Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

….moren ja zvat aljuto jače no Talijanci, niko nečuje već svi zapiljili u zelenoga kurobexa, ka da su šoldi jedino ča vridi… od dužeg za moju prijateljicu… bracoleta…. ni govora, pari se kavaliri više nima na oven svitu.. evo mi se sva zamotala u perle. tako da ni kas ni mogla podić… [img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/15144-4.jpg[/img]
.aljuto me sjetilo na škandal koji se dogodija mojoj talijankici..Naišla na nekog našeg momčića i pošla sa njim put Bačvica…kad ju je zgrijala misičina i mišići….prošapta mu ona "Bači me vamore"…i neš ti vlaja on je i baci u more …ona zaviče "AJUTO !! AJUTO"….momčić njoj onako cool reče…
.."je neš ti juto još jutro na picigin svak je zna da je slano…"
..reče mi da naši i nisu boni ka kavaliri…vengo više ka buoni štemeri…
[thumbsup] [lol]

..čujen da u subotu u Split dolazi strašni Oštropljuc …
.zato Cvjeta i cure pamet u glavu, bravica kjuzo i navucite škure da nebi opet bilo suza … [lol]

..i da mu je nadimak Frančesko , ..po panne di frančeze… [shocked]
..ti me kapiši.. [lol]


malo sta dosadna [lol] …al barem sta digla likvidnost nekad najlikvidnije teme [lol] …bolji smo bili nego TA… [cool]
ajde ko će u subotu na pivo ??!!

Idem sa prikama proslavit izbornu pobjedu uz kozlića, pa neću biti nazočan pivi….
Inače volim kad je besplatno….

Sve je stvar psihe.....


Evo upravo su brutalne zarade prešle u gadljive [lol] gavranee

Je li Niki bilo kakve brutalne i gadljive zarade i danas ili ?!?….. [cool]

Sve je stvar psihe.....



Evo upravo su brutalne zarade prešle u gadljive [lol] gavranee

Je li Niki bilo kakve brutalne i gadljive zarade i danas ili ?!?….. [cool]
[/quote]
HDEL-R-A ZSE 351,00 439,89 403,00 +19,50 +5,08 % 6.782
Bila je u blokadi, pa sam mislija da si je opet smaza,…… [wink]

Sve je stvar psihe.....

U 15,31 sve prodao čak je bio i pušing u odnosu na jučer



malo sta dosadna [lol] …al barem sta digla likvidnost nekad najlikvidnije teme [lol] …bolji smo bili nego TA… [cool]
ajde ko će u subotu na pivo ??!!

Idem sa prikama proslavit izbornu pobjedu uz kozlića, pa neću biti nazočan pivi….
Inače volim kad je besplatno….
[/quote]

Zar je u Splitu završeno u prvom krugu…… [sad] [sad]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



malo sta dosadna [lol] …al barem sta digla likvidnost nekad najlikvidnije teme [lol] …bolji smo bili nego TA… [cool]
ajde ko će u subotu na pivo ??!!

Idem sa prikama proslavit izbornu pobjedu uz kozlića, pa neću biti nazočan pivi….
Inače volim kad je besplatno….
[/quote]
a ja sam mislia da češ dovest Cvitu i priju….Zeki se sviđa plava reka mi…psssst [lol] [lol]


U 15,31 sve prodao čak je bio i pušing u odnosu na jučer

Nemoj zajebavat ,….?!? Kako to se tebi dogodilo,…?

Sve je stvar psihe.....

Što? Zar opet peder bal? [angry]




malo sta dosadna [lol] …al barem sta digla likvidnost nekad najlikvidnije teme [lol] …bolji smo bili nego TA… [cool]
ajde ko će u subotu na pivo ??!!

Idem sa prikama proslavit izbornu pobjedu uz kozlića, pa neću biti nazočan pivi….
Inače volim kad je besplatno….
[/quote]

Zar je u Splitu završeno u prvom krugu…… [sad] [sad]
[/quote]
Ne slavimo samo Split,…slavimo sveukupnu pobjedu…… [cool]
Još nam Trogir malo visi, ali riješit će se i to,…zamjenićemo kandidata za II krug,…. [tongue]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close