebom [lol]


Poštovani g. Pofuk,

Imam i smokvu i prazne apartmane pa Vas ovim putem pozivam da me posjetite. Sami birajte gdje ćete spavati.

Do skorog viđenja Vaš,
Lucky Luke


joj hvala Vam najljepsa
ne samo da ste covek koji je brzi od svoje sjene nego ste i brzi od svih forumasa,a to je cak teze biti brzi od vlastite sjenke s obzirom kako nasi dragi forumasi u zadnje vreme udaraju po bidu i asku brzinom munje
pofuk


Imam vrt ,teracu,smokvu,dvorište,a nađe se štogot i kumpira za izvadit pa bilo idalno pofuče da se pojavite kroz 8 misec radi kumpira i ugodnih noći pod vedrim nebom [lol]


joj hvala Vam najljepsa
Vi ste tako lijepo i iskreno opisali Vas eksterijer da mogu gotovo sa 100 postotnom sigurnoscu ustvditi da ce i drugi forumasi pohrliti kod Vas
ja sigurno dolazim i ako ce sve biti prebukirano forumasima na mjestima koje ste opisali ja sam cak spreman se i zavuci ispod forumasa(doduse zenskog roda)
pofuk


Imam vrt ,teracu,smokvu,dvorište,a nađe se štogot i kumpira za izvadit pa bilo idalno pofuče da se pojavite kroz 8 misec radi kumpira i ugodnih noći pod vedrim nebom [lol]


ajde nik…imaš sve… a zaboravljaš na prijatelje [angry] ….znaš da nam je bilo težko popit i tvojih 6 piva [lol] …no ja sam više čeka na TA info. …obeča sam ljudima da ču jim proslidit tvoje info…. a sad gjave mene [lol]

Uh ma bolje mi je šutin zabrčka sam malo datume [embarass]


Uh ma bolje mi je šutin zabrčka sam malo datume [embarass]

[lol] čuo sam… [lol] …ajde častiš drugi put nas šest[lol]

Uh Uh di vas se šest nađe neće to moja brutalna dobit moć pokriti [lol]


Uh Uh di vas se šest nađe neće to moja brutalna dobit moć pokriti [lol]

bila lipa družba nema šta..
jedino ako rezerviraš unutra u kafiču….onda odma odpada nikotinska polovica [lol]

Dobar dan svima! Ča se radi? Evo mene nove.
E tu netko za večernje kupanje. [proud]


Dobar dan svima! Ča se radi? Evo mene nove.
E tu netko za večernje kupanje. [proud]

bravo …tako se radi…reg.i odma na nočno kupanje sa stancima [sad]

Octopuse idem mrknit koju pivu u Akvarela znaš onu kavanu di su otpočela druženja pa ako imaš volje navrati da saznaš iz prve ruke o tehnikalijama.

Nives si ispalila na mozak još nije vrime za noćno kupanje obratiti se javnosti za 15-ak dana.

New Report

Close